Skip navigation
1242

Budapest–Veszprém–Sümeg–Zalaszentgrót

Timetable valid from: 2017.07.01 -
Classification: O
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1     71 Passengers need supplementary tickets for this surfaceYou can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 15:15
4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 15:24
5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 15:26
8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 15:31
113,1 .. Veszprém, aut. áll. 17:00
113,1 .. Veszprém, aut. áll. 17:10
129,5 0,0 Herend, szentgáli elág. |
S 0,6 Herend, aut. vt. 17:30
S 0,6 Herend, aut. vt. 17:30
129,5 0,0 Herend, szentgáli elág. |
146,1 .. Ajka, noszlopi elág. 17:46
150,6 .. Ajka, aut. áll. 17:52
150,6 .. Ajka, aut. áll. 17:55
159,4 .. Kolontár, aut. vt. 18:05
163,4 .. Devecser, aut. áll. 18:10
163,4 .. Devecser, aut. áll. 18:10
171,0 .. Nemeshany, aut. vt. 18:18
172,8 .. Káptalanfa, aut. vt. 18:21
175,4 .. Gyepükaján, aut. vt. 18:24
180,4 .. Csabrendek, gyógyszertár 18:30
186,2 .. Sümeg, aut. áll. 18:38
186,2 .. Sümeg, aut. áll. 18:40
189,3 .. Sümeg, vá. bej. út 18:44
195,9 .. Mihályfa, óhídi elág. 18:53
200,2 .. Szalapa, aut. ford. 18:58
203,8 .. Türje, Szentgróti u. 9. 19:03
209,3 .. Zalaszentgrót, aut. áll. 19:10

Legend

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
0 For passengers who do not require baggage handling
71 XII. 24-25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

| line passing stop, but not stopping at it
Stopping only for passengers getting on
Passengers need supplementary tickets for this surface Passengers need supplementary tickets for this surface
You can buy your ticket on Internet too. You can buy your ticket on Internet too.
Free WiFi available on the service Free WiFi available on the service
O National passenger transport service