Skip navigation
1853

Esztergom–Zsámbék–Székesfehérvár–Veszprém–Balatonfüred

Timetable valid from: 2018.04.08 -
Classification: O O O
 Km Km Km Stops (KNYKK Zrt.) 921         931   73     941   75    
0,0 .. .. Esztergom, aut. áll. 05:00 14:10 14:10
1,0 .. .. Esztergom, Erzsébet királyné u. 05:02 14:12 14:12
5,6 .. .. Esztergom, Kassai u. 05:08 14:18 14:18
6,9 .. .. Dorog, Volán telep 05:11 | |
8,1 .. .. Dorog, vh. 05:14 14:22 14:22
8,1 .. .. Dorog, vh. 05:15 14:24 14:24
11,7 .. .. Tokodaltáró, kh. 05:19 14:28 14:28
12,9 .. .. Tokod, brikettgyár 05:20 | |
14,2 .. .. Tokod, sportpálya 05:22 | |
14,7 .. .. Tokod, kh. 05:23 14:32 14:32
15,2 .. .. Tokod, Hősök tere 05:24 | |
18,0 .. .. Tokod, Ebszőnyb. elág 05:27 14:36 14:36
22,0 .. .. Nagysáp, Idősek Otthona | 14:42 14:42
23,2 0,0 .. Nagysápi elág. 05:34 | |
S 1,3 .. Nagysáp, aut. ford. S S S
S 1,3 .. Nagysáp, aut. ford. S S S
23,2 0,0 .. Nagysápi elág. 05:34 | |
27,5 .. .. Bajna, faluközpont 05:41 14:48 14:48
34,1 .. .. Gyermelyi Tésztagyár 05:51 | |
35,9 .. .. Gyermely, Községháza 05:54 14:59 14:59
37,5 .. .. Szomor, aut. vt. 05:58 15:02 15:02
40,5 .. .. Mány, Felsőörspuszta 06:02 15:06 15:06
43,5 0,0 .. Szomori elág. | | |
S 1,5 .. Zsámbék, Szent István tér 06:08 15:12 15:12
S 1,5 .. Zsámbék, Szent István tér 06:10 15:14 15:14
43,5 0,0 .. Szomori elág. | | |
47,7 .. .. Mány, Községháza 06:18 15:25 15:25
52,3 .. .. Bicske, Tűzoltóság | | |
53,3 .. .. Bicske, Műszaki áruház 06:26 15:32 15:32
54,0 .. .. Bicske, Benzinkút 06:27 15:34 15:34
60,2 .. .. Felcsút, bej. út | 15:40 15:40
63,8 .. .. Bodmér, bej. út 06:36 15:44 15:44
66,7 .. .. Vértesboglár, Kossuth u. 06:41 15:48 15:48
72,2 .. .. Csákvár, Kossuth u. 57. 06:47 15:54 15:54
73,2 .. .. Csákvár, Szabadság tér 06:49 15:56 15:56
80,6 .. .. Zámolyi elág. 06:59 16:04 16:04
83,8 .. .. Zámoly, Kossuth L. u. 86. 07:05 16:10 16:10
97,5 .. .. Székesfehérvár, III. Béla király tér 07:22 16:25 16:25
99,1 .. .. Székesfehérvár, aut. áll. 07:25 16:29 16:29
99,1 .. .. Székesfehérvár, aut. áll. 07:32 16:38 16:38
104,0 .. .. Székesfehérvár, iszkai elág. 07:41 | |
111,8 .. .. Csór, Magyar u. 07:50 16:53 16:53
115,7 .. .. Várpalota, Alumíniumkohó bej. út 07:55 16:57 16:57
118,0 .. .. Várpalota, Széchenyi u. | 17:00 17:01
119,4 .. .. Várpalota, Mélyfúró Váll. 08:01 | |
120,7 0,0 .. Várpalota, aut. áll. bej. út | | |
S 0,4 .. Várpalota, aut. áll. 08:04 17:04 17:04
S 0,4 .. Várpalota, aut. áll. 08:08 17:08 17:08
120,7 0,0 .. Várpalota, aut. áll. bej. út | | |
121,3 .. .. Várpalota, Szabadság tér 08:10 17:10 17:10
122,2 .. .. Várpalota, lakótelep | 17:12 17:12
122,6 .. .. Várpalota, Loncsos ltp. | | |
124,1 .. .. Várpalota, szerviz | 17:14 17:14
128,0 .. .. Öskü, aut. vt. 08:18 17:18 17:18
133,3 0,0 0,0 Hajmáskéri elág. | | 17:18
S 0,3 S Hajmáskér, felüljáró 08:25 17:24 S
S S 0,3 Sóly, felüljáró S S S
133,3 0,0 0,0 Hajmáskéri elág. | | 17:18
142,4 .. .. Veszprém, Viola u. 08:35 17:34 17:34
143,6 .. .. Veszprém, aut. áll. 08:37 17:37 17:37
143,6 0,0 .. Veszprém, aut. áll. 08:42   17:37
S 1,5 .. Veszprém, Komakút tér S   17:40
S 2,4 .. Veszprém, József A. u. S   17:42
144,4 .. .. Veszprém, kórház 08:43    
145,2 .. .. Veszprém, Sport vendéglő 08:44    
149,7 .. .. Veszprém, VIDEOTON forduló |    
158,1 .. .. Csopak, kh. 09:01    
161,4 .. .. Balatonfüred, Balatonarács v.mh. bej. út 09:08    
162,1 .. .. Balatonfüred, Arany Csillag Sz. 09:10    
162,9 .. .. Balatonfüred, aut. áll. 09:12    

Legend

Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
A 931, 938 és 941 sz. járatokat az ÉNYKK Zrt. közlekedteti.
73 tanév tartama alatt a hét első munkanapját megelőző nap kivételével naponta, valamint nyári tanszünetben naponta
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting on
Stopping only for passengers getting off
O National passenger transport service