Skip navigation
1121

Szekszárd–Tolna–Bölcske–Dunaújváros–Budapest

Timetable valid from: 2018.12.09 -
Classification: O O O
 Km Km Km Km Stops (DDKK Zrt.) 2   N   You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 202         204   15    
0,0 0,0 0,0 .. Szekszárd, aut. áll. 04:10 05:30  
S 0,9 S .. Szekszárd, gimnázium S S  
S 2,5 2,3 .. Szekszárd, újvárosi templom 04:14 05:34  
S 10,4 .. .. Mözs, malom 04:23 05:44  
S 12,2 .. .. Tolna, kápolna 04:25 05:46  
S 13,8 .. .. Tolna, Szent István tér 04:27 05:48 13:50
12,0 S .. .. Tolna, bej. út S S S
S 20,0 .. .. Fadd, aut. vt. 04:35 05:56 13:58
S 23,0 .. .. Gerjeni elág. 04:41 06:02 14:04
S 28,0 .. .. Dunaszentgyörgy, Táncsics Mihály u. 04:47 06:08 |
S 28,8 .. .. Dunaszentgyörgy, Béke tér 04:48 06:09 14:11
22,8 S .. .. Dunaszentgyörgy, aut. vt. S S S
32,4 38,4 .. .. Paks, nagydorogi útelág. | 06:20 |
33,4 39,4 .. .. Paks, konzervgyár 05:01 06:22 14:24
34,3 40,3 0,0 0,0 Paks, aut. áll. 05:03 06:24 14:26
34,3 40,3 0,0 0,0 Paks, aut. áll. 05:05 06:30 14:32
S S 5,4 5,5 Paks (Dunakömlőd), óvoda 05:11 06:37 14:39
S 45,8 S S Paks (Dunakömlőd), aut. vt. S S S
S 53,6 S 13,3 Madocsa, aut. vt. 05:19 06:45 S
S 59,7 S 19,4 Bölcske, aut. vt. 05:27 06:53 S
51,7 68,1 22,8 27,8 Dunaföldvár, aut. áll. 05:38 07:05 14:55
51,7 68,1 22,8 27,8 Dunaföldvár, aut. áll. 05:40 07:10 15:00
55,6 72,0 .. .. Dunaföldvár, Ipari park | | |
71,6 88,0 .. .. Dunaújváros, Dózsa mozi 06:02 07:32 15:22
71,6 88,0 .. .. Dunaújváros, Dózsa mozi 06:05 07:35 15:25
141,9 158,3 .. .. Budapest, Kelenföldi Erőmű 07:10 08:40 16:30
146,8 163,2 .. .. Budapest, Népliget aut. pu. 07:20 08:50 16:40

Legend

Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 2 sz. járatot a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting off
You can buy your ticket on Internet too. You can buy your ticket on Internet too.
Free WiFi available on the service Free WiFi available on the service
O National passenger transport service