Skip navigation
555

Cegléd-Kecskemét-Kiskőrös-Kalocsa

Timetable valid from: 2017.07.01 -
Classification: R O
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 555 1 M     1348        
0,0 .. Cegléd, aut. áll. 05:20 15:30
0,8 .. Cegléd, Gimnázium u. | |
1,6 .. Cegléd, posta 05:23 15:35
1,6 .. Cegléd, posta | 15:35
2,2 .. Cegléd, Síp u. 05:25 |
2,7 .. Cegléd, Ruhagyár 05:27 |
3,4 .. Cegléd, Vásár tér | |
3,8 .. Cegléd, köztemető | |
4,1 .. Cegléd, VOLÁNBUSZ telep | |
5,5 .. Vett út | |
6,1 .. 441-es sz. út, ált. isk. | |
7,0 .. Kapás dűlő | |
7,8 .. Hargita vendéglő | |
S 0,7 Nyársapát, iskola S S
S 1,4 Nyársapát, kh. bej.út S S
S 2,4 Nyársapát, aut.ford. S S
S 1,4 Nyársapát, kh. bej.út S S
S 0,7 Nyársapát, iskola S S
9,5 0,0 Nyársapáti elág. 05:34 |
10,7 .. Hosszúdűlő | |
11,7 .. Csemői bekötő út | |
13,7 .. Gál kastély | |
15,1 .. Nagykőrös, zártkertek | |
16,1 .. Nagykőrös, BONDUELLE K.gyár | |
16,7 .. Nagykőrös, Hotel Cifra 05:41 |
17,3 .. Nagykőrös, strandfürdő 05:43 |
18,0 .. Nagykőrös, Szabadság tér 05:44 15:54
18,0 .. Nagykőrös, Szabadság tér 05:44 15:55
18,7 .. Nagykőrös, Kálvin tér | |
19,4 .. Nagykőrös, tüzérlaktanya | |
22,8 .. ÁG. Fekete üe. | |
23,5 .. Dózsa major | |
24,5 .. ÁG. Kertészet | |
27,0 .. Kecskemét, Katonatelep | |
27,8 .. Kecskemét, Veres Péter utca | |
28,2 .. Kecskemét, Barka utca | |
28,7 .. Kecskemét, Gyökér u. | |
30,5 .. Kecskemét, METRO | |
32,4 .. Kecskemét, BARNEVÁLL. | |
33,2 .. Kecskemét, aut. áll. 06:04 16:15
33,2 .. Kecskemét, aut. áll. 06:05 17:10
34,1 .. Kecskemét, Cifra Palota | |
36,1 .. Kecskemét, Katona J. Gimn. 06:09 17:13
37,5 .. Kecskemét, Egyetem (GAMF) 06:11 17:15
40,6 .. Kecskemét, Pólus Róna 06:15 |
42,0 .. Erdészház 06:17 |
43,0 .. Lövőtéri útelág. 06:19 |
44,4 .. Kertészeti Kutató 06:21 |
46,4 .. Vegyesbolt I. 06:24 17:27
48,6 .. Külsőballószög 06:24 |
50,5 .. Köncsögi útelág. 06:30 |
52,5 .. Galambházi erdő 06:33 |
55,6 .. Ágasegyháza, sz. vend. 06:37 17:39
56,5 .. Ágasegyháza, aut. vt. 06:38 17:40
59,6 .. Izsák, Határ út 06:40 |
60,8 .. Izsák, 6.sz.bolt 06:44 17:47
64,6 .. Izsák, sz. vend. 06:48 17:51
65,7 .. Izsák, temető | 17:52
67,1 .. Izsák, gépáll. 06:51 17:54
71,2 .. Tapodi tanyák 06:54 |
71,9 .. Kispáhi, Borzák tanya 06:57 |
73,7 .. Páhi, újtelep | |
74,6 .. Páhi, sz. vend. 07:01 18:05
77,6 .. Csengődi elág. 07:05 18:08
79,9 .. Tabdi-csatorna 07:08 |
81,9 .. Tabdi elág. 07:11 18:13
83,1 .. Kaskantyúi elág. 07:13 |
84,1 .. 5.sz. vegyesbolt 07:15 |
86,1 .. Kiskőrös, ipartelep 07:18 |
86,9 .. Kiskőrös, vá. 07:19 |
Kiskőrös    
Budapest    
Kiskőrös    
Kelebia    
Budapest 04:45  
Kiskőrös 06:48  
Kelebia    
Kiskőrös    
86,9 .. Kiskőrös, vá. 07:19 |
89,5 .. Kiskőrös, vh. 07:22 18:21
89,5 .. Kiskőrös, vh. 07:22 18:22
90,6 .. Kiskőrös, Deák F. út 07:24 18:24
91,4 .. Kiskőrös, Katona J. u. 07:26 |
96,4 .. Orcsik tanya 07:32 |
97,9 0,0 Kalocsai útelág. 07:34 18:30
S 0,9 Kecel, Lovas büfé 07:35 S
S 2,1 Kecel, fürdőtelep 07:38 S
S 4,5 Kecel, aut.vt. 07:40 S
S 2,1 Kecel, fürdőtelep 07:42 S
S 0,9 Kecel, Lovas büfé 07:45 S
97,9 0,0 Kalocsai útelág. | 18:30
100,6 .. Kákonyi isk. 07:50 |
102,4 .. Vádéi bej.út 07:53 |
105,2 .. Csomai bej.út 07:57 18:37
108,4 .. Öregcsertő, bej.út 08:02 18:41
109,3 .. Öregcsertő, aut.vt. 08:03 S
110,1 .. Öregcsertő, óvoda 08:04 S
111,0 .. Kiscsertő, sz. bolt 08:05 |
112,5 .. Mácsa 08:07 |
114,4 .. Halom, sz. vend. 08:10 18:47
120,4 .. Kalocsa, aut. áll. 08:17 18:55

Legend

* A vonalszakasz részletes menetrendje az 550-552 sz. mezőben található.

on work-days
on work-days

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting on
Stopping only for passengers getting off
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service
O National passenger transport service