Skip navigation
403

Budapest–Gödöllő–Aszód–Bag–Tura

Timetable valid from: 2017.12.10 -
Classification: E
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M    
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  08:45
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 08:53
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 09:00
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár  
26,5 26,5 .. Gödöllő, Haraszti út 09:17
26,8 26,8 .. Gödöllő, Idősek Otthona 09:18
27,4 27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. 09:19
28,2 28,2 .. Gödöllő, szökőkút 09:22
28,9 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. 09:24
28,9 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  09:30
29,8 29,8 .. Gödöllő, Egyetem 09:32
32,3 32,3 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út 09:35
36,7 36,7 .. Domonyvölgy 09:40
40,9 40,9 0,0 Bagi elág. 09:45
S S 0,4 Aszód, Pesti út 09:46
S S 1,5 Aszód, Kossuth L. u. 2. 09:48
S S 2,2 Aszód, művelődési ház 09:50
S S 2,4 Aszód, vá. bej. út 09:52
S S 2,2 Aszód, művelődési ház 09:53
S S 1,5 Aszód, Kossuth L. u. 2. 09:55
S S 0,4 Aszód, Pesti út 09:57
40,9 40,9 0,0 Bagi elág. 09:58
41,6 41,6 .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 09:59
41,9 41,9 .. Bag, Malom vendéglő 10:00
42,6 42,6 .. Bag, kultúrház 10:01
43,1 43,1 .. Bag, kh. 10:02
43,8 43,8 .. Bag, 3-as km-kő 10:03
44,5 44,5 .. Hévízgyörk, gyógyszertár 10:04
45,2 45,2 .. Hévízgyörk, kh. 10:06
45,9 45,9 .. Hévízgyörk, posta 10:07
46,8 46,8 .. Hévízgyörk, Hajnal u. 10:09
47,7 47,7 .. Galgahévíz, 7-es km-kő 10:10
48,1 48,1 .. Galgahévíz, kegyeleti park 10:11
48,6 48,6 .. Galgahévíz, kh. 10:12
49,4 49,4 .. Galgahévíz, Ady E. u. 10:14
49,9 49,9 .. Galgahévíz, Fő út 289. 10:15
50,7 50,7 .. Tura, Galgahévízi u. 2. 10:16
51,1 51,1 .. Tura, József Attila u. 10:17
51,6 51,6 .. Tura, Magdolna u. 10:18
52,1 52,1 .. Tura, Tabán út 10:19
S 52,7 .. Tura, Sport u. 10:20
S 53,7 .. Tura, Arany János u. 10:22
S 54,3 .. Tura, Zsámboki u. aut. ford. 10:24
S 54,9 .. Tura, Arany János u. 10:26
S 55,7 .. Tura, Gábor Áron u. 10:28
S 56,6 .. Tura, hatvani útelág. 10:30
52,7 57,2 .. Tura, vá. elág. 10:32
53,2 57,7 .. Tura, Éva u. 10:33
54,1 58,6 .. Tura, vá. 10:35

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
0 For passengers who do not require baggage handling

on work-days
on work-days

Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service