Skip navigation
2112

(3223) Budapest–Aszód–Szirák–Buják

Timetable valid from: 2016.12.11 -
Classification: E E E E R E E E E E E
 Km Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 5   M     2111   M     2113         1   M     7   E     2111   M     2111   A     2113   M     2111   M     2113   A 2   3   M    
0,0 0,0 .. .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  13:30 14:55 15:40 16:00   16:15 16:15 16:30 17:30 18:30 18:30
3,8 3,8 .. .. Budapest, Kacsóh P. út 0 13:38 15:03 15:48 16:08   16:23 16:23 16:38 17:38 18:38 18:38
7,7 7,7 .. .. Budapest, Szerencs u. 0 13:45 15:10 15:55 16:15   16:30 16:30 16:45 17:45 18:45 18:45
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                      
S 26,5 .. .. Gödöllő, Idősek Otthona S S 16:12 S   S S S S S S
S 27,1 .. .. Gödöllő, Széchenyi I. u. S S 16:13 S   S S S S S S
S 27,9 .. .. Gödöllő, szökőkút S S 16:15 S   S S S S S S
S 28,6 .. .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  S S 16:20 S   S S S S S S
S 29,5 .. .. Gödöllő, Egyetem S S | S   S S S S S S
S 32,0 .. .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út S S | S   S S S S S S
S 36,4 .. .. Domonyvölgy S S | S   S S S S S S
38,1 S .. .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 14:12 15:37 S |   16:57 16:57 | 18:12 | 19:12
38,8 40,6 .. .. Bagi elág. 14:13 15:38 | |   16:58 16:58 | 18:13 | 19:13
40,3 42,1 .. .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 14:15 15:42 | 16:41   17:02 17:02 17:13 18:17 19:13 19:15
40,3 42,1 .. .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 14:16 15:42 | 16:42   17:02 17:02 17:13 18:17 19:13 19:16
41,2 43,0 .. .. Aszód, vá. bej. út 14:18 15:45 | |   17:04 17:04 | 18:19 | 19:18
41,8 43,6 .. .. Aszód, Arany J. u. 14:20 15:47 | 16:45   17:06 17:06 | 18:21 | 19:20
42,2 44,0 .. .. Aszód, Falujárók útja 19. 14:21 15:48 | |   17:07 17:07 | 18:22 | 19:21
43,3 45,1 .. .. Kartal, 2-es km kő 14:23 15:50 | |   17:09 17:09 | 18:24 | 19:23
43,9 45,7 .. .. Kartal, Bartók B. út 14:25 15:52 | 16:48   17:11 17:11 17:17 18:26 19:17 19:25
44,8 46,6 .. .. Kartal, orvosi rendelő 14:27 15:54 | |   17:13 17:13 | 18:28 | 19:27
45,3 47,1 .. .. Kartal, posta 14:29 15:56 | 16:51   17:15 17:15 | 18:30 | 19:29
45,9 47,7 .. .. Kartal, Szőlő u. 14:31 15:58 | 16:53   17:17 17:17 17:19 18:32 19:19 19:31
46,4 48,2 .. .. Kartal, aut. ford. 14:32 15:59 | |   17:18 17:18 | 18:33 S 19:32
51,5 53,3 0,0 .. Verseg, kállói elág. 14:38 16:05 16:48 17:00   17:24 17:24 17:25 18:39 19:25 19:38
S S 0,3 .. Verseg, kh. S 16:07 S S 17:20 17:26 17:26 S 18:41 S S
52,2 54,0 1,0 .. Verseg, Kökényesi út 4. 14:40   | 17:02 17:22 S S | S | 19:40
55,3 57,1 S 0,0 Nagykökényesi elág. |   | | | S S | S | |
S S S 3,4 Erdőtarcsa, kh. S   S 17:10 S S S S S S S
55,3 57,1 S 0,0 Nagykökényesi elág. |   | | | S S | S | |
59,1 60,9 .. .. Héhalom, kh. 14:47   16:53 17:18 17:29 S S 17:35 S 19:32 19:47
59,6 61,4 0,0 .. Héhalom, egyházasdengelegi elág. 14:48   16:54 17:19 17:30 S S 17:36 S 19:33 19:48
S 62,3 0,9 .. Pajtapuszta, Tsz. major 14:50   16:56 S 17:32 S S 17:38 S 19:35 19:50
S 63,6 2,2 .. Palotás, Templom tér 14:52   16:58 S 17:34 S S 17:41 S 19:37 19:52
S S 0,9 .. Pajtapuszta, Tsz. major S   S S S S S S S S S
59,6 S 0,0 .. Héhalom, egyházasdengelegi elág. S   S 17:19 S S S S S S S
62,5 S .. .. Egyházasdengeleg, f. szöv. S   S 17:23 S S S S S S S
66,5 S 0,0 .. Szirák, TÜZÉP telep S   S 17:28 S | | S | S S
S S 0,7 .. Szirák, r.k. templom S   S 17:30 S 17:55 17:55 S 19:10 S S
S S 0,7 .. Szirák, r.k. templom S   S 17:31 S 17:56 17:56 S 19:11 S S
66,5 S 0,0 .. Szirák, TÜZÉP telep S   S | S   17:58 S 19:13 S S
70,1 66,9 .. .. Kisbágyon, aut. vt. 14:57   17:02 17:37 17:39   18:02 17:47 19:17 19:42 19:57
70,4 67,2 .. .. Kisbágyon, bujáki elág. 14:58   17:03 17:38 17:40   18:03 17:48 19:18 19:43 19:58
73,8 70,6 .. .. Hényelpuszta |   17:07 | |   | 17:51 | 19:49 |
77,0 73,8 .. .. Buják, fűrészüzem 15:09   17:11 17:49 17:51   18:14 17:54 19:29 19:54 20:09
77,6 74,4 .. .. Buják, Újtelep 15:11   17:12 17:51 17:53   18:16 17:56 19:31 19:56 20:11
78,2 75,0 .. .. Buják, Cserhátgyöngye 15:13   17:13 17:53 17:55   18:18 17:58 19:33 19:58 20:13
78,9 75,7 .. .. Buják, iskola 15:15   17:15 17:55 17:57   18:20 18:00 19:35 20:00 20:15

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menentrendje a 2106 sz. mezőben található.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 For passengers who do not require baggage handling
2 XII. 24-én nem közlekedik

on work-days
on work-days
on the days of rest preceding the first work-day of the week
on the days of rest preceding the first work-day of the week
on free days and days of rest
on free days and days of rest

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service
R Regional passenger transport service