Skip navigation
629

Budapest–Dabas–Kunpeszér

Timetable valid from: 2017.07.01 -
Classification: E E R E
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 3   V     1   N     9   I     5   K    
0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  10:30 12:30   18:30
2,8 2,8 Budapest, Határ út Csak felszállás  10:37 12:37   18:37
6,8 6,8 Budapest, Pesterzsébet felső Csak felszállás  10:46 12:46   18:46
11,5 11,5 Budapest, Soroksár, Hősök tere Csak felszállás  10:55 12:55   18:55
12,7 12,7 Budapest, Zsellér dűlő Csak felszállás  10:57 12:57   18:57
14,2 14,2 Budapest, Központi raktárak Csak felszállás  10:59 12:59   18:59
15,4 15,4 Budapest, Transzformátor állomás Csak felszállás  | |   |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
20,7 20,7 Alsónémedi, Árpád u. 11:06 13:06   19:06
21,4 21,4 Alsónémedi, Fő út 27. 11:08 13:08   19:08
22,4 22,4 Alsónémedi, Szabadság tér 11:10 13:10   19:10
26,3 26,3 Bugyi elág. 11:14 13:14   19:14
28,1 28,1 Ócsai tanyák 11:16 13:16   19:16
29,4 29,4 Felsőbabádi elág. 11:17 13:17   19:17
30,4 30,4 Felsőbabád 11:19 13:19   19:19
32,8 32,8 35-ös km kő 11:21 13:21   19:21
35,3 35,3 Dabas, Sári híd 11:24 13:24   19:24
36,2 S Dabas, Sári okmányhivatal 11:26 13:26   19:26
37,3 S Dabas, Sári Kálvária 11:28 13:28   19:28
38,0 S Dabas, Sári-Kaparás 11:29 13:29   19:29
38,7 S Dabas, Felső-Dabas 11:30 13:30   19:30
39,2 S Dabas, Felsődabasi templom 11:31 13:31   19:31
40,0 S Dabas, népbolt 11:33 13:33   19:33
40,5 S Dabas, Alsó-Dabasi templom 11:34 13:34   19:34
S 38,0 Sáribesnyői ÁG. S S   S
S 40,9 Dabas, motel S S   S
S 41,5 Dabas, gimnázium S S   S
S 42,0 Dabas, Vörösmarty u. S S   S
41,0 42,7 Dabas, kaszinó 11:36 13:36   19:36
41,7 43,4 Dabas, filmszinház 11:38 13:38   19:38
42,5 44,2 Dabas, Gyón régi Piactér 11:40 13:40   19:40
43,0 44,7 Dabas, Gyón Zlinszky iskola 11:41 13:41   19:41
43,3 45,0 Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág. 11:42 13:42   19:42
51,5 53,2 Farkas tanya 11:53 13:53   19:53
53,0 54,7 Tatárszentgyörgy, Vörösmarty u. 11:55 13:55   19:55
53,7 55,4 Tatárszentgyörgy, kunpeszéri elág. 11:57 13:57 16:00 19:57
54,5 56,2 Tatárszentgyörgy, alsó 11:59 13:59 16:02 19:59
57,9 59,6 Vitézsor 12:04 14:04 16:07 20:04
58,3 60,0 Baracsi csatorna 12:06 14:06 16:08 20:06
62,6 64,3 Kunpeszér, italbolt 12:13 14:13 16:14 20:13
64,4 66,1 Kunpeszér, Középpeszér 12:18 14:18 16:18 20:18

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on days of rest
on days of rest
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
on school-days
on school-days
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting on
Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service
R Regional passenger transport service