Skip navigation
409

Aszód–Bag–Tura–Hatvan

Timetable valid from: 2017.10.15 -
Classification: R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 409 1 M     409 3 O     409 7 M     409 15 M    
0,0 0,0 .. Aszód, vá. 06:15 09:25 14:40  
0,7 0,7 .. Aszód, vá. bej. út 06:17 09:27 14:42  
0,9 0,9 .. Aszód, művelődési ház 06:18 09:28 14:43  
1,6 1,6 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 06:20 09:30 14:45  
1,6 1,6 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 06:21 09:31 14:46  
2,7 2,7 .. Aszód, Pesti út 06:23 09:33 14:48  
3,1 3,1 .. Bagi elág. 06:24 09:34 14:49  
3,8 3,8 .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 06:25 09:35 14:50  
4,1 4,1 .. Bag, Malom vendéglő 06:26 09:36 14:51  
4,8 4,8 .. Bag, kultúrház 06:28 09:38 14:53  
5,3 5,3 .. Bag, kh. 06:29 09:39 14:54  
6,0 6,0 .. Bag, 3-as km-kő 06:30 09:40 14:55  
6,7 6,7 .. Hévízgyörk, gyógyszertár 06:31 09:41 14:56  
7,4 7,4 .. Hévízgyörk, kh. 06:32 09:43 14:57  
8,1 8,1 .. Hévízgyörk, posta 06:34 09:44 14:59  
9,0 9,0 .. Hévízgyörk, Hajnal u. 06:36 09:46 15:01  
9,9 9,9 .. Galgahévíz, 7-es km-kő 06:37 09:48 15:02  
10,3 10,3 .. Galgahévíz, kegyeleti park 06:38 09:49 15:03 16:20
10,8 10,8 .. Galgahévíz, kh. 06:39 09:50 15:04 16:21
11,6 11,6 .. Galgahévíz, Ady E. u. 06:41 09:52 15:06 16:23
12,1 12,1 .. Galgahévíz, Fő út 289. 06:42 09:53 15:07 16:24
12,9 12,9 .. Tura, Galgahévízi u. 2. 06:44 09:55 15:09 16:26
13,3 13,3 .. Tura, József Attila u. 06:45 09:56 15:10 16:27
13,8 13,8 .. Tura, Magdolna u. 06:46 09:57 15:11 16:28
14,3 14,3 .. Tura, Tabán út 06:47 09:58 15:12 16:29
14,9 14,9 .. Tura, Sport u. 06:48 09:59 15:13 16:30
S 15,9 .. Tura, Arany János u. 06:50 S S S
S 16,5 .. Tura, Zsámboki u. aut. ford. 06:52 S S S
S 16,5 0,0 Tura, Zsámboki u. aut. ford. 06:53 S S S
S S 4,2 Zsámbok, Ipoly u. S S S S
S S 4,9 Zsámbok, Szent István u. S S S S
S S 5,6 Zsámbok, ált. isk. S S S S
S S 4,9 Zsámbok, Szent István u. S S S S
S S 4,2 Zsámbok, Ipoly u. S S S S
S 16,5 .. Tura, Zsámboki u. aut. ford. 06:53 S S S
S 17,1 .. Tura, Arany János u. 06:55 S S S
15,6 17,9 .. Tura, Gábor Áron u. 06:57 10:00 15:15 16:32
16,5 18,8 .. Tura, hatvani útelág. 06:59 10:02 15:17 16:34
17,8 20,1 .. Tura, Galábos u. 07:01 10:04 15:19 16:36
24,0 26,3 .. Hatvan, Rákóczi út 07:09 10:11 15:27 16:44
24,9 27,2 .. Hatvan, Zöldfa vendéglő 07:11 10:13 15:29 16:46
26,3 28,6 .. Hatvan, aut. pu. 07:15 10:16 15:33 16:50

Legend

2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én közlekedik, Hatvan, aut. pu. és Tura, Sport utca között.

on work-days
on work-days
on free days
on free days

S line in service on another route
R Regional passenger transport service