Skip navigation
2113

(3215) Budapest–Aszód–Palotás–Buják

Timetable valid from: 2016.12.11 -
Classification: E E E
 Km Km Stops (KMKK Zrt.) 11         1   M     3   A 2  
0,0 0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 15:40 16:30 18:30
3,8 3,8 Budapest, Kacsóh P. út 0 15:48 16:38 18:38
7,7 7,7 Budapest, Szerencs u. 0 15:55 16:45 18:45
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
S 26,8 Gödöllő, Idősek Otthona 16:12 S S
S 27,4 Gödöllő, Széchenyi I. u. 16:13 S S
S 28,2 Gödöllő, szökőkút 16:15 S S
S 28,9 Gödöllő, aut. áll. 16:17 S S
S 28,9 Gödöllő, aut. áll. 16:20 S S
40,3 42,4 Aszód, Kossuth L. u. 2. | 17:13 19:13
43,9 46,0 Kartal, Bartók B. út | 17:17 19:17
45,9 48,0 Kartal, Szőlő u. | 17:19 19:19
51,5 53,6 Verseg, kállói elág. 16:48 17:25 19:25
59,1 61,2 Héhalom, kh. 16:53 17:35 19:32
59,6 61,7 Héhalom, egyházasdengelegi elág. 16:54 17:36 19:33
60,5 62,6 Pajtapuszta, Tsz. major 16:56 17:38 19:35
61,8 63,9 Palotás, Templom tér 16:58 17:41 19:37
65,1 67,2 Kisbágyon, aut. vt. 17:02 17:47 19:42
65,4 67,5 Kisbágyon, bujáki elág. 17:03 17:48 19:43
68,8 70,9 Hényelpuszta 17:07 17:51 19:49
72,0 74,1 Buják, fűrészüzem 17:11 17:54 19:54
72,6 74,7 Buják, Újtelep 17:12 17:56 19:56
73,2 75,3 Buják, Cserhátgyöngye 17:13 17:58 19:58
73,9 76,0 Buják, iskola 17:15 18:00 20:00

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 For passengers who do not require baggage handling
2 XII. 24-én nem közlekedik

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
E Suburban passenger transport service