Skip navigation
440

Budapest–Gödöllő–Tóalmás

Timetable valid from: 2017.10.15 - 2017.10.31
Classification: E E E E
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 440 1 M     440 3 M     440 5 M     440 7 M    
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel    09:15 11:05 16:10
S 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út   S S S
S 7,7 .. Budapest, Szerencs u.   S S S
2,4 S .. Budapest, Örs vezér tere   09:24 11:14 16:20
4,8 S .. Budapest, Nagyicce   09:28 11:18 16:27
6,6 S .. Budapest, Jókai Mór u. (Rendőrség)   09:32 11:22 16:31
7,4 S .. Budapest, Mátyásföld Imre u.   09:34 11:24 16:34
8,9 S 0,0 Budapest, Vidámvásár u.   09:37 11:27 16:38
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
S S 3,4 Kistarcsa, Megyei kórház   09:45 11:35 16:44
13,2 S 4,7 Kistarcsa, vendéglő   09:48 11:38 16:47
16,3 S .. Kerepes, Templom tér   09:52 11:42 16:52
S 26,5 .. Gödöllő, Haraszti út   S S S
S 26,8 .. Gödöllő, Idősek Otthona   S S S
S 27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u.   S S S
S 28,2 .. Gödöllő, szökőkút   S S S
23,5 28,9 .. Gödöllő, aut. áll.   10:00 11:50 17:00
23,5 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:25 10:05 11:55 17:10
24,2 29,6 .. Gödöllő, Palotakert 05:26 10:06 11:56 17:11
25,0 30,4 .. Gödöllő, vá. 05:28 10:08 11:58 17:13
25,0 30,4 .. Gödöllő, vá. 05:29 10:09 11:59 17:14
26,1 31,5 .. Gödöllő, Köztársaság út 05:31 10:11 12:01 17:16
26,7 32,1 .. Gödöllő, Bessenyei Gy. u. 05:32 10:12 12:02 17:17
27,5 32,9 .. Gödöllő, Marika telep 05:33 10:13 12:03 17:18
28,9 34,3 .. Gödöllő, Szárítópuszta 05:35 10:15 12:05 17:20
31,1 36,5 .. Vaskapui út (Kőkereszt) 05:38 10:18 12:08 17:23
34,2 39,6 .. Valkó, vadgazdaság bej. út 05:42 10:22 12:12 17:27
35,3 40,7 .. Valkó, Erdészet 05:44 10:24 12:14 17:29
35,7 41,1 .. Valkó, Szabadság út 190. 05:45 10:25 12:15 17:30
36,7 42,1 .. Valkó, Szabadság út 129. 05:47 10:27 12:17 17:32
37,3 42,7 .. Valkó, Isaszegi út 05:48 10:28 12:18 17:33
37,9 43,3 .. Valkó, ált. isk. 05:49 10:29 12:19 17:34
37,9 43,3 .. Valkó, ált. isk. 05:49 10:30 12:20 17:35
38,6 44,0 .. Valkó, Szabadság út 1. 05:50 10:31 12:21 17:36
39,9 45,3 .. Vácszentlászló, aut. ford. 05:52 10:33 12:23 17:38
39,9 45,3 .. Vácszentlászló, aut. ford. 05:52 10:34 12:24 17:39
40,5 45,9 .. Vácszentlászló, Zsámboki út 05:53 10:35 12:25 17:40
41,2 46,6 .. Vácszentlászló, mg. major 05:54 10:36 12:26 17:41
42,0 47,4 .. Vácszentlászló, víztározó bej. út 05:55 10:37 12:27 17:42
46,1 51,5 .. Zsámbok, József A. u. 26. 05:59 10:42 12:32 17:47
46,7 52,1 .. Zsámbok, ált. isk. 06:00 10:43 12:33 17:48
46,7 52,1 .. Zsámbok, ált. isk. 06:00 10:44 12:34 17:49
47,1 52,5 .. Zsámbok, Kossuth út 8. | | | |
47,7 53,1 .. Zsámbok, Szőlő u. 06:02 10:47 12:37 17:52
52,8 58,2 .. Tóalmás, ált. isk. 06:08 10:53 12:43 17:58
53,4 58,8 .. Tóalmás, Árpád u. 06:09 10:54 12:44 17:59
53,9 59,3 .. Tóalmás, újtelep 06:10 10:55 12:45 18:00

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel
igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on work-days
on work-days

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service