Skip navigation
1071

Budapest–Erdőtelek–Sarud–Tiszafüred

Timetable valid from: 2016.12.11 -
Classification: O
 Km Stops (KMKK Zrt.) 3   N   Passengers need supplementary tickets for this surface
0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 14:15
3,8 Budapest, Kacsóh P. út 0 14:22
7,7 Budapest, Szerencs u. 0 14:29
107,1 Erdőtelek, aut. vt. 15:48
110,9 Tenk, aut. vt. 15:53
116,7 Átány, aut. vt. 16:02
123,7 Kömlő, sz. ib. 16:10
131,8 Tiszanána, aut. vt. 16:19
138,7 Sarud, aut. vt. 16:26
143,2 Újlőrincfalva, sz. ib. 16:33
148,2 Poroszló, Református templom 16:39
157,8 Tiszafüred, aut. áll. 16:50

Legend

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben
fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 For passengers who do not require baggage handling

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

Stopping only for passengers getting on
Passengers need supplementary tickets for this surface Passengers need supplementary tickets for this surface
O National passenger transport service