Skip navigation
880-889

Budapest–Szentendre–Visegrád–Esztergom

Timetable valid from: 2017.06.16 -
Classification: E E R R R R R R R E R R R R E E R R E R R E E E R E R R E E E R E E E E R E E R R E E R E E R R E R E R E R R E E E R R E R R E R E R E E R E E E E E E R E E E E R R E E E E E E E E
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 882 901 P 8   882 903 A 8   2903         880 3   61   2903   M     890 1 M     882 9 M     882 11 I     2903   I     872 7   6   880 13       low floor 890 5 M     low floor 890 105 A     884 15 M     880 17       low floor 890 7 M     890 9 A     882 21 M     880 23       893 3 34     890 13 A     890 11 M     883 25 34     880 27       low floor 893 7 87     893 5 34     893 9 44     890 17 A     890 15 M     880 29 A     low floor 880 31       890 21 A     890 19 M     889 33 44     883 133 34     880 35       low floor 890 23 A     890 123 M     low floor 880 37       low floor 895 11 I     890 25 A     low floor 890 125 M     low floor 880 51       882 41 M     low floor 890 27       872 47 M     880 39 M     low floor 882 45 34     880 43       884 47 I     890 29       2903   M     872 51 M     882 49 M     883 55 34     890 31 16     880 53       low floor 890 33 M     890 35 A     895 15 M     872 55 M     low floor 882 57 M     893 17 A     880 59       898 7 I     890 37 M     low floor 890 39 A     872 63 M     883 61 34     893 19 34     890 41 44     884 63 M     880 65   22   low floor 890 43   21   872 67 M     882 67 34     890 53 44 2   884 69 M     low floor 880 71   2   890 45   2   872 71 M     low floor 884 73 M     890 55 34     880 75   2   low floor 890 47   2   872 77   2   880 79   2   890 49 M     889 81   2   low floor 882 83   2   low floor 889 87   2  
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  00:55 00:55               05:35         06:35 06:55     07:35     08:05 08:15 08:35   08:35     09:05 09:15 09:35   10:05 10:15 10:15 10:35   11:05 11:35     12:05 12:35   12:55 13:15     13:35   13:55   14:15     14:30 14:35 14:55     15:15     15:35   15:55   16:15 16:15   16:15 16:25 16:35 16:55 17:15 17:15   17:25 17:35 17:55 18:15     18:35 18:55 19:15 19:45 20:15 20:45 21:45 22:45
2,3 2,3 .. Budapest, Tungsram 00:58 00:58               05:38         06:39 06:59     07:39     08:09 08:19 08:39   08:39     09:09 09:19 09:39   10:09 10:19 10:19 10:39   11:09 11:39     12:09 12:39   12:59 13:19     13:39   13:59   14:19     14:34 14:39 14:59     15:19     15:39   15:59   16:19 16:19   16:19 16:29 16:39 16:59 17:19 17:19   17:29 17:39 17:59 18:19     18:39 18:59 19:19 19:49 20:18 20:48 21:48 22:48
2,9 2,9 .. Budapest, Fóti út 01:00 01:00               05:40         06:41 07:01     07:41     08:11 08:21 08:41   08:41     09:11 09:21 09:41   10:11 10:21 10:21 10:41   11:11 11:41     12:11 12:41   13:01 13:21     13:41   14:01   14:21     14:36 14:41 15:01     15:21     15:41   16:01   16:21 16:21   16:21 16:31 16:41 17:01 17:21 17:21   17:31 17:41 18:01 18:21     18:41 19:01 19:21 19:51 20:20 20:50 21:50 22:50
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                                                      
13,2 13,2 .. Szentendre, Papírgyár 01:12 01:12               05:52         06:55 07:15     07:55     08:25 08:35 08:55   08:55     09:25 09:35 09:55   10:25 10:35 10:35 10:55   11:25 11:55     12:25 12:55   13:15 13:35     13:55   14:15   14:35     14:50 14:55 15:15     15:35     15:55   16:15   16:35 16:35   16:35 16:45 16:55 17:15 17:35 17:35   17:45 17:55 18:15 18:35     18:55 19:15 19:35 20:05 20:32 21:02 22:02 23:02
13,7 13,7 .. Szentendre, Egyetem 01:13 01:13               05:53         06:56 07:16     07:56     08:26 08:36 08:56   08:56     09:26 09:36 09:56   10:26 10:36 10:36 10:56   11:26 11:56     12:26 12:56   13:16 13:36     13:56   14:16   14:36     14:51 14:56 15:16     15:36     15:56   16:16   16:36 16:36   16:36 16:46 16:56 17:16 17:36 17:36   17:46 17:56 18:16 18:36     18:56 19:16 19:36 20:06 20:33 21:03 22:03 23:03
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll. 01:15 01:15               05:55         07:00 07:20     08:00     08:30 08:40 09:00   09:00     09:30 09:40 10:00   10:30 10:40 10:40 11:00   11:30 12:00     12:30 13:00   13:20 13:40     14:00   14:20   14:40     14:55 15:00 15:20     15:40     16:00   16:20   16:40 16:40   16:40 16:50 17:00 17:20 17:40 17:40   17:50 18:00 18:20 18:40     19:00 19:20 19:40 20:10 20:35 21:05 22:05 23:05
Budapest, Batthyány tér       04:18   04:48       05:18 05:18 05:38 05:48 05:58 06:18 06:38 06:48 06:52 07:13 07:18 07:38 07:45 07:58 08:13 08:15 08:18 08:18 08:38 08:37 08:58 09:18 09:38 09:48 09:58 09:58 10:18 10:38 10:48 11:18 11:18 11:38 11:48 12:18 12:18 12:38 12:48 12:48 12:58 13:18 13:18 13:32   13:55 13:55 13:58 14:17 14:17 14:32 14:38 14:47 14:53 14:53 14:58 15:17 15:17 15:48 15:38 15:53 15:58 15:58 15:58 16:05 16:18 16:38 16:51 16:58 16:58 17:03 17:16 17:38 18:00 18:00 17:58 18:17 18:30 18:58 19:18 19:58 20:18 21:18 22:18
Szentendre       04:57   05:27       05:57 05:57 06:17 06:27 06:37 06:57 07:17 07:27 07:31 08:00 07:57 08:17 08:25 08:37 08:57 08:54 08:57 08:57 09:17 09:19 09:37 09:57 10:17 10:27 10:37 10:37 10:57 11:17 11:27 11:57 11:57 12:17 12:27 12:57 12:57 13:17 13:37 13:37 13:37 13:57 13:57 14:17   14:41 14:41 14:37 14:56 14:57 15:20 15:17 15:32 15:41 15:41 15:37 15:57 15:56 16:20 16:17 16:32 16:37 16:37 16:37 16:44 16:57 17:20 17:39 17:37 17:37 17:46 17:57 18:20 18:41 18:41 18:37 18:57 19:18 19:37 19:57 20:37 20:57 21:57 22:57
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  01:20 01:20   05:05   05:35 05:45 05:55   06:00 06:05 06:25 06:35 06:45 07:05 07:25 07:35 07:45 08:05 08:05 08:25 08:35 08:45 09:05 09:05 09:05 09:05 09:25 09:35 09:45 10:05 10:25 10:35 10:45 10:45 11:05 11:25 11:35 12:05 12:05 12:25 12:35 13:05 13:15 13:25 13:45 13:45 13:45 14:05 14:05 14:25   14:45 14:45 14:45 15:00 15:05 15:25 15:25 15:35 15:45 15:45 15:45 16:05 16:05 16:25 16:25 16:45 16:45 16:45 16:45 16:55 17:05 17:25 17:45 17:45 17:45 17:55 18:05 18:25 18:45 18:45 18:45 19:05 19:25 19:45 20:15 20:40 21:10 22:10 23:05
15,9 15,9 .. Szentendre, Római kőtár 01:22 01:22   05:07   05:37 05:47 05:57   06:02 06:07 06:27 06:37 06:47 07:07 07:27 07:37 07:47 08:07 08:07 08:27 08:37 08:47 09:07 09:07 09:07 09:07 09:27 09:37 09:47 10:07 10:27 10:37 10:47 10:47 11:07 11:27 11:37 12:07 12:07 12:27 12:37 13:07 13:17 13:27 13:47 13:47 13:47 14:07 14:07 14:27   14:47 14:47 14:47 15:02 15:07 15:27 15:27 15:37 15:47 15:47 15:47 16:07 16:07 16:27 16:27 16:47 16:47 16:47 16:47 16:57 17:07 17:27 17:47 17:47 17:47 17:57 18:07 18:27 18:47 18:47 18:47 19:07 19:27 19:47 20:17 20:42 21:12 22:12 23:07
16,4 16,4 .. Szentendre, Bükkös patak 01:23 01:23   05:09   05:39 05:49 05:59     06:09 06:29 06:39 06:49 07:09 07:29 07:39 07:49 08:09 08:09 08:29 08:39 08:49 09:09 09:09 09:09 09:09 09:29 09:39 09:49 10:09 10:29 10:39 10:49 10:49 11:09 11:29 11:39 12:09 12:09 12:29 12:39 13:09 13:19 13:29   13:49 13:49 14:09 14:09 14:29     14:49 14:49 15:04 15:09 15:29 15:29 15:39   15:49 15:49 16:09 16:09 16:29 16:29   16:49 16:49 16:49 16:59 17:09 17:29   17:49 17:49 17:59 18:09 18:29   18:49 18:49 19:09 19:29   20:19 20:44 21:14 22:14 23:09
16,8 16,8 .. Szentendre, Izbégi elág. 01:24 01:24   05:11   05:41 05:51 06:01     06:11 06:31 06:41 06:51 07:11 07:31 07:41 07:51 08:11 08:11 08:31 08:41 08:51 09:11 09:11 09:11 09:11 09:31 09:41 09:51 10:11 10:31 10:41 10:51 10:51 11:11 11:31 11:41 12:11 12:11 12:31 12:41 13:11 13:21 13:31   13:51 13:51 14:11 14:11 14:31     14:51 14:51 15:06 15:11 15:31 15:31 15:41   15:51 15:51 16:11 16:11 16:31 16:31   16:51 16:51 16:51 17:01 17:11 17:31   17:51 17:51 18:01 18:11 18:31   18:51 18:51 19:11 19:31   20:21 20:46 21:16 22:16 23:11
17,5 17,5 .. Szentendre, Pismány ABC 01:25 01:25   05:13   05:43 05:53 06:03     06:13 06:33 06:43 06:53 07:13 07:33 07:43 07:53 08:13 08:13 08:33 08:43 08:53 09:13 09:13 09:13 09:13 09:33 09:43 09:53 10:13 10:33 10:43 10:53 10:53 11:13 11:33 11:43 12:13 12:13 12:33 12:43 13:13 13:23 13:33   13:53 13:53 14:13 14:13 14:33     14:53 14:53 15:08 15:13 15:33 15:33 15:43   15:53 15:53 16:13 16:13 16:33 16:33   16:53 16:53 16:53 17:03 17:13 17:33   17:53 17:53 18:03 18:13 18:33   18:53 18:53 19:13 19:33   20:23 20:48 21:18 22:18 23:13
18,0 18,0 .. Szentendre, Danubius szálló 01:26 01:26   05:14   05:44 05:54 06:04     06:14 06:34 06:44 06:54 07:14 07:34 07:44 07:54 08:14 08:14 08:34 08:44 08:54 09:14 09:14 09:14 09:14 09:34 09:44 09:54 10:14 10:34 10:44 10:54 10:54 11:14 11:34 11:44 12:14 12:14 12:34 12:44 13:14 13:24 13:34   13:54 13:54 14:14 14:14 14:34     14:54 14:54 19:09 15:14 15:34 15:34 15:44   15:54 15:54 16:14 16:14 16:34 16:34   16:54 16:54 16:54 17:04 17:14 17:34   17:54 17:54 18:04 18:14 18:34   18:54 18:54 19:14 19:34   20:24 20:49 21:19 22:19 23:14
18,5 18,5 .. Szentendre, Papszigeti bej. út 01:27 01:27   05:15   05:45 05:55 06:05     06:15 06:35 06:45 06:55 07:15 07:35 07:45 07:55 08:15 08:15 08:35 08:45 08:55 09:15 09:15 09:15 09:15 09:35 09:45 09:55 10:15 10:35 10:45 10:55 10:55 11:15 11:35 11:45 12:15 12:15 12:35 12:45 13:15 13:25 13:35   13:55 13:55 14:15 14:15 14:35     14:55 14:55 15:10 15:15 15:35 15:35 15:45   15:55 15:55 16:15 16:15 16:35 16:35   16:55 16:55 16:55 17:05 17:15 17:35   17:55 17:55 18:05 18:15 18:35   18:55 18:55 19:15 19:35   20:25 20:50 21:20 22:20 23:15
19,0 19,0 .. Szentendre, Horgony u. 01:28 01:28   05:16   05:46 05:56 06:06     06:16 06:36 06:46 06:56 07:16 07:36 07:46 07:56 08:16 08:16 08:36 08:46 08:56 09:16 09:16 09:16 09:16 09:36 09:46 09:56 10:16 10:36 10:46 10:56 10:56 11:16 11:36 11:46 12:16 12:16 12:36 12:46 13:16 13:26 13:36   13:56 13:56 14:16 14:16 14:36     14:56 14:56 15:11 15:16 15:36 15:36 15:46   15:56 15:56 16:16 16:16 16:36 16:36   16:56 16:56 16:56 17:06 17:16 17:36   17:56 17:56 18:06 18:16 18:36   18:56 18:56 19:16 19:36   20:26 20:51 21:21 22:21 23:16
19,5 19,5 .. Szentendre, Barackvirág u. 01:29 01:29   05:17   05:47 05:57 06:07     06:17 06:37 06:47 06:57 07:17 07:37 07:47 07:57 08:17 08:17 08:37 08:47 08:57 09:17 09:17 09:17 09:17 09:37 09:47 09:57 10:17 10:37 10:47 10:57 10:57 11:17 11:37 11:47 12:17 12:17 12:37 12:47 13:17 13:27 13:37   13:57 13:57 14:17 14:17 14:37     14:57 14:57 15:12 15:17 15:37 15:37 15:47   15:57 15:57 16:17 16:17 16:37 16:37   16:57 16:57 16:57 17:07 17:17 17:37   17:57 17:57 18:07 18:17 18:37   18:57 18:57 19:17 19:37   20:27 20:52 21:22 22:22 23:17
19,9 19,9 .. Szentendre, szigetmonostori rév 01:30 01:30   05:18   05:48 05:58 06:08     06:18 06:38 06:48 06:58 07:18 07:38 07:48 07:58 08:18 08:18 08:38 08:48 08:58 09:18 09:18 09:18 09:18 09:38 09:48 09:58 10:18 10:38 10:48 10:58 10:58 11:18 11:38 11:48 12:18 12:18 12:38 12:48 13:18 13:28 13:38   13:58 13:58 14:18 14:18 14:38     14:58 14:58 15:13 15:18 15:38 15:38 15:48   15:58 15:58 16:18 16:18 16:38 16:38   16:58 16:58 16:58 17:08 17:18 17:38   17:58 17:58 18:08 18:18 18:38   18:58 18:58 19:18 19:38   20:28 20:53 21:23 22:23 23:18
20,3 20,3 .. Leányfalu, Akácos út 01:31 01:31   05:19   05:49 05:59 06:09     06:19 06:39 06:49 06:59 07:19 07:39 07:49 07:59 08:19 08:19 08:39 08:49 08:59 09:19 09:19 09:19 09:19 09:39 09:49 09:59 10:19 10:39 10:49 10:59 10:59 11:19 11:39 11:49 12:19 12:19 12:39 12:49 13:19 13:29 13:39   13:59 13:59 14:19 14:19 14:39     14:59 14:59 15:14 15:19 15:39 15:39 15:49   15:59 15:59 16:19 16:19 16:39 16:39   16:59 16:59 16:59 17:09 17:19 17:39   17:59 17:59 18:09 18:19 18:39   18:59 18:59 19:19 19:39   20:29 20:54 21:24 22:24 23:19
21,1 21,1 .. Leányfalu, Boldogtanyai út 01:32 01:32   05:20   05:50 06:00 06:10     06:20 06:40 06:50 07:00 07:20 07:40 07:50 08:00 08:20 08:20 08:40 08:50 09:00 09:20 09:20 09:20 09:20 09:40 09:50 10:00 10:20 10:40 10:50 11:00 11:00 11:20 11:40 11:50 12:20 12:20 12:40 12:50 13:20 13:30 13:40   14:00 14:00 14:20 14:20 14:40     15:00 15:00 15:15 15:20 15:40 15:40 15:50   16:00 16:00 16:20 16:20 16:40 16:40   17:00 17:00 17:00 17:10 17:20 17:40   18:00 18:00 18:10 18:20 18:40   19:00 19:00 19:20 19:40   20:30 20:55 21:25 22:25 23:20
22,0 22,0 .. Leányfalu, Erkel F. u. 01:33 01:33   05:22   05:52 06:02 06:12     06:22 06:42 06:52 07:02 07:22 07:42 07:52 08:02 08:22 08:22 08:42 08:52 09:02 09:22 09:22 09:22 09:22 09:42 09:52 10:02 10:22 10:42 10:52 11:02 11:02 11:22 11:42 11:52 12:22 12:22 12:42 12:52 13:22 13:32 13:42   14:02 14:02 14:22 14:22 14:42     15:02 15:02 15:17 15:22 15:42 15:42 15:52   16:02 16:02 16:22 16:22 16:42 16:42   17:02 17:02 17:02 17:12 17:22 17:42   18:02 18:02 18:12 18:22 18:42   19:02 19:02 19:22 19:42   20:32 20:57 21:27 22:27 23:22
22,7 22,7 .. Leányfalu, pócsmegyeri rév 01:34 01:34   05:23   05:53 06:03 06:13     06:23 06:43 06:53 07:03 07:23 07:43 07:53 08:03 08:23 08:23 08:43 08:53 09:03 09:23 09:23 09:23 09:23 09:43 09:53 10:03 10:23 10:43 10:53 11:03 11:03 11:23 11:43 11:53 12:23 12:23 12:43 12:53 13:23 13:33 13:43   14:03 14:03 14:23 14:23 14:43     15:03 15:03 15:18 15:23 15:43 15:43 15:53   16:03 16:03 16:23 16:23 16:43 16:43   17:03 17:03 17:03 17:13 17:23 17:43   18:03 18:03 18:13 18:23 18:43   19:03 19:03 19:23 19:43   20:33 20:58 21:28 22:28 23:23
23,5 23,5 .. Leányfalu, Alszeghy K. tér 01:35 01:35   05:25   05:55 06:05 06:15     06:25 06:45 06:55 07:05 07:25 07:45 07:55 08:05 08:25 08:25 08:45 08:55 09:05 09:25 09:25 09:25 09:25 09:45 09:55 10:05 10:25 10:45 10:55 11:05 11:05 11:25 11:45 11:55 12:25 12:25 12:45 12:55 13:25 13:35 13:45   14:05 14:05 14:25 14:25 14:45     15:05 15:05 15:20 15:25 15:45 15:45 15:55   16:05 16:05 16:25 16:25 16:45 16:45   17:05 17:05 17:05 17:15 17:25 17:45   18:05 18:05 18:15 18:25 18:45   19:05 19:05 19:25 19:45   20:35 21:00 21:30 22:30 23:25
24,1 24,1 .. Leányfalu, Seres u. 01:36 01:36   05:26   05:56 06:06 06:16     06:26 06:46 06:56 07:06 07:26 07:46 07:56 08:06 08:26 08:26 08:46 08:56 09:06 09:26 09:26 09:26 09:26 09:46 09:56 10:06 10:26 10:46 10:56 11:06 11:06 11:26 11:46 11:56 12:26 12:26 12:46 12:56 13:26 13:36 13:46   14:06 14:06 14:26 14:26 14:46     15:06 15:06 15:21 15:26 15:46 15:46 15:56   16:06 16:06 16:26 16:26 16:46 16:46   17:06 17:06 17:06 17:16 17:26 17:46   18:06 18:06 18:16 18:26 18:46   19:06 19:06 19:26 19:46   20:36 21:01 21:31 22:31 23:26
24,8 24,8 .. Leányfalu, Tavasz u. 01:37 01:37   05:27   05:57 06:07 06:17     06:27 06:47 06:57 07:07 07:27 07:47 07:57 08:07 08:27 08:27 08:47 08:57 09:07 09:27 09:27 09:27 09:27 09:47 09:57 10:07 10:27 10:47 10:57 11:07 11:07 11:27 11:47 11:57 12:27 12:27 12:47 12:57 13:27 13:37 13:47   14:07 14:07 14:27 14:27 14:47     15:07 15:07 15:22 15:27 15:47 15:47 15:57   16:07 16:07 16:27 16:27 16:47 16:47   17:07 17:07 17:07 17:17 17:27 17:47   18:07 18:07 18:17 18:27 18:47   19:07 19:07 19:27 19:47   20:37 21:02 21:32 22:32 23:27
25,4 25,4 .. Tahitótfalu, Újtelep 01:38 01:38   05:28   05:58 06:08 06:18     06:28 06:48 06:58 07:08 07:28 07:48 07:58 08:08 08:28 08:28 08:48 08:58 09:08 09:28 09:28 09:28 09:28 09:48 09:58 10:08 10:28 10:48 10:58 11:08 11:08 11:28 11:48 11:58 12:28 12:28 12:48 12:58 13:28 13:38 13:48   14:08 14:08 14:28 14:28 14:48     15:08 15:08 15:23 15:28 15:48 15:48 15:58   16:08 16:08 16:28 16:28 16:48 16:48   17:08 17:08 17:08 17:18 17:28 17:48   18:08 18:08 18:18 18:28 18:48   19:08 19:08 19:28 19:48   20:38 21:03 21:33 22:33 23:28
26,0 26,0 .. Tahitótfalu, MTA üdülő 01:39 01:39   05:29   05:59 06:09 06:19     06:29 06:49 06:59 07:09 07:29 07:49 07:59 08:09 08:29 08:29 08:49 08:59 09:09 09:29 09:29 09:29 09:29 09:49 09:59 10:09 10:29 10:49 10:59 11:09 11:09 11:29 11:49 11:59 12:29 12:29 12:49 12:59 13:29 13:39 13:49   14:09 14:09 14:29 14:29 14:49     15:09 15:09 15:24 15:29 15:49 15:49 15:59   16:09 16:09 16:29 16:29 16:49 16:49   17:09 17:09 17:09 17:19 17:29 17:49   18:09 18:09 18:19 18:29 18:49   19:09 19:09 19:29 19:49   20:39 21:04 21:34 22:34 23:29
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő 01:40 01:40   05:30   06:00 06:10 06:20     06:30 06:50 07:00 07:10 07:30 07:50 08:00 08:10 08:30 08:30 08:50 09:00 09:10 09:30 09:30 09:30 09:30 09:50 10:00 10:10 10:30 10:50 11:00 11:10 11:10 11:30 11:50 12:00 12:30 12:30 12:50 13:00 13:30 13:40 13:50   14:10 14:10 14:30 14:30 14:50     15:10 15:10 15:25 15:30 15:50 15:50 16:00   16:10 16:10 16:30 16:30 16:50 16:50   17:10 17:10 17:10 17:20 17:30 17:50   18:10 18:10 18:20 18:30 18:50   19:10 19:10 19:30 19:50   20:40 21:05 21:35 22:35 23:30
S S 1,4 Tahitótfalu, Hősök tere 01:43 01:43   S   06:03 S S     S 06:53 07:03 S S 07:53 08:03 S S 08:33 08:53 09:03 S S 09:33 09:33 09:33 09:53 10:03 S S 10:53 11:03 S S S 11:53 12:03 S 12:33 12:53 13:03 S S 13:53   S S S 14:33 14:53     S S 15:28 S 15:53 15:53 16:03   S 16:13 S 16:32 16:53 16:53   S 17:13 17:13 17:23 S 17:53   S 18:13 18:23 S 18:53   S 19:13 S 19:53   S 21:08 21:38 22:38 23:33
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő | |   05:30     06:10 06:20     06:30     07:10 07:30     08:10 08:30       09:10 09:30           10:10 10:30     11:10 11:10 11:30     12:30       13:30 13:40     14:10 14:10 14:30 |       15:10 15:10   15:30         16:10   16:30         17:10     | 17:30     18:10   | 18:30     19:10   19:30     20:40   | | |
27,4 27,4 .. Tahitótfalu, Gesztenye sor 01:45 01:45   05:32     06:12 06:22     06:32     07:12 07:32     08:12 08:32       09:12 09:32           10:12 10:32     11:12 11:12 11:32     12:32       13:32 13:42     14:12 14:12 14:32 14:35       15:12 15:12   15:32         16:12   16:32         17:12     17:25 17:32     18:12   18:25 18:32     19:12   19:32     20:42   21:40 22:40 23:35
28,3 28,3 .. Tahitótfalu, FŐKERT 01:46 01:46   05:33     06:13 06:23     06:33     07:13 07:33     08:13 08:33       09:13 09:33           10:13 10:33     11:13 11:13 11:33     12:33       13:33 13:43     14:13 14:13 14:33 14:36       15:13 15:13   15:33         16:13   16:33         17:13     17:26 17:33     18:13   18:26 18:33     19:13   19:33     20:43   21:41 22:41 23:36
29,3 29,3 .. Váradok 01:47 01:47   05:35     06:15 06:25     06:35     07:15 07:35     08:15 08:35       09:15 09:35           10:15 10:35     11:15 11:15 11:35     12:35       13:35 13:45     14:15 14:15 14:35 14:38       15:15 15:15   15:35         16:15   16:35         17:15     17:28 17:35     18:15   18:28 18:35     19:15   19:35     20:45   21:43 22:43 23:38
31,7 31,7 .. Dunabogdány, Kőbánya 01:49 01:49   05:38     06:18 06:28     06:38     07:18 07:38     08:18 08:38       09:18 09:38           10:18 10:38     11:18 11:18 11:38     12:38       13:38 13:48     14:18 14:18 14:38 14:41       15:18 15:18   15:38         16:18   16:38         17:18     17:31 17:38     18:18   18:31 18:38     19:18   19:38     20:48   21:46 22:46 23:41
32,2 32,2 .. Dunabogdány, kh. 01:50 01:50   05:39     06:19 06:29     06:39     07:19 07:39     08:19 08:39       09:19 09:39           10:19 10:39     11:19 11:19 11:39     12:39       13:39 13:49     14:19 14:19 14:39 14:42       15:19 15:19   15:39         16:19   16:39         17:19     17:32 17:39     18:19   18:32 18:39     19:19   19:39     20:49   21:47 22:47 23:42
32,7 32,7 .. Dunabogdány, patak 01:51 01:51   05:40     06:20 06:30     06:40       07:40     08:20 08:40       09:20 09:40           10:20 10:40     11:20 11:20 11:40     12:40       13:40 13:50     14:20 14:20 14:40         15:20 15:20   15:40         16:20   16:40         17:20       17:40     18:20     18:40         19:40     20:50   21:48 22:48 23:43
33,2 33,2 .. Dunabogdány, Gyermeküdülő 01:52 01:52   05:41     06:21 06:31     06:41       07:41     08:21 08:41       09:21 09:41           10:21 10:41     11:21 11:21 11:41     12:41       13:41 13:51     14:21 14:21 14:41         15:21 15:21   15:41         16:21   16:41         17:21       17:41     18:21     18:41         19:41     20:51   21:49 22:49 23:44
33,9 33,9 .. Dunabogdány, Kőkereszt dűlő 01:53 01:53   05:42     06:22 06:32     06:42       07:42     08:22 08:42       09:22 09:42           10:22 10:42     11:22 11:22 11:42     12:42       13:42 13:52     14:22 14:22 14:42         15:22 15:22   15:42         16:22   16:42         17:22       17:42     18:22     18:42         19:42     20:52   21:50 22:50 23:45
34,6 34,6 .. Visegrád-Szentgyörgypuszta 01:54 01:54   05:43     06:23 06:33     06:43       07:43     08:23 08:43       09:23 09:43           10:23 10:43     11:23 11:23 11:43     12:43       13:43 13:53     14:23 14:23 14:43         15:23 15:23   15:43         16:23   16:43         17:23       17:43     18:23     18:43         19:43     20:53   21:51 22:51 23:46
35,3 35,3 .. Visegrád, Szociálisotthon 01:55 01:55   05:44     06:24 06:34     06:44       07:44     08:24 08:44       09:24 09:44           10:24 10:44     11:24 11:24 11:44     12:44       13:44 13:54     14:24 14:24 14:44         15:24 15:24   15:44         16:24   16:44         17:24       17:44     18:24     18:44         19:44     20:54   21:52 22:52 23:47
36,5 36,5 .. Visegrád, Várkert 01:56 01:56   05:46     06:26 06:36     06:46       07:46     08:26 08:46       09:26 09:46           10:26 10:46     11:26 11:26 11:46     12:46       13:46 13:56     14:26 14:26 14:46         15:26 15:26   15:46         16:26   16:46         17:26       17:46     18:26     18:46         19:46     20:56   21:54 22:54 23:49
37,7 37,7 .. Visegrád, Hajóállomás 01:57 01:57   05:48     06:28 06:38     06:48       07:48     08:28 08:48       09:28 09:48           10:28 10:48     11:28 11:28 11:48     12:48       13:48 13:58     14:28 14:28 14:48         15:28 15:28   15:48         16:28   16:48         17:28       17:48     18:28     18:48         19:48     20:58   21:56 22:56 23:51
38,1 38,1 .. Visegrád, Királyi Palota 01:58 01:58   05:49     06:29 06:39     06:49       07:49     08:29 08:49       09:29 09:49           10:29 10:49     11:29 11:29 11:49     12:49       13:49 13:59     14:29 14:29 14:49         15:29 15:29   15:49         16:29   16:49         17:29       17:49     18:29     18:49         19:49     20:59   21:57 22:57 23:52
38,7 38,7 .. Visegrád, nagymarosi rév 01:59 01:59 04:47 05:50     06:30 06:40     06:50       07:50     08:30 08:50       09:30 09:50           10:30 10:50     11:30 11:30 11:50     12:50       13:50 14:00     14:30 14:30 14:50     15:30   15:30 15:30   15:50         16:30   16:50         17:30       17:50     18:30     18:50         19:50     21:00   21:58 22:58 23:53
S 40,0 .. Visegrád, Mátyás Király u. 59. S S S S     S S     S       S     S S       09:33 S           S S     S 11:33 S     S       S S     S S S     S   S 15:33   S         S   S         17:33       S     S     S         S     S   S S S
S 43,8 .. Visegrád, Fellegvár S S S S     S S     S       S     S S       09:41 S           S S     S 11:41 S     S       S S     S S S     S   S 15:41   S         S   S         17:41       S     S     S         S     S   S S S
S 44,4 .. Visegrád, bobpálya S S S S     S S     S       S     S S       09:43 S           S S     S 11:43 S     S       S S     S S S     S   S 15:43   S         S   S         17:43       S     S     S         S     S   S S S
S 45,9 .. Visegrád, Jurta tábor S S S S     S S     S       S     S S       09:46 S           S S     S 11:46 S     S       S S     S S S     S   S 15:46   S         S   S         17:46       S     S     S         S     S   S S S
S 46,7 .. Visegrád, Kis-Villám aut. ford. S S S S     S S     S       S     S S       09:49 S           S S     S 11:49 S     S       S S     S S S     S   S 15:49   S         S   S         17:49       S     S     S         S     S   S S S
39,6 .. .. Visegrád, Újtelep 02:00 02:00 04:48 05:52     06:32 06:42     06:52       07:52     08:32 08:52         09:52           10:32 10:52     11:32   11:52     12:52       13:52 14:02     14:32 14:32 14:52     15:31   15:32     15:52         16:32   16:52                 17:52     18:32     18:52         19:52     21:02   22:00 23:00 23:55
40,1 .. .. Visegrád, Kőbánya     04:49 05:53             06:53       07:53       08:53         09:53           10:33 10:53     11:33   11:53     12:53       13:53       14:33   14:53     15:32         15:53             16:53                 17:53           18:53         19:53     21:03   22:01   23:56
41,5 .. .. Visegrád, Lepencefürdő     04:51 05:55             06:55       07:55       08:55         09:55           10:35 10:55     11:35   11:55     12:55       13:55       14:35   14:55     15:34         15:55             16:55                 17:55           18:55         19:55     21:05   22:03   23:58
42,3 .. .. Visegrád, Gizellatelep kórház     04:52 05:56             06:56       07:56       08:56         09:56           10:36 10:56     11:36   11:56     12:56       13:56       14:36   14:56     15:35         15:56             16:56                 17:56           18:56         19:56     21:06   22:04   23:59
43,3 .. .. Visegrád, Diós     04:53 05:58             06:58       07:58       08:58         09:58           10:38 10:58     11:38   11:58     12:58       13:58       14:38   14:58     15:36         15:58             16:58                 17:58           18:58         19:58     21:07   22:05   00:00
44,5 .. .. Dömös, Hajóállomás     04:55 06:00             07:00       08:00       09:00         10:00           10:40 11:00     11:40   12:00     13:00       14:00       14:40   15:00     15:38         16:00             17:00                 18:00           19:00         20:00     21:09   22:07   00:02
45,2 .. .. Dömös, Posta     04:56 06:01 06:30       06:55   07:01       08:01       09:01         10:01           10:41 11:01     11:41   12:01     13:01       14:01       14:41   15:01     15:39         16:01             17:01                 18:01           19:01         20:01     21:10   22:08   00:03
46,2 .. .. Dömös, felső     04:57 06:03 06:31       06:56   07:03       08:03       09:03         10:03           10:43 11:03     11:43   12:03     13:03       14:03       14:43   15:03     15:40         16:03             17:03                 18:03           19:03         20:03     21:11   22:09   00:04
48,1 .. .. Pilismarót, alsó     05:00 06:06 06:34       06:59   07:06       08:06       09:06         10:06           10:46 11:06     11:46   12:06     13:06       14:06       14:46   15:06     15:43         16:06             17:06                 18:06           19:06         20:06     21:13   22:11   00:06
48,7 .. .. Pilismarót, kh.     05:01 06:07 06:35       07:00   07:07       08:07       09:07         10:07           10:47 11:07     11:47   12:07     13:07       14:07       14:47   15:07     15:44         16:07             17:07                 18:07           19:07         20:07     21:15   22:13   00:08
49,4 .. .. Pilismarót, Kis u.     05:02 06:09 06:36       07:01   07:09       08:09       09:09         10:09           10:49 11:09         12:09     13:09       14:09       14:49   15:09     15:45         16:09             17:09                 18:09           19:09         20:09     21:17        
51,4 .. .. Szobi rév elág.     05:05 06:11 06:39       07:04   07:11       08:11       09:11         10:11           10:51 11:11         12:11     13:11       14:11       14:51   15:11     15:48         16:11             17:11                 18:11           19:11         20:11     21:19        
52,3 .. .. Pilismarót, Basaharc     05:06 06:13 06:40       07:05   07:13       08:13       09:13         10:13           10:53 11:13         12:13     13:13       14:13       14:53   15:13     15:49         16:13             17:13                 18:13           19:13         20:13     21:21        
55,3 .. .. Búbánatvölgye     05:11 06:18 06:45       07:10   07:18       08:18       09:18         10:18           10:58 11:18         12:18     13:18       14:18       14:58   15:18     15:54         16:18             17:18                 18:18           19:18         20:18     21:26        
56,5 .. .. Motocross pálya     05:13 06:20 06:47       07:12   07:20       08:20       09:20         10:20           11:00 11:20         12:20     13:20       14:20       15:00   15:20     15:56         16:20             17:20                 18:20           19:20         20:20     21:28        
57,4 .. .. Csenkei híd     05:15 06:22 06:49       07:14   07:22       08:22       09:22         10:22           11:02 11:22         12:22     13:22       14:22       15:02   15:22     15:58         16:22             17:22                 18:22           19:22         20:22     21:29        
59,1 .. .. Kettőspince, bej. út     05:17 06:25 06:51       07:16   07:25       08:25       09:25         10:25           11:05 11:25         12:25     13:25       14:25       15:05   15:25     16:00         16:25             17:25                 18:25           19:25         20:25     21:31        
60,0 .. .. Esztergom, régi vám     05:18 06:27 06:52       07:17   07:27       08:27       09:27         10:27           11:07 11:27         12:27     13:27       14:27       15:07   15:27     16:01         16:27             17:27                 18:27           19:27         20:27     21:33        
60,8 .. .. Esztergom, Béke tér     05:20 06:29 06:54       07:19   07:29       08:29       09:29         10:29           11:09 11:29         12:29     13:29       14:29       15:09   15:29     16:03         16:29             17:29                 18:29           19:29         20:29     21:35        
61,7 .. .. Esztergom, Rákóczi tér     05:22 06:31 06:56       07:21   07:31       08:31       09:31         10:31           11:11 11:31         12:31     13:31       14:31       15:11   15:31     16:05         16:31             17:31                 18:31           19:31         20:31     21:37        
62,6 .. .. Esztergom, Eszperantó utca     05:23 06:33 06:57       07:22   07:33       08:33       09:33         10:33           11:13 11:33         12:33     13:33       14:33       15:13   15:33     16:06         16:33             17:33                 18:33           19:33         20:33     21:39        
63,4 .. .. Esztergom, aut. áll.     05:24 06:35 06:58       07:23   07:35       08:35       09:35         10:35           11:15 11:35         12:35     13:35       14:35       15:15   15:35     16:07         16:35             17:35                 18:35           19:35         20:35     21:40        

Legend

Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Az 51 sz. járatot a KNYKK Zrt. közlekedteti.
low floor
alacsonypadlós járat
16 on work-days expect summer school holiday
34 IV. 29-től X. 01-ig szabad- és munkaszüneti napokon
44 IV. 23-ig és X. 07-től szabad- és munkaszüneti napokon
87 during summer school holiday on work-days
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én csak Szentendre, aut. áll.-ig közlekedik
22 XII. 24-én csak Pilismarót, kh.-ig közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik
61 XII. 25-26-án és I. 1-jén csak Pilismarót, kh. és Esztergom, aut. áll. között közlekedik
8 a járat csak a 2017. VI. 16. és 2017. IX. 03. közötti időszakban közlekedik

on the last work-days of the weeks
on the last work-days of the weeks
on free days and days of rest
on free days and days of rest
on work-days
on work-days
on school-days
on school-days

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service
R Regional passenger transport service