Skip navigation
880-889

Budapest–Szentendre–Visegrád–Esztergom

Timetable valid from: 2017.09.04 - 2017.10.31
Classification: R R R R R R R E R R R R E E R R E R E R E E R E R E R E E E R E E E E R E R E R E R E E R R E R E R E R R E E E R R E R R E R E R E E R E E E E E E R E E E E R R E E E E E E E E
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2903         880 3   61   890 1 M     882 9 M     2903   M     882 11 I     2903   I     872 7   6   880 13       low floor 890 5 M     low floor 890 105 A     884 15 M     880 17       low floor 890 7 M     890 9 A     882 21 M     880 23       893 3 34     890 11 M     890 13 A     883 25 34     880 27       low floor 893 7 87     893 5 34     893 9 44     890 15 M     890 17 A     880 29 A     low floor 880 31       890 19 M     890 21 A     883 133 34     889 33 44     880 35       low floor 890 123 M     low floor 890 23 A     880 37       low floor 895 11 I     890 125 M     low floor 890 25 A     low floor 880 51       882 41 M     low floor 890 27       872 47 M     880 39 M     low floor 882 45 34     880 43       884 47 I     890 29       2903   M     872 51 M     882 49 M     883 55 34     890 31 16     880 53       low floor 890 33 M     890 35 A     895 15 M     872 55 M     low floor 882 57 M     893 17 A     880 59       898 7 I     890 37 M     low floor 890 39 A     872 63 M     883 61 34     893 19 34     890 41 44     884 63 M     880 65   22   low floor 890 43   21   872 67 M     882 67 34     890 53 44 2   884 69 M     low floor 880 71   2   890 45   2   872 71 M     low floor 884 73 M     890 55 34     880 75   2   low floor 890 47   2   872 77   2   880 79   2   890 49 M     889 81   2   low floor 882 83   2   low floor 889 87   2  
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel                05:35         06:35 06:55     07:35   07:55   08:15 08:35   08:35   08:55   09:15 09:35 09:55   10:15 10:15 10:35 10:55   11:35   11:55   12:35   12:55 13:15     13:35   13:55   14:15     14:30 14:35 14:55     15:15     15:35   15:55   16:15 16:15   16:15 16:25 16:35 16:55 17:15 17:15   17:25 17:35 17:55 18:15     18:35 18:55 19:15 19:55 20:25 21:00 22:00 22:55
2,3 2,3 .. Budapest, Tungsram               05:38         06:39 06:59     07:39   07:59   08:19 08:39   08:39   08:59   09:19 09:39 09:59   10:19 10:19 10:39 10:59   11:39   11:59   12:39   12:59 13:19     13:39   13:59   14:19     14:34 14:39 14:59     15:19     15:39   15:59   16:19 16:19   16:19 16:29 16:39 16:59 17:19 17:19   17:29 17:39 17:59 18:19     18:39 18:59 19:19 19:59 20:28 21:03 22:03 22:58
2,9 2,9 .. Budapest, Fóti út               05:40         06:41 07:01     07:41   08:01   08:21 08:41   08:41   09:01   09:21 09:41 10:01   10:21 10:21 10:41 11:01   11:41   12:01   12:41   13:01 13:21     13:41   14:01   14:21     14:36 14:41 15:01     15:21     15:41   16:01   16:21 16:21   16:21 16:31 16:41 17:01 17:21 17:21   17:31 17:41 18:01 18:21     18:41 19:01 19:21 20:01 20:30 21:05 22:05 23:00
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                                                  
13,2 13,2 .. Szentendre, Papírgyár               05:52         06:55 07:15     07:55   08:15   08:35 08:55   08:55   09:15   09:35 09:55 10:15   10:35 10:35 10:55 11:15   11:55   12:15   12:55   13:15 13:35     13:55   14:15   14:35     14:50 14:55 15:15     15:35     15:55   16:15   16:35 16:35   16:35 16:45 16:55 17:15 17:35 17:35   17:45 17:55 18:15 18:35     18:55 19:15 19:35 20:15 20:42 21:17 22:17 23:12
13,7 13,7 .. Szentendre, Egyetem               05:53         06:56 07:16     07:56   08:16   08:36 08:56   08:56   09:16   09:36 09:56 10:16   10:36 10:36 10:56 11:16   11:56   12:16   12:56   13:16 13:36     13:56   14:16   14:36     14:51 14:56 15:16     15:36     15:56   16:16   16:36 16:36   16:36 16:46 16:56 17:16 17:36 17:36   17:46 17:56 18:16 18:36     18:56 19:16 19:36 20:16 20:43 21:18 22:18 23:13
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll.               05:55         07:00 07:20     08:00   08:20   08:40 09:00   09:00   09:20   09:40 10:00 10:20   10:40 10:40 11:00 11:20   12:00   12:20   13:00   13:20 13:40     14:00   14:20   14:40     14:55 15:00 15:20     15:40     16:00   16:20   16:40 16:40   16:40 16:50 17:00 17:20 17:40 17:40   17:50 18:00 18:20 18:40     19:00 19:20 19:40 20:20 20:45 21:20 22:20 23:15
Budapest, Batthyány tér   04:18 04:48 04:48   04:48   05:18 05:18 05:38 05:48 05:58 06:18 06:38 06:48 07:00 07:15 07:18 07:35 07:38 07:58 08:15 08:15 08:18 08:18 08:38 08:38 08:58 09:18 09:38 09:38 09:58 09:58 10:18 10:38 10:38 11:18 11:18 11:38 11:38 12:18 12:18 12:38 12:48 12:48 12:58 13:08 13:08 13:38   13:53 13:53 13:58 14:08 14:18 14:34 14:38 14:34 14:53 14:53 14:58 15:18 15:22 15:34 15:38 15:58 15:58 15:58 15:58 16:10 16:18 16:34 16:58 16:58 16:58 17:10 17:18 17:33 17:52 17:52 17:58 18:18 18:33 18:58 19:38 19:58 20:38 21:38 22:28
Szentendre   04:58 05:28 05:28   05:28   05:58 05:58 06:19 06:28 06:38 06:58 07:18 07:28 07:43 08:00 07:58 08:19 08:18 08:38 08:59 08:55 08:58 08:58 09:18 09:18 09:38 09:58 10:18 10:18 10:38 10:38 10:58 11:18 11:18 11:58 11:58 12:18 12:18 12:58 12:58 13:18 13:38 13:38 13:38 13:58 13:58 14:18   14:34 14:34 14:38 14:48 15:03 15:18 15:18 15:18 15:38 15:38 15:38 16:02 16:02 16:14 16:18 16:38 16:38 16:38 16:38 16:50 17:02 17:18 17:38 17:38 17:38 17:51 18:02 18:18 18:36 18:36 18:38 18:58 19:13 19:38 20:18 20:38 21:18 22:18 23:08
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:05 05:35 05:45   05:55   06:00 06:05 06:25 06:35 06:45 07:05 07:25 07:35 07:45 08:05 08:05 08:25 08:25 08:45 09:05 09:05 09:05 09:05 09:25 09:25 09:45 10:05 10:25 10:25 10:45 10:45 11:05 11:25 11:25 12:05 12:05 12:25 12:25 13:05 13:15 13:25 13:45 13:45 13:45 14:05 14:05 14:25   14:45 14:45 14:45 15:00 15:05 15:25 15:25 15:35 15:45 15:45 15:45 16:05 16:05 16:25 16:25 16:45 16:45 16:45 16:45 16:55 17:05 17:25 17:45 17:45 17:45 17:55 18:05 18:25 18:45 18:45 18:45 19:05 19:25 19:45 20:25 20:50 21:25 22:25 23:15
15,9 15,9 .. Szentendre, Római kőtár   05:07 05:37 05:47   05:57   06:02 06:07 06:27 06:37 06:47 07:07 07:27 07:37 07:47 08:07 08:07 08:27 08:27 08:47 09:07 09:07 09:07 09:07 09:27 09:27 09:47 10:07 10:27 10:27 10:47 10:47 11:07 11:27 11:27 12:07 12:07 12:27 12:27 13:07 13:17 13:27 13:47 13:47 13:47 14:07 14:07 14:27   14:47 14:47 14:47 15:02 15:07 15:27 15:27 15:37 15:47 15:47 15:47 16:07 16:07 16:27 16:27 16:47 16:47 16:47 16:47 16:57 17:07 17:27 17:47 17:47 17:47 17:57 18:07 18:27 18:47 18:47 18:47 19:07 19:27 19:47 20:27 20:52 21:27 22:27 23:17
16,4 16,4 .. Szentendre, Bükkös patak   05:09 05:39 05:49   05:59     06:09 06:29 06:39 06:49 07:09 07:29 07:39 07:49 08:09 08:09 08:29 08:29 08:49 09:09 09:09 09:09 09:09 09:29 09:29 09:49 10:09 10:29 10:29 10:49 10:49 11:09 11:29 11:29 12:09 12:09 12:29 12:29 13:09 13:19 13:29   13:49 13:49 14:09 14:09 14:29     14:49 14:49 15:04 15:09 15:29 15:29 15:39   15:49 15:49 16:09 16:09 16:29 16:29   16:49 16:49 16:49 16:59 17:09 17:29   17:49 17:49 17:59 18:09 18:29   18:49 18:49 19:09 19:29   20:29 20:54 21:29 22:29 23:19
16,8 16,8 .. Szentendre, Izbégi elág.   05:11 05:41 05:51   06:01     06:11 06:31 06:41 06:51 07:11 07:31 07:41 07:51 08:11 08:11 08:31 08:31 08:51 09:11 09:11 09:11 09:11 09:31 09:31 09:51 10:11 10:31 10:31 10:51 10:51 11:11 11:31 11:31 12:11 12:11 12:31 12:31 13:11 13:21 13:31   13:51 13:51 14:11 14:11 14:31     14:51 14:51 15:06 15:11 15:31 15:31 15:41   15:51 15:51 16:11 16:11 16:31 16:31   16:51 16:51 16:51 17:01 17:11 17:31   17:51 17:51 18:01 18:11 18:31   18:51 18:51 19:11 19:31   20:31 20:56 21:31 22:31 23:21
17,5 17,5 .. Szentendre, Pismány ABC   05:13 05:43 05:53   06:03     06:13 06:33 06:43 06:53 07:13 07:33 07:43 07:53 08:13 08:13 08:33 08:33 08:53 09:13 09:13 09:13 09:13 09:33 09:33 09:53 10:13 10:33 10:33 10:53 10:53 11:13 11:33 11:33 12:13 12:13 12:33 12:33 13:13 13:23 13:33   13:53 13:53 14:13 14:13 14:33     14:53 14:53 15:08 15:13 15:33 15:33 15:43   15:53 15:53 16:13 16:13 16:33 16:33   16:53 16:53 16:53 17:03 17:13 17:33   17:53 17:53 18:03 18:13 18:33   18:53 18:53 19:13 19:33   20:33 20:58 21:33 22:33 23:23
18,0 18,0 .. Szentendre, Danubius szálló   05:14 05:44 05:54   06:04     06:14 06:34 06:44 06:54 07:14 07:34 07:44 07:54 08:14 08:14 08:34 08:34 08:54 09:14 09:14 09:14 09:14 09:34 09:34 09:54 10:14 10:34 10:34 10:54 10:54 11:14 11:34 11:34 12:14 12:14 12:34 12:34 13:14 13:24 13:34   13:54 13:54 14:14 14:14 14:34     14:54 14:54 19:09 15:14 15:34 15:34 15:44   15:54 15:54 16:14 16:14 16:34 16:34   16:54 16:54 16:54 17:04 17:14 17:34   17:54 17:54 18:04 18:14 18:34   18:54 18:54 19:14 19:34   20:34 20:59 21:34 22:34 23:24
18,5 18,5 .. Szentendre, Papszigeti bej. út   05:15 05:45 05:55   06:05     06:15 06:35 06:45 06:55 07:15 07:35 07:45 07:55 08:15 08:15 08:35 08:35 08:55 09:15 09:15 09:15 09:15 09:35 09:35 09:55 10:15 10:35 10:35 10:55 10:55 11:15 11:35 11:35 12:15 12:15 12:35 12:35 13:15 13:25 13:35   13:55 13:55 14:15 14:15 14:35     14:55 14:55 15:10 15:15 15:35 15:35 15:45   15:55 15:55 16:15 16:15 16:35 16:35   16:55 16:55 16:55 17:05 17:15 17:35   17:55 17:55 18:05 18:15 18:35   18:55 18:55 19:15 19:35   20:35 21:00 21:35 22:35 23:25
19,0 19,0 .. Szentendre, Horgony u.   05:16 05:46 05:56   06:06     06:16 06:36 06:46 06:56 07:16 07:36 07:46 07:56 08:16 08:16 08:36 08:36 08:56 09:16 09:16 09:16 09:16 09:36 09:36 09:56 10:16 10:36 10:36 10:56 10:56 11:16 11:36 11:36 12:16 12:16 12:36 12:36 13:16 13:26 13:36   13:56 13:56 14:16 14:16 14:36     14:56 14:56 15:11 15:16 15:36 15:36 15:46   15:56 15:56 16:16 16:16 16:36 16:36   16:56 16:56 16:56 17:06 17:16 17:36   17:56 17:56 18:06 18:16 18:36   18:56 18:56 19:16 19:36   20:36 21:01 21:36 22:36 23:26
19,5 19,5 .. Szentendre, Barackvirág u.   05:17 05:47 05:57   06:07     06:17 06:37 06:47 06:57 07:17 07:37 07:47 07:57 08:17 08:17 08:37 08:37 08:57 09:17 09:17 09:17 09:17 09:37 09:37 09:57 10:17 10:37 10:37 10:57 10:57 11:17 11:37 11:37 12:17 12:17 12:37 12:37 13:17 13:27 13:37   13:57 13:57 14:17 14:17 14:37     14:57 14:57 15:12 15:17 15:37 15:37 15:47   15:57 15:57 16:17 16:17 16:37 16:37   16:57 16:57 16:57 17:07 17:17 17:37   17:57 17:57 18:07 18:17 18:37   18:57 18:57 19:17 19:37   20:37 21:02 21:37 22:37 23:27
19,9 19,9 .. Szentendre, szigetmonostori rév   05:18 05:48 05:58   06:08     06:18 06:38 06:48 06:58 07:18 07:38 07:48 07:58 08:18 08:18 08:38 08:38 08:58 09:18 09:18 09:18 09:18 09:38 09:38 09:58 10:18 10:38 10:38 10:58 10:58 11:18 11:38 11:38 12:18 12:18 12:38 12:38 13:18 13:28 13:38   13:58 13:58 14:18 14:18 14:38     14:58 14:58 15:13 15:18 15:38 15:38 15:48   15:58 15:58 16:18 16:18 16:38 16:38   16:58 16:58 16:58 17:08 17:18 17:38   17:58 17:58 18:08 18:18 18:38   18:58 18:58 19:18 19:38   20:38 21:03 21:38 22:38 23:28
20,3 20,3 .. Leányfalu, Akácos út   05:19 05:49 05:59   06:09     06:19 06:39 06:49 06:59 07:19 07:39 07:49 07:59 08:19 08:19 08:39 08:39 08:59 09:19 09:19 09:19 09:19 09:39 09:39 09:59 10:19 10:39 10:39 10:59 10:59 11:19 11:39 11:39 12:19 12:19 12:39 12:39 13:19 13:29 13:39   13:59 13:59 14:19 14:19 14:39     14:59 14:59 15:14 15:19 15:39 15:39 15:49   15:59 15:59 16:19 16:19 16:39 16:39   16:59 16:59 16:59 17:09 17:19 17:39   17:59 17:59 18:09 18:19 18:39   18:59 18:59 19:19 19:39   20:39 21:04 21:39 22:39 23:29
21,1 21,1 .. Leányfalu, Boldogtanyai út   05:20 05:50 06:00   06:10     06:20 06:40 06:50 07:00 07:20 07:40 07:50 08:00 08:20 08:20 08:40 08:40 09:00 09:20 09:20 09:20 09:20 09:40 09:40 10:00 10:20 10:40 10:40 11:00 11:00 11:20 11:40 11:40 12:20 12:20 12:40 12:40 13:20 13:30 13:40   14:00 14:00 14:20 14:20 14:40     15:00 15:00 15:15 15:20 15:40 15:40 15:50   16:00 16:00 16:20 16:20 16:40 16:40   17:00 17:00 17:00 17:10 17:20 17:40   18:00 18:00 18:10 18:20 18:40   19:00 19:00 19:20 19:40   20:40 21:05 21:40 22:40 23:30
22,0 22,0 .. Leányfalu, Erkel F. u.   05:22 05:52 06:02   06:12     06:22 06:42 06:52 07:02 07:22 07:42 07:52 08:02 08:22 08:22 08:42 08:42 09:02 09:22 09:22 09:22 09:22 09:42 09:42 10:02 10:22 10:42 10:42 11:02 11:02 11:22 11:42 11:42 12:22 12:22 12:42 12:42 13:22 13:32 13:42   14:02 14:02 14:22 14:22 14:42     15:02 15:02 15:17 15:22 15:42 15:42 15:52   16:02 16:02 16:22 16:22 16:42 16:42   17:02 17:02 17:02 17:12 17:22 17:42   18:02 18:02 18:12 18:22 18:42   19:02 19:02 19:22 19:42   20:42 21:07 21:42 22:42 23:32
22,7 22,7 .. Leányfalu, pócsmegyeri rév   05:23 05:53 06:03   06:13     06:23 06:43 06:53 07:03 07:23 07:43 07:53 08:03 08:23 08:23 08:43 08:43 09:03 09:23 09:23 09:23 09:23 09:43 09:43 10:03 10:23 10:43 10:43 11:03 11:03 11:23 11:43 11:43 12:23 12:23 12:43 12:43 13:23 13:33 13:43   14:03 14:03 14:23 14:23 14:43     15:03 15:03 15:18 15:23 15:43 15:43 15:53   16:03 16:03 16:23 16:23 16:43 16:43   17:03 17:03 17:03 17:13 17:23 17:43   18:03 18:03 18:13 18:23 18:43   19:03 19:03 19:23 19:43   20:43 21:08 21:43 22:43 23:33
23,5 23,5 .. Leányfalu, Alszeghy K. tér   05:25 05:55 06:05   06:15     06:25 06:45 06:55 07:05 07:25 07:45 07:55 08:05 08:25 08:25 08:45 08:45 09:05 09:25 09:25 09:25 09:25 09:45 09:45 10:05 10:25 10:45 10:45 11:05 11:05 11:25 11:45 11:45 12:25 12:25 12:45 12:45 13:25 13:35 13:45   14:05 14:05 14:25 14:25 14:45     15:05 15:05 15:20 15:25 15:45 15:45 15:55   16:05 16:05 16:25 16:25 16:45 16:45   17:05 17:05 17:05 17:15 17:25 17:45   18:05 18:05 18:15 18:25 18:45   19:05 19:05 19:25 19:45   20:45 21:10 21:45 22:45 23:35
24,1 24,1 .. Leányfalu, Seres u.   05:26 05:56 06:06   06:16     06:26 06:46 06:56 07:06 07:26 07:46 07:56 08:06 08:26 08:26 08:46 08:46 09:06 09:26 09:26 09:26 09:26 09:46 09:46 10:06 10:26 10:46 10:46 11:06 11:06 11:26 11:46 11:46 12:26 12:26 12:46 12:46 13:26 13:36 13:46   14:06 14:06 14:26 14:26 14:46     15:06 15:06 15:21 15:26 15:46 15:46 15:56   16:06 16:06 16:26 16:26 16:46 16:46   17:06 17:06 17:06 17:16 17:26 17:46   18:06 18:06 18:16 18:26 18:46   19:06 19:06 19:26 19:46   20:46 21:11 21:46 22:46 23:36
24,8 24,8 .. Leányfalu, Tavasz u.   05:27 05:57 06:07   06:17     06:27 06:47 06:57 07:07 07:27 07:47 07:57 08:07 08:27 08:27 08:47 08:47 09:07 09:27 09:27 09:27 09:27 09:47 09:47 10:07 10:27 10:47 10:47 11:07 11:07 11:27 11:47 11:47 12:27 12:27 12:47 12:47 13:27 13:37 13:47   14:07 14:07 14:27 14:27 14:47     15:07 15:07 15:22 15:27 15:47 15:47 15:57   16:07 16:07 16:27 16:27 16:47 16:47   17:07 17:07 17:07 17:17 17:27 17:47   18:07 18:07 18:17 18:27 18:47   19:07 19:07 19:27 19:47   20:47 21:12 21:47 22:47 23:37
25,4 25,4 .. Tahitótfalu, Újtelep   05:28 05:58 06:08   06:18     06:28 06:48 06:58 07:08 07:28 07:48 07:58 08:08 08:28 08:28 08:48 08:48 09:08 09:28 09:28 09:28 09:28 09:48 09:48 10:08 10:28 10:48 10:48 11:08 11:08 11:28 11:48 11:48 12:28 12:28 12:48 12:48 13:28 13:38 13:48   14:08 14:08 14:28 14:28 14:48     15:08 15:08 15:23 15:28 15:48 15:48 15:58   16:08 16:08 16:28 16:28 16:48 16:48   17:08 17:08 17:08 17:18 17:28 17:48   18:08 18:08 18:18 18:28 18:48   19:08 19:08 19:28 19:48   20:48 21:13 21:48 22:48 23:38
26,0 26,0 .. Tahitótfalu, MTA üdülő   05:29 05:59 06:09   06:19     06:29 06:49 06:59 07:09 07:29 07:49 07:59 08:09 08:29 08:29 08:49 08:49 09:09 09:29 09:29 09:29 09:29 09:49 09:49 10:09 10:29 10:49 10:49 11:09 11:09 11:29 11:49 11:49 12:29 12:29 12:49 12:49 13:29 13:39 13:49   14:09 14:09 14:29 14:29 14:49     15:09 15:09 15:24 15:29 15:49 15:49 15:59   16:09 16:09 16:29 16:29 16:49 16:49   17:09 17:09 17:09 17:19 17:29 17:49   18:09 18:09 18:19 18:29 18:49   19:09 19:09 19:29 19:49   20:49 21:14 21:49 22:49 23:39
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő   05:30 06:00 06:10   06:20     06:30 06:50 07:00 07:10 07:30 07:50 08:00 08:10 08:30 08:30 08:50 08:50 09:10 09:30 09:30 09:30 09:30 09:50 09:50 10:10 10:30 10:50 10:50 11:10 11:10 11:30 11:50 11:50 12:30 12:30 12:50 12:50 13:30 13:40 13:50   14:10 14:10 14:30 14:30 14:50     15:10 15:10 15:25 15:30 15:50 15:50 16:00   16:10 16:10 16:30 16:30 16:50 16:50   17:10 17:10 17:10 17:20 17:30 17:50   18:10 18:10 18:20 18:30 18:50   19:10 19:10 19:30 19:50   20:50 21:15 21:50 22:50 23:40
S S 1,4 Tahitótfalu, Hősök tere   S 06:03 S   S     S 06:53 07:03 S S 07:53 08:03 S S 08:33 08:53 08:53 S S 09:33 09:33 09:33 09:53 09:53 S S 10:53 10:53 S S S 11:53 11:53 S 12:33 12:53 12:53 S S 13:53   S S S 14:33 14:53     S S 15:28 S 15:53 15:53 16:03   S 16:13 S 16:32 16:53 16:53   S 17:13 17:13 17:23 S 17:53   S 18:13 18:23 S 18:53   S 19:13 S 19:53   S 21:18 21:53 22:53 23:43
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő   05:30   06:10   06:20     06:30     07:10 07:30     08:10 08:30       09:10 09:30           10:10 10:30     11:10 11:10 11:30     12:30       13:30 13:40     14:10 14:10 14:30 |       15:10 15:10   15:30         16:10   16:30         17:10     | 17:30     18:10   | 18:30     19:10   19:30     20:50   | | |
27,4 27,4 .. Tahitótfalu, Gesztenye sor   05:32   06:12   06:22     06:32     07:12 07:32     08:12 08:32       09:12 09:32           10:12 10:32     11:12 11:12 11:32     12:32       13:32 13:42     14:12 14:12 14:32 14:35       15:12 15:12   15:32         16:12   16:32         17:12     17:25 17:32     18:12   18:25 18:32     19:12   19:32     20:52   21:55 22:55 23:45
28,3 28,3 .. Tahitótfalu, FŐKERT   05:33   06:13   06:23     06:33     07:13 07:33     08:13 08:33       09:13 09:33           10:13 10:33     11:13 11:13 11:33     12:33       13:33 13:43     14:13 14:13 14:33 14:36       15:13 15:13   15:33         16:13   16:33         17:13     17:26 17:33     18:13   18:26 18:33     19:13   19:33     20:53   21:56 22:56 23:46
29,3 29,3 .. Váradok   05:35   06:15   06:25     06:35     07:15 07:35     08:15 08:35       09:15 09:35           10:15 10:35     11:15 11:15 11:35     12:35       13:35 13:45     14:15 14:15 14:35 14:38       15:15 15:15   15:35         16:15   16:35         17:15     17:28 17:35     18:15   18:28 18:35     19:15   19:35     20:55   21:58 22:58 23:48
31,7 31,7 .. Dunabogdány, Kőbánya   05:38   06:18   06:28     06:38     07:18 07:38     08:18 08:38       09:18 09:38           10:18 10:38     11:18 11:18 11:38     12:38       13:38 13:48     14:18 14:18 14:38 14:41       15:18 15:18   15:38         16:18   16:38         17:18     17:31 17:38     18:18   18:31 18:38     19:18   19:38     20:58   22:01 23:01 23:51
32,2 32,2 .. Dunabogdány, kh.   05:39   06:19   06:29     06:39     07:19 07:39     08:19 08:39       09:19 09:39           10:19 10:39     11:19 11:19 11:39     12:39       13:39 13:49     14:19 14:19 14:39 14:42       15:19 15:19   15:39         16:19   16:39         17:19     17:32 17:39     18:19   18:32 18:39     19:19   19:39     20:59   22:02 23:02 23:52
32,7 32,7 .. Dunabogdány, patak   05:40   06:20   06:30     06:40       07:40     08:20 08:40       09:20 09:40           10:20 10:40     11:20 11:20 11:40     12:40       13:40 13:50     14:20 14:20 14:40         15:20 15:20   15:40         16:20   16:40         17:20       17:40     18:20     18:40         19:40     21:00   22:03 23:03 23:53
33,2 33,2 .. Dunabogdány, Gyermeküdülő   05:41   06:21   06:31     06:41       07:41     08:21 08:41       09:21 09:41           10:21 10:41     11:21 11:21 11:41     12:41       13:41 13:51     14:21 14:21 14:41         15:21 15:21   15:41         16:21   16:41         17:21       17:41     18:21     18:41         19:41     21:01   22:04 23:04 23:54
33,9 33,9 .. Dunabogdány, Kőkereszt dűlő   05:42   06:22   06:32     06:42       07:42     08:22 08:42       09:22 09:42           10:22 10:42     11:22 11:22 11:42     12:42       13:42 13:52     14:22 14:22 14:42         15:22 15:22   15:42         16:22   16:42         17:22       17:42     18:22     18:42         19:42     21:02   22:05 23:05 23:55
34,6 34,6 .. Visegrád-Szentgyörgypuszta   05:43   06:23   06:33     06:43       07:43     08:23 08:43       09:23 09:43           10:23 10:43     11:23 11:23 11:43     12:43       13:43 13:53     14:23 14:23 14:43         15:23 15:23   15:43         16:23   16:43         17:23       17:43     18:23     18:43         19:43     21:03   22:06 23:06 23:56
35,3 35,3 .. Visegrád, Szociálisotthon   05:44   06:24   06:34     06:44       07:44     08:24 08:44       09:24 09:44           10:24 10:44     11:24 11:24 11:44     12:44       13:44 13:54     14:24 14:24 14:44         15:24 15:24   15:44         16:24   16:44         17:24       17:44     18:24     18:44         19:44     21:04   22:07 23:07 23:57
36,5 36,5 .. Visegrád, Várkert   05:46   06:26   06:36     06:46       07:46     08:26 08:46       09:26 09:46           10:26 10:46     11:26 11:26 11:46     12:46       13:46 13:56     14:26 14:26 14:46         15:26 15:26   15:46         16:26   16:46         17:26       17:46     18:26     18:46         19:46     21:06   22:09 23:09 23:59
37,7 37,7 .. Visegrád, Hajóállomás   05:48   06:28   06:38     06:48       07:48     08:28 08:48       09:28 09:48           10:28 10:48     11:28 11:28 11:48     12:48       13:48 13:58     14:28 14:28 14:48         15:28 15:28   15:48         16:28   16:48         17:28       17:48     18:28     18:48         19:48     21:08   22:11 23:11 00:01
38,1 38,1 .. Visegrád, Királyi Palota   05:49   06:29   06:39     06:49       07:49     08:29 08:49       09:29 09:49           10:29 10:49     11:29 11:29 11:49     12:49       13:49 13:59     14:29 14:29 14:49         15:29 15:29   15:49         16:29   16:49         17:29       17:49     18:29     18:49         19:49     21:09   22:12 23:12 00:02
38,7 38,7 .. Visegrád, nagymarosi rév 04:47 05:50   06:30   06:40     06:50       07:50     08:30 08:50       09:30 09:50           10:30 10:50     11:30 11:30 11:50     12:50       13:50 14:00     14:30 14:30 14:50     15:30   15:30 15:30   15:50         16:30   16:50         17:30       17:50     18:30     18:50         19:50     21:10   22:13 23:13 00:03
S 40,0 .. Visegrád, Mátyás Király u. 59. S S   S   S     S       S     S S       09:33 S           S S     11:33 S S     S       S S     S S S     S   S 15:33   S         S   S         17:33       S     S     S         S     S   S S S
S 43,8 .. Visegrád, Fellegvár S S   S   S     S       S     S S       09:41 S           S S     11:41 S S     S       S S     S S S     S   S 15:41   S         S   S         17:41       S     S     S         S     S   S S S
S 44,4 .. Visegrád, bobpálya S S   S   S     S       S     S S       09:43 S           S S     11:43 S S     S       S S     S S S     S   S 15:43   S         S   S         17:43       S     S     S         S     S   S S S
S 45,9 .. Visegrád, Jurta tábor S S   S   S     S       S     S S       09:46 S           S S     11:46 S S     S       S S     S S S     S   S 15:46   S         S   S         17:46       S     S     S         S     S   S S S
S 46,7 .. Visegrád, Kis-Villám aut. ford. S S   S   S     S       S     S S       09:49 S           S S     11:49 S S     S       S S     S S S     S   S 15:49   S         S   S         17:49       S     S     S         S     S   S S S
39,6 .. .. Visegrád, Újtelep 04:48 05:52   06:32   06:42     06:52       07:52     08:32 08:52         09:52           10:32 10:52       11:32 11:52     12:52       13:52 14:02     14:32 14:32 14:52     15:31   15:32     15:52         16:32   16:52                 17:52     18:32     18:52         19:52     21:12   22:15 23:15 00:05
40,1 .. .. Visegrád, Kőbánya 04:49 05:53             06:53       07:53       08:53         09:53           10:33 10:53       11:33 11:53     12:53       13:53       14:33   14:53     15:32         15:53             16:53                 17:53           18:53         19:53     21:13   22:16   00:06
41,5 .. .. Visegrád, Lepencefürdő 04:51 05:55             06:55       07:55       08:55         09:55           10:35 10:55       11:35 11:55     12:55       13:55       14:35   14:55     15:34         15:55             16:55                 17:55           18:55         19:55     21:15   22:18   00:08
42,3 .. .. Visegrád, Gizellatelep kórház 04:52 05:56             06:56       07:56       08:56         09:56           10:36 10:56       11:36 11:56     12:56       13:56       14:36   14:56     15:35         15:56             16:56                 17:56           18:56         19:56     21:16   22:19   00:09
43,3 .. .. Visegrád, Diós 04:53 05:58             06:58       07:58       08:58         09:58           10:38 10:58       11:38 11:58     12:58       13:58       14:38   14:58     15:36         15:58             16:58                 17:58           18:58         19:58     21:17   22:20   00:10
44,5 .. .. Dömös, Hajóállomás 04:55 06:00             07:00       08:00       09:00         10:00           10:40 11:00       11:40 12:00     13:00       14:00       14:40   15:00     15:38         16:00             17:00                 18:00           19:00         20:00     21:19   22:22   00:12
45,2 .. .. Dömös, Posta 04:56 06:01     06:30   06:55   07:01       08:01       09:01         10:01           10:41 11:01       11:41 12:01     13:01       14:01       14:41   15:01     15:39         16:01             17:01                 18:01           19:01         20:01     21:20   22:23   00:13
46,2 .. .. Dömös, felső 04:57 06:03     06:31   06:56   07:03       08:03       09:03         10:03           10:43 11:03       11:43 12:03     13:03       14:03       14:43   15:03     15:40         16:03             17:03                 18:03           19:03         20:03     21:21   22:24   00:14
48,1 .. .. Pilismarót, alsó 05:00 06:06     06:34   06:59   07:06       08:06       09:06         10:06           10:46 11:06       11:46 12:06     13:06       14:06       14:46   15:06     15:43         16:06             17:06                 18:06           19:06         20:06     21:23   22:26   00:16
48,7 .. .. Pilismarót, kh. 05:01 06:07     06:35   07:00   07:07       08:07       09:07         10:07           10:47 11:07       11:47 12:07     13:07       14:07       14:47   15:07     15:44         16:07             17:07                 18:07           19:07         20:07     21:25   22:28   00:18
49,4 .. .. Pilismarót, Kis u. 05:02 06:09     06:36   07:01   07:09       08:09       09:09         10:09           10:49 11:09         12:09     13:09       14:09       14:49   15:09     15:45         16:09             17:09                 18:09           19:09         20:09     21:27        
51,4 .. .. Szobi rév elág. 05:05 06:11     06:39   07:04   07:11       08:11       09:11         10:11           10:51 11:11         12:11     13:11       14:11       14:51   15:11     15:48         16:11             17:11                 18:11           19:11         20:11     21:29        
52,3 .. .. Pilismarót, Basaharc 05:06 06:13     06:40   07:05   07:13       08:13       09:13         10:13           10:53 11:13         12:13     13:13       14:13       14:53   15:13     15:49         16:13             17:13                 18:13           19:13         20:13     21:31        
55,3 .. .. Búbánatvölgye 05:11 06:18     06:45   07:10   07:18       08:18       09:18         10:18           10:58 11:18         12:18     13:18       14:18       14:58   15:18     15:54         16:18             17:18                 18:18           19:18         20:18     21:36        
56,5 .. .. Motocross pálya 05:13 06:20     06:47   07:12   07:20       08:20       09:20         10:20           11:00 11:20         12:20     13:20       14:20       15:00   15:20     15:56         16:20             17:20                 18:20           19:20         20:20     21:38        
57,4 .. .. Csenkei híd 05:15 06:22     06:49   07:14   07:22       08:22       09:22         10:22           11:02 11:22         12:22     13:22       14:22       15:02   15:22     15:58         16:22             17:22                 18:22           19:22         20:22     21:39        
59,1 .. .. Kettőspince, bej. út 05:17 06:25     06:51   07:16   07:25       08:25       09:25         10:25           11:05 11:25         12:25     13:25       14:25       15:05   15:25     16:00         16:25             17:25                 18:25           19:25         20:25     21:41        
60,0 .. .. Esztergom, régi vám 05:18 06:27     06:52   07:17   07:27       08:27       09:27         10:27           11:07 11:27         12:27     13:27       14:27       15:07   15:27     16:01         16:27             17:27                 18:27           19:27         20:27     21:43        
60,8 .. .. Esztergom, Béke tér 05:20 06:29     06:54   07:19   07:29       08:29       09:29         10:29           11:09 11:29         12:29     13:29       14:29       15:09   15:29     16:03         16:29             17:29                 18:29           19:29         20:29     21:45        
61,7 .. .. Esztergom, Rákóczi tér 05:22 06:31     06:56   07:21   07:31       08:31       09:31         10:31           11:11 11:31         12:31     13:31       14:31       15:11   15:31     16:05         16:31             17:31                 18:31           19:31         20:31     21:47        
62,6 .. .. Esztergom, Eszperantó utca 05:23 06:33     06:57   07:22   07:33       08:33       09:33         10:33           11:13 11:33         12:33     13:33       14:33       15:13   15:33     16:06         16:33             17:33                 18:33           19:33         20:33     21:49        
63,4 .. .. Esztergom, aut. áll. 05:24 06:35     06:58   07:23   07:35       08:35       09:35         10:35           11:15 11:35         12:35     13:35       14:35       15:15   15:35     16:07         16:35             17:35                 18:35           19:35         20:35     21:50        

Legend

Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Az 51 sz. járatot a KNYKK Zrt. közlekedteti.
low floor
alacsonypadlós járat
16 on work-days expect summer school holiday
34 IV. 29-től X. 01-ig szabad- és munkaszüneti napokon
44 IV. 23-ig és X. 07-től szabad- és munkaszüneti napokon
87 during summer school holiday on work-days
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én csak Szentendre, aut. áll.-ig közlekedik
22 XII. 24-én csak Pilismarót, kh.-ig közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik
61 XII. 25-26-án és I. 1-jén csak Pilismarót, kh. és Esztergom, aut. áll. között közlekedik

on work-days
on work-days
on school-days
on school-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service
R Regional passenger transport service