Skip navigation
315

Budapest–Őrbottyán–Váchartyán–Püspökszilágy

Timetable valid from: 2018.12.09 -
Classification: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 314 1 M     316 1 M     315 101 M     314 3 M     314 113 A     314 5       315 5 M     314 13 M     315 7 M     316 7 N     314 7 M     313 1 A     315 11 M     316 11 M     314 9   2   315 9 M     316 13 M     313 3   2   313 5 M    
0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:45 06:30 06:45 07:45 07:45 09:45 11:45 13:30 14:00 14:30 15:00 15:00 16:00 16:30 17:00 18:00 18:20 19:00 21:00
1,2 .. Budapest, Újpest-Központ 05:50 06:35 06:50 07:50 07:50 09:50 11:50 13:35 14:05 14:35 15:05 15:05 16:05 16:35 17:05 18:05 18:25 19:05 21:05
2,4 .. Budapest, Árpád Kórház 05:52 06:37 06:52 07:52 07:52 09:52 11:52 13:37 14:07 14:37 15:07 15:07 16:07 16:37 17:07 18:07 18:27 19:07 21:07
3,7 .. Budapest, Széchenyi tér 05:55 06:40 06:55 07:55 07:55 09:55 11:55 13:40 14:10 14:40 15:10 15:10 16:10 16:40 17:10 18:10 18:30 19:10 21:10
4,7 .. Budapest, Juhos u. 05:58 06:43 06:58 07:58 07:58 09:58 11:58 13:43 14:13 14:43 15:13 15:13 16:13 16:43 17:13 18:13 18:33 19:13 21:13
5,9 .. Budapest, Szántóföld u. 06:00 | 07:00 08:00 08:00 10:00 12:00 13:45 14:15 | 15:15 15:15 16:15 | 17:15 18:15 | 19:15 21:15
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                      
8,0 .. Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 06:02 06:47 07:02 08:02 08:02 10:02 12:02 13:47 14:17 14:47 15:17 15:17 16:17 16:47 17:17 18:17 18:37 19:17 21:17
11,3 .. Fót, Munkácsy M. u. 06:06 06:51 07:06 08:06 08:06 10:06 12:06 13:51 14:21 | 15:21 15:21 16:21 16:51 17:21 18:21 18:41 19:21 21:21
11,9 .. Fót, Gyermekváros 06:08 06:53 07:08 08:08 08:08 10:08 12:08 13:53 14:23 14:52 15:23 15:23 16:23 16:53 17:23 18:23 18:43 19:23 21:23
12,5 .. Fót, Kossuth út 06:09 06:54 07:09 08:09 08:09 10:09 12:09 13:54 14:24 | 15:24 15:24 16:24 16:54 17:24 18:24 18:44 19:24 21:24
13,0 .. Fót, Dózsa Gy. út 06:10 06:55 07:10 08:10 08:10 10:10 12:10 13:55 14:25 | 15:25 15:25 16:25 16:55 17:25 18:25 18:45 19:25 21:25
17,6 .. Csomád, Ősz u. 06:17 07:02 07:17 08:17 08:17 10:17 12:17 14:02 14:32 | 15:32 15:32 16:32 17:02 17:32 18:32 18:51 19:32 21:32
18,6 .. Csomád, Verebeshegy u. 06:18 07:03 07:18 08:18 08:18 10:18 12:18 14:03 14:33 | 15:33 15:33 16:33 17:03 17:33 18:33 18:52 19:33 21:33
19,4 .. Csomád, József Attila u. 06:19 07:04 07:19 08:19 08:19 10:19 12:19 14:04 14:34 15:03 15:34 15:34 16:34 17:04 17:34 18:34 18:53 19:34 21:34
19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 06:20 07:05 07:20 08:20 08:20 10:20 12:20 14:05 14:35 15:04 15:35 15:35 16:35 17:05 17:35 18:35 18:54 19:35 21:35
S 0,4 Csomád, kh. 06:21 S 07:21 08:21 08:21 10:21 12:21 14:06 14:36 S 15:36 15:36 S S 17:36 18:36 S 19:36 21:36
S 0,7 Csomád, Templom u. 06:22 S 07:22 08:22 08:22 10:22 12:22 14:07 14:37 S 15:37 15:37 S S 17:37 18:37 S 19:37 21:37
S 0,4 Csomád, kh. 06:23 S 07:23 08:23 08:23 10:23 12:23 14:08 14:38 S 15:38 15:38 S S 17:38 18:38 S 19:38 21:38
19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 06:24 07:05 07:24 08:24 08:24 10:24 12:24 14:09 14:39 15:04 15:39 15:39 16:35 17:05 17:39 18:39 18:54 19:39 21:39
22,2 .. Őrbottyán, Kvassay telep 06:28 07:09 07:28 08:28 08:28 10:28 12:28 14:13 14:43 15:08 15:43 15:43 16:39 17:09 17:43 18:43 18:57 19:43 21:43
23,1 .. Őrbottyán, Református Gyermekotthon 06:30 07:11 07:30 08:30 08:30 10:30 12:30 14:15 14:45 15:10 15:45 15:45 16:41 17:11 17:45 18:45 18:59 19:45 21:45
23,8 0,0 Őrbottyán, csomádi elág. 06:31 07:12 07:31 08:31 08:31 10:31 12:31 14:16 14:46 15:11 15:46 15:46 16:42 17:12 17:46 18:46 19:00 19:46 21:46
S 0,2 Őrbottyán, vh. 06:32 S 07:32 08:32 08:32 10:32 S 14:17 S S 15:47 15:47 16:43 S 17:47 S S 19:47 21:47
S 0,7 Őrbottyán, Őrhegyi u. 06:33 S 07:33 08:33 08:33 10:33 S 14:18 S S 15:48 15:48 16:44 S 17:48 S S 19:48 21:48
S 1,6 Őrbottyán, téglagyár 06:35 S 07:35 08:35 08:35 10:35 S 14:20 S S 15:50 15:50 16:46 S 17:50 S S 19:50 21:50
S 1,9 Őrbottyán, üdülőtelep   S 07:36       S   S S   S 16:47 S   S S S S
S 1,6 Őrbottyán, téglagyár   S 07:37       S   S S   S 16:48 S   S S S S
S 0,7 Őrbottyán, Őrhegyi u.   S 07:39       S   S S   S 16:50 S   S S S S
S 0,2 Őrbottyán, vh.   S 07:40       S   S S   S 16:51 S   S S S S
23,8 0,0 Őrbottyán, csomádi elág.   07:12 |       12:31   14:46 15:11   S | 17:12   18:46 19:00 S S
24,3 .. Őrbottyán, Rendőrőrs   07:13 07:41       12:32   14:47 15:12   S 16:53 17:13   18:47 19:01 S S
24,9 .. Őrbottyán, posta   07:14 07:42       12:33   14:48 15:13   S 16:54 17:14   18:48 19:02 S S
25,4 .. Őrbottyán, vá. bej. út   07:15 07:43       12:34   14:49 15:14   S 16:55 17:15   18:49 19:03 S S
26,1 .. Őrbottyán, Hajós Alfréd u.   07:17 07:45       12:35   14:50 15:16   S 16:56 17:17   18:50 19:05 S S
26,7 .. Őrbottyán, Béke u.   07:18 07:46       12:36   14:51 15:17   S 16:57 17:18   18:51 19:06 S S
27,2 .. Őrbottyán, Rákóczi F. u. aut. ford.   07:19 07:47       12:37   14:52 15:18   S 16:58 17:19   18:52 19:07 S S
32,3 .. Váchartyán, Veres Pálné u.     o       12:43   14:59     S 17:05     18:59   S S
32,9 0,0 Váchartyán, kh.             12:44   15:00     S 17:06     19:00   S S
S 0,2 Váchartyán, ált.isk.             12:45   15:01     S 17:07     19:01   S S
S 0,7 Váchartyán, vá.             12:46   15:02     S 17:08     19:02   S S
S 0,7 Váchartyán, vá.             12:46   15:03     S 17:09     19:03   S S
S 0,2 Váchartyán, ált.isk.             12:47   15:04     16:17 17:10     19:04   20:17 22:17
32,9 0,0 Váchartyán, kh.             12:48   15:05     16:18 17:11     19:05   20:18 22:18
33,5 .. Váchartyán, Gosztonyi-kastély             12:49   15:06     16:19 17:12     19:06   20:19 22:19
36,4 .. Kisnémedi, Rákóczi u. 1.             12:56   15:13     16:26 17:19     19:13   20:26 22:26
36,9 .. Kisnémedi, ált. isk.             12:57   15:14     16:27 17:20     19:14   20:27 22:27
38,2 .. Püspökszilágy, hull.gyűjt.             13:00   15:17     16:30 17:23     19:17   20:30 22:30
38,9 .. Püspökszilágy, Mogyorós u.             13:02   15:19     16:32 17:25     19:19   20:32 22:32
39,5 .. Püspökszilágy, ált. isk.             13:03   15:20     16:33 17:26     19:20   20:33 22:33

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 XII. 24-én nem közlekedik
16 on work-days expect summer school holiday, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service