Skip navigation
1376

Miskolc–Mezőkövesd–Jászberény–Kecskemét

Timetable valid from: 2017.12.10 -
Classification: O O
 Km Km Km Stops (DAKK Zrt.) 217   66     215        
0,0 .. .. Miskolc, aut. áll.   14:15
S 1,2 .. Miskolc, Corvin u.   S
S 2,3 .. Miskolc, SZTK rendelő   S
1,0 S .. Miskolc, Vörösmarty út   14:18
1,8 S .. Miskolc, Lévay J. u.   14:20
3,2 3,2 .. Miskolc-tapolcai elág.   14:22
11,1 11,1 .. Mályi, bolt   |
14,1 14,1 .. Nyékládháza, Szemere u. 53.   14:37
20,8 20,8 .. Emőd, ABC áruház   14:44
27,3 27,3 .. Vatta, híd   14:50
33,2 33,1 .. Bükkábrány, Thermoplasztika   14:57
46,0 46,0 .. Mezőkövesd, Szent László tér   15:08
46,7 46,7 0,0 Mezőkövesd, aut. áll. bej. út   |
S S 0,2 Mezőkövesd, aut. áll.   15:10
S S 0,2 Mezőkövesd, aut. áll.   15:25
46,7 46,7 0,0 Mezőkövesd, aut. áll. bej. út   |
50,1 50,1 0,0 Mezőkövesd, gyógyfürdő bej. út   |
S S 0,3 Mezőkövesd, gyógyfürdő   15:32
50,1 50,1 0,0 Mezőkövesd, gyógyfürdő bej. út   |
63,3 63,3 .. Füzesabony, vá.   15:50
67,5 67,5 .. Dormánd, hevesi elág.   15:55
77,0 77,0 .. Tenk, aut. vt.   16:06
85,0 85,0 .. Heves, Hősök tere   16:13
85,9 85,9 .. Heves, aut. áll.   16:15
85,9 85,9 .. Heves, aut. áll. 16:10 16:20
100,0 100,0 .. Jászapáti, aut. áll. 16:27 16:37
112,3 112,3 .. Jászjákóhalma, kh. 16:42 16:48
119,7 119,7 .. Jászberény, aut. áll. 16:55 16:58
119,7 119,7 .. Jászberény, aut. áll. 17:00 17:03
137,1 137,1 .. Farmos, Szabadság u. 17:20 |
139,2 139,2 .. Farmos, kh. 17:23 17:26
143,6 143,6 .. Tápiószele, központ 17:29 17:32
145,0 145,0 .. Tápiószele, Pesti út 17:31 17:34
149,2 149,2 .. Tápiószőlősi elág. 17:36 17:39
149,2 149,2 .. Cegléd, aut. áll. 17:52 17:55
162,9 162,9 .. Cegléd, aut. áll. 17:52 17:55
164,5 164,5 .. Cegléd, posta 17:57 18:00
179,7 179,7 .. Nagykőrös, Hotel Cifra 18:12 18:15
181,0 181,0 .. Nagykőrös, Szabadság tér 18:14 18:17
190,0 190,0 .. Kecskemét, Katonatelep 18:24 18:27
196,2 196,2 .. Kecskemét, aut. áll. 18:32 18:35

Legend

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg
66 a hetek első tanítási napját megelőző napon

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting on
O National passenger transport service