Skip navigation
628

Budapest–Dabas–Tatárszentgyörgy–Kerekegyháza

Timetable valid from: 2017.09.01 -
Classification: E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 628 1 M     628 101 A     628 13 T     628 3 I     628 23 M     629 3 V     628 5 O     629 1 N     628 7 M     628 9       628 11   21   628 27 M     628 15 N 2   629 5 K     628 25 O 2   628 17 V     628 19   3  
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:30 06:30 09:30 09:30 10:30 10:30 10:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 18:30 19:15 22:15
2,8 .. Budapest, Határ út Csak felszállás  06:37 06:37 09:37 09:37 10:37 10:37 10:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 18:37 19:22 22:20
6,8 .. Budapest, Pesterzsébet felső Csak felszállás  06:46 06:46 09:46 09:46 10:46 10:46 10:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 18:46 19:31 22:27
11,5 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere Csak felszállás  06:55 06:55 09:55 09:55 10:55 10:55 10:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 18:55 19:40 22:34
12,7 .. Budapest, Zsellér dűlő Csak felszállás  06:57 06:57 09:57 09:57 10:57 10:57 10:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 18:57 19:42 22:36
14,2 .. Budapest, Központi raktárak Csak felszállás  06:59 06:59 09:59 09:59 10:59 10:59 10:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 18:59 19:44 22:38
15,4 .. Budapest, Transzformátor állomás Csak felszállás  | | | | | | | | | | | | | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                  
20,7 0,0 Alsónémedi, Árpád u. 07:06 07:06 10:06 10:06 11:06 11:06 11:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 19:06 19:51 22:45
21,4 S Alsónémedi, Fő út 27. S 07:08 S S 11:08 11:08 11:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 19:08 19:53 22:46
S 0,7 Alsónémedi, Árpád u. 59. 07:08 S 10:08 10:08 S S S S S S S S S S S S S
S 1,5 Alsónémedi, Haraszti u. 81. 07:10 S 10:10 10:10 S S S S S S S S S S S S S
S 2,1 Alsónémedi, Haraszti u. 13. 07:12 S 10:12 10:12 S S S S S S S S S S S S S
22,4 3,0 Alsónémedi, Szabadság tér 07:14 07:10 10:14 10:14 11:10 11:10 11:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 19:10 19:55 22:47
26,3 .. Bugyi elág. 07:18 07:14 10:18 10:18 11:14 11:14 11:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 19:14 19:59 22:51
28,1 .. Ócsai tanyák 07:20 07:16 10:20 10:20 11:16 11:16 11:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 19:16 20:01 22:53
29,4 .. Felsőbabádi elág. 07:21 07:17 10:21 10:21 11:17 11:17 11:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 19:17 20:02 22:54
30,4 .. Felsőbabád 07:23 07:19 10:23 10:23 11:19 11:19 11:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 19:19 20:04 22:55
32,8 .. 35-ös km kő 07:25 07:21 10:25 10:25 11:21 11:21 11:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 19:21 20:06 22:57
35,3 .. Dabas, Sári híd 07:28 07:24 10:28 10:28 11:24 11:24 11:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 19:24 20:09 23:00
36,2 .. Dabas, Sári okmányhivatal 07:30 07:26 10:30 10:30 11:26 11:26 11:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 19:26 20:11 23:01
37,3 .. Dabas, Sári Kálvária 07:32 07:28 10:32 10:32 11:28 11:28 11:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 19:28 20:13 23:02
38,0 .. Dabas, Sári-Kaparás 07:33 07:29 10:33 10:33 11:29 11:29 11:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 19:29 20:14 23:03
38,7 .. Dabas, Felső-Dabas 07:34 07:30 10:34 10:34 11:30 11:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 19:30 20:15 23:04
39,2 .. Dabas, Felsődabasi templom 07:35 07:31 10:35 10:35 11:31 11:31 11:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 19:31 20:16 23:05
40,0 .. Dabas, népbolt 07:37 07:33 10:37 10:37 11:33 11:33 11:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 19:33 20:18 23:06
40,5 0,0 Dabas, Alsó-Dabasi templom 07:38 07:34 10:38 10:38 11:34 11:34 11:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 19:34 20:19 23:07
S 0,3 Dabas, Lakos dr. u. 07:39 S 10:39 10:39 S S S S S S S S S S S S S
S 0,7 Dabas, Vörösmarty u. 07:40 S 10:40 10:40 S S S S S S S S S S S S S
S 0,3 Dabas, Lakos dr. u. 07:41 S 10:41 10:41 S S S S S S S S S S S S S
41,0 0,0 Dabas, kaszinó 07:42 07:36 10:42 10:42 11:36 11:36 11:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 19:36 20:21 23:08
41,7 .. Dabas, filmszinház 07:44 07:38 10:44 10:44 11:38 11:38 11:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 19:38 20:23 23:09
42,5 .. Dabas, Gyón régi Piactér 07:46 07:40 10:46 10:46 11:40 11:40 11:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 19:40 20:25 23:10
43,3 .. Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág. 07:48 07:42 10:48 10:48 11:42 11:42 11:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 19:42 20:27 23:11
51,5 .. Farkas tanya 07:59 07:53 o 10:58 11:53 11:53 11:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 19:53 20:38 23:20
53,0 .. Tatárszentgyörgy, Vörösmarty u. 08:01 07:55   11:00 11:55 11:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 19:55 20:40 23:22
53,9 .. Tatárszentgyörgy, iskola 08:04 07:58   11:03 11:58   11:58   14:58 15:58 16:58 17:58 18:58   19:58 20:43 23:23
54,3 .. Tatárszentgyörgy, Hunyadi tér 08:05 07:59   11:04 11:59   11:59   14:59 15:59 16:59 o 18:59   o 20:44 23:24
56,7 .. Orbán tanya 08:11 08:05   11:09 12:05   12:05   15:05 16:05 17:05   19:05     20:50 23:27
58,4 .. Megyehatár 08:13 08:07   11:11 12:07   12:07   15:07 16:07 17:07   19:07     20:52 23:29
59,5 .. Országúti dűlő, 49-es km-kő 08:14 08:08   11:12 12:08   12:08   15:08 16:08 17:08   19:08     20:53 23:30
60,8 .. Domonyik tanya 08:16 08:10   11:14 12:10   12:10   15:10 16:10 17:10   19:10     20:55 23:32
61,5 .. Ladánybene, temető 08:19 08:13   11:17 12:13   12:13   15:13 16:13 17:13   19:13     20:58 23:33
62,3 .. Ladánybene, aut. vt. 08:21 08:15   11:19 12:15   12:15   15:15 16:15 17:15   19:15     21:00 23:34
64,6 .. Ladánybene, iskola o o   o o   12:19   o o o   19:19     21:04 o
66,2 .. 4-es km kő (Határ út)             12:22           19:22     21:07  
69,1 .. Kunbaracs, alsó             12:25           19:25     21:10  
70,2 .. Kunbaracs, Kossuth u. 5.             12:27           19:27     21:12  
72,6 .. Bagó tanya             12:29           19:29     21:14  
74,0 .. Kunbaracsi elág.             12:31           19:31     21:16  
75,1 .. Kerekegyháza, kunszentmiklósi útelág.             12:32           19:32     21:17  
76,8 .. Kozák tanya             12:34           19:34     21:19  
77,9 .. Kerekegyháza, Zrínyi u.             12:36           19:36     21:21  
79,0 .. Kerekegyháza, aut. vt.             12:38           19:38     21:23  

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 nem közlekedik XII.24-én
3 nem közlekedik XII.24-én és XII-31-én
21 XII. 24-én 60 perccel korábban közlekedik

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
on school-days
on school-days
on days of rest
on days of rest
on free days
on free days
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Stopping only for passengers getting on
Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service