Skip navigation
448

Dány–Gödöllő–Kistarcsa

Timetable valid from: 2017.12.10 -
Classification: R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   A 2   low floor
0,0 .. Dány, aut. ford. 14:10
0,5 .. Dány, temető 14:11
1,1 .. Dány, Szőlő körút 14:12
1,5 .. Dány, Bethlen G. út 14:13
2,0 .. Dány, Ady Endre u. 14:14
5,6 .. Dány, sülysápi elág. 14:18
6,1 .. Dány-Szentkirály, alsó 14:19
6,8 .. Dány-Szentkirály, felső 14:20
7,9 .. Dány-Szentkirályi erdészlak 14:21
9,4 .. Isaszegi fácános 14:23
10,8 .. Isaszeg-Szentgyörgypuszta 14:25
11,3 .. Isaszeg-Szentgyörgypusztai erdészet 14:26
13,6 .. Isaszeg, Lignifer Kft. 14:29
14,1 .. Isaszeg, Madách u.-i iskola 14:31
14,8 .. Isaszeg, Kossuth u. 37. 14:33
15,3 0,0 Isaszeg, vá. bej. út 14:34
S 0,6 Isaszeg, vá. 14:35
S 0,6 Isaszeg, vá. 14:36
15,3 0,0 Isaszeg, vá. bej. út 14:38
15,9 .. Isaszeg, Toldi M. u. 14:40
16,4 .. Isaszeg, Hold u. 14:41
17,8 .. Gödöllői Gépgyár 14:44
18,9 .. Gödöllő, baromfitelep 14:47
19,3 .. Gödöllő, méhészet 14:48
20,0 .. Gödöllő, Olt. Ell. Int. 14:49
20,9 .. Gödöllő, Isaszegi út 90. 14:50
21,7 .. Gödöllő, Fürdő u. 14:52
22,1 .. Gödöllő, vá. 14:53
22,1 .. Gödöllő, vá. 14:54
22,5 .. Gödöllő, Török Ignác u. 14:55
23,2 0,0 Gödöllő, Szabadság tér 14:57
S 0,5 Gödöllő, aut. áll. 14:58
S 0,5 Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  15:00
23,2 0,0 Gödöllő, Szabadság tér 15:02
30,0 .. Kerepes, Templom tér 15:10
33,1 .. Kistarcsa, vendéglő 15:14
34,4 .. Kistarcsa, Megyei kórház 15:16

Legend

#AP alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik

on free days and days of rest
on free days and days of rest

Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service