Skip navigation
565-566

Cegléd–Budai út–Ceglédbercel–Albertirsa

Timetable valid from: 2016.12.11 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 565 1 I     565 5 V     565 3 N     566 7 78     565 13 O     565 9 M     566 11 23     565 15 K     566 17 82     565 27 I     565 19 M     566 21 78     565 23       566 25 78    
0,0 .. Cegléd, aut. áll. 06:50 08:10 08:10 09:40 11:10 11:10 11:10 13:10 13:10 14:00 15:30 16:30 17:30 19:00
0,8 .. Cegléd, Gimnázium u. 06:51 08:11 08:11 09:41 11:11 11:11 11:11 13:11 13:11 14:01 15:31 16:31 17:31 19:01
1,6 .. Cegléd, posta 06:53 08:13 08:13 09:43 11:13 11:13 11:13 13:13 13:13 14:03 15:33 16:33 17:33 19:03
1,9 .. Cegléd, Mészáros L. ált.isk. | | | | | | | | | | | | | |
2,3 .. Cegléd, Szőlő u. 06:55 08:15 08:15 09:45 11:15 11:15 11:15 13:15 13:15 14:05 15:35 16:35 17:35 19:05
3,1 .. Cegléd, Keverőüzem 06:56 08:16 08:16 09:46 11:16 11:16 11:16 13:17 13:16 14:07 15:37 16:36 17:37 19:06
3,6 0,0 Cegléd, Csalogány u. 06:57 08:17 08:17 09:47 11:17 11:17 11:17 13:19 13:17 14:09 15:39 16:37 17:39 19:07
S 0,8 Cegléd, KÖZGÉP S S S S S S S S S S S S S S
S 1,3 Cegléd, Vízgazd. Rt. (LAING) S S S S S S S S S S S S S S
S 1,7 Cegléd, Ipari Park, aut.ford. S S S S S S S S S S S S S S
S 1,3 Cegléd, Vízgazd. Rt. (LAING) S S S S S S S S S S S S S S
S 0,8 Cegléd, KÖZGÉP S S S S S S S S S S S S S S
3,6 .. Cegléd, Csalogány u. 06:57 08:17 08:17 09:47 11:17 11:17 11:17 13:19 13:17 14:09 15:39 16:37 17:39 19:07
4,1 .. Cegléd, Kökény u. 06:58 08:18 08:18 09:48 11:18 11:18 11:18 13:20 13:18 14:10 15:40 16:38 17:40 19:08
4,9 .. Micsinai ház 07:00 08:19 08:19 09:49 11:19 11:19 11:19 13:21 13:19 14:11 15:41 16:39 17:41 19:09
5,7 .. Balogh tanya 07:02 08:20 08:20 09:50 11:20 11:20 11:20 13:23 13:20 14:13 15:43 16:40 17:43 19:10
6,3 .. Szeszfőzde 07:03 08:21 08:21 09:51 11:21 11:21 11:21 13:24 13:21 14:14 15:44 16:41 17:44 19:11
7,1 .. Gyarmati tanya 07:05 08:22 08:22 09:52 11:22 11:22 11:22 13:26 13:22 14:16 15:46 16:42 17:46 19:12
7,9 0,0 Termálfürdő bej. út | | | | | | | | | | | | | |
S 0,4 Cegléd, termálfürdő 07:07 08:24 08:24 09:54 11:24 11:24 11:24 13:28 13:24 14:18 15:48 16:44 17:48 19:14
7,9 0,0 Termálfürdő bej. út 07:08 08:25 08:25 o 11:25 11:25 o 13:29 o 14:19 15:49 o 17:49 o
8,6 .. Budai úti isk. 07:09 08:26 08:26   11:26 11:26   13:30   14:20 15:50   17:50  
9,4 .. Gaál tanya 07:10 08:28 08:28   11:28 11:28   13:32   14:22 15:52   17:52  
10,4 .. Ceglédberceli kiserdő 07:11 08:29 08:29   11:29 11:29   13:33   14:23 15:53   17:53  
12,1 .. Ceglédbercel, Cserői út 07:13 08:32 08:32   11:32 11:32   13:36   14:26 15:56   17:56  
12,9 .. Ceglédbercel, 40-es út 07:15 08:34 08:34   11:34 11:34   13:38   14:28 15:58   17:58  
13,8 .. Ceglédbercel, Rákóczi út 07:17 08:36 08:36   11:36 11:36   13:40   14:30 16:00   18:00  
14,1 .. Ceglédbercel, Szabadidőpark 07:18 08:37 08:37   11:37 11:37   13:41   14:31 16:01   18:01  
14,5 .. Ceglédbercel, Sportpálya 07:19 08:38 08:38   11:38 11:38   13:42   14:32 16:02   18:02  
14,9 .. Ceglédbercel, kh. 07:20 08:39 08:39   11:39 11:39   13:43   14:33 16:03   18:03  
18,9 .. Albertirsa, Szentmártoni útelág. o o 08:43   o 11:43   o   o 16:07   o  
19,9 .. Albertirsa, ABC áruház     08:45     11:45         16:09      
20,3 .. Albertirsa, gyógyszertár     08:46     11:46         16:10      
21,1 .. Albertirsa, Központi iskola     08:48     11:48         16:12      
21,6 .. Albertirsa, Sorompó (temető)     08:50     11:50         16:14      
22,0 .. Albertirsa, Temesvári u.     08:51     11:51         16:15      
22,4 .. Albertirsa, Égerfa u.     08:52     11:52         16:16      
23,2 .. Albertirsa, vá.     08:53     11:53         16:17      

Legend

23 nyári tanszünetben munkaszüneti napokon
78 nyári tanszünetben szabad és munkaszüneti napokon
82 nyári tanszünetben szabadnapokon

on school-days
on school-days
on days of rest
on days of rest
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
on free days
on free days
on work-days
on work-days
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
R Regional passenger transport service