Skip navigation
1077

Budapest–Jászberény–Nagykörű–Szolnok

Timetable valid from: 2017.12.10 -
Classification: O O O
 Km Km Stops (KMKK Zrt.) 915   M     925   O     917   V    
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 12:45 12:45 16:00
2,4 .. Budapest, Örs vezér tere 0 12:57 12:57 16:09
4,8 .. Budapest, Nagyicce 0 13:02 13:02 16:12
8,9 .. Budapest, Vidámvásár u. 0 13:11 13:10 16:20
13,2 .. Kistarcsa, vendéglő 13:17 13:15 16:25
16,3 .. Kerepes, Templom tér 13:21 13:19 16:29
23,5 .. Gödöllő, aut. áll. 13:30 13:27 16:37
23,5 .. Gödöllő, aut. áll. 13:35 13:29 16:39
25,0 .. Gödöllő, vá. 13:37 13:31 16:42
37,9 .. Valkó, ált. isk. 13:52 13:47 16:58
39,9 .. Vácszentlászló, aut. ford. 13:54 13:50 17:01
46,7 .. Zsámbok, ált. isk. 14:01 13:58 17:09
51,7 .. Menyhárt tanya 14:07 14:05 17:17
52,7 .. Galga híd 14:08 14:06 17:19
55,9 .. Jászfényszaru, aut. vt. 14:12 14:10 17:23
55,9 .. Jászfényszaru, aut. vt. 14:13 14:11 17:24
56,7 .. Jászfényszaru, 101. sz. ABC | | |
57,2 .. Jászfényszaru, külső iskola 14:15 14:13 17:26
58,3 .. Jászfényszaru, Samsung 14:17 14:15 |
64,6 .. Pusztamonostor, kh. 14:24 14:22 17:35
70,2 .. Sorompó 14:29 14:27 17:40
71,9 .. Radiátorgyár 14:31 14:29 17:42
74,9 .. Jászberény, Túzok u. 14:34 14:32 17:45
76,4 .. Jászberény, aut. áll. 14:36 14:34 17:48
76,4 .. Jászberény, aut. áll. 14:45 14:40 17:55
77,9 .. Jászberény, jászteleki elág. 14:47 14:42 17:57
83,8 .. Jászjákóhalma, kh. 14:55 14:50 18:05
85,3 .. Jászjákóhalma, TÜZÉP 14:57 14:52 18:08
90,9 .. Jászapáti, Budai tanya | | 18:14
93,3 .. Mezőgazdasági tanüzem | | 18:16
96,1 .. Jászapáti, aut. áll. 15:09 15:04 18:20
96,1 .. Jászapáti, aut. áll. 15:18 15:06 18:22
97,4 .. Jászapáti, Szabadság út 15:20 15:08 18:24
100,2 .. Vadászház II. 15:23 15:11 18:27
102,6 .. Jászkisér, Mgtsz. 15:26 15:14 18:30
105,0 .. Jászkisér, Ktsz. 15:29 15:17 18:33
105,0 .. Jászkisér, Ktsz. 15:30 15:18 18:34
106,8 .. Jászkisér, ABC 15:32 15:20 18:36
115,1 .. Hollóháti ÁG. 15:42 15:30 18:46
116,6 .. Jászkiséri útelág. 15:44 15:32 18:48
117,9 .. Rákóczi tanyacsoport 15:46 15:34 18:50
118,6 .. ÁG szárítótelep 15:47 15:35 18:51
121,0 .. Tiszasüly, Görbemajor 15:50 15:38 18:54
123,6 .. Tiszasüly, zártkertek 15:54 15:42 18:58
124,7 .. Tiszasüly, ÁG központ 15:55 15:44 18:59
125,7 .. Tiszasüly, Posta 15:56 15:46 19:00
126,5 .. Tiszasüly, Széchenyi u. 15:57 15:47 19:01
130,0 .. Gátőrház II. 16:01 15:51 19:05
132,9 .. Kőtelek, Kárpáth u. 16:04 15:54 19:08
134,1 .. Kőtelek, kh. 16:06 15:56 19:10
135,1 .. Kőtelek, Erkel F. u. 16:07 15:57 19:11
136,5 .. Agro-Telek Mg. Kft. 16:09 15:59 19:13
139,7 .. Hunyadfalvai elág. 16:13 16:03 19:17
141,8 0,0 Nagykörűi elág. 16:16 16:06 19:20
S 1,8 Cseresznyéskert S 16:08 19:22
S 2,7 Tsz. üzemegység I. S 16:09 19:23
S 4,1 Nagykörű, újtelep S 16:11 19:25
S 4,7 Nagykörű, orvosi rend. S 16:12 19:26
S 5,5 Nagykörű, Kossuth tér S 16:13 19:27
S 5,5 Nagykörű, Kossuth tér S 16:17 19:28
S 4,7 Nagykörű, orvosi rend. S 16:18 19:29
S 4,1 Nagykörű, újtelep S 16:19 19:30
S 2,7 Tsz. üzemegység I. S 16:21 19:32
S 1,8 Cseresznyéskert S 16:22 19:33
141,8 0,0 Nagykörűi elág. 16:16 16:24 19:35
144,0 .. Csataszög, gépüzem 16:18 16:26 19:37
145,4 .. Szebb Élet Tsz. 16:20 16:28 19:39
146,9 .. Szivattyú telep I. 16:22 16:30 19:41
148,4 .. Dobai üzemegység 16:24 16:32 19:43
151,1 .. Szóró csárda 16:27 16:35 19:46
156,4 .. Szőke Tisza Tsz. 16:32 16:40 19:51
160,5 .. Szolnok, Tiszasülyi útelág. 16:36 16:44 19:55
161,7 .. Szolnok, rádióállomás 16:38 16:46 19:57
163,4 .. Szolnok, Bimbóút 16:40 16:48 19:59
163,9 .. Szolnok, MÁV kórház 16:41 16:49 20:00
164,9 .. Szolnok, Zagyva-híd 16:42 16:50 20:01
166,1 .. Szolnok, aut. áll. 16:44 16:52 20:03

Legend

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 For passengers who do not require baggage handling

on work-days
on work-days
on free days
on free days
on days of rest
on days of rest

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting on
O National passenger transport service