Skip navigation
880-889

Esztergom–Visegrád–Szentendre–Budapest

Timetable valid from: 2019.06.15 -
Classification: E R E R E R E E E E E E E R E E R R E R E R E E R E R E E E E R E E E E R E R R E E R R R R E E R E E R E E E E R R R E E R E R R E E E E E E E E E E R R E R E E E R E E R E R E R E R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 889 4   6   884 2 A     872 1 A     low floor 884 6 M     872 3 M     low floor 890 2 M     889 8 M     884 10 M     889 12       low floor 890 4 M     872 11 M     884 88 16     low floor 890 6 M     890 8 A     880 114 M     880 14 A     2903   M     884 16 M     872 15 M     low floor 890 12 M     882 20 M     882 22 A     872 19 A     889 24 I     2903   I     890 14 M     low floor 890 16 A     890 18 A 7   low floor 884 26 M     880 28 M     880 30 A     895 2 I     890 20 M     890 22 A     872 27 A     880 50       882 34 M     890 24 M     890 26 A     893 4 34     880 36       low floor 890 28 M     890 128 A     893 6 67     893 8 A     883 138 36     880 38       low floor 890 30 M     890 130 A     880 42       890 32   21   low floor 883 40 36     880 44       low floor 890 36   21   low floor 880 46       890 38 M     890 40 A     883 148 36     889 48 46 7   880 52       low floor 882 54 M     low floor 898 6 I     890 42 M     890 44 A     2903   M     872 57 A 2   882 56 36     880 58   21   low floor 872 59 M     882 60 M     890 46   21   883 62 36     889 162 46 7   880 64   21   low floor 882 66 M     895 14 M     893 16 A 2   890 48   21   884 68 M     889 70 36     low floor 880 72   23   893 18 34     890 50   2   883 74 36     880 76   2   low floor 890 52   2   872 75 M     882 78 34     880 80   2   low floor 880 82   2   872 83   7   880 84   2   low floor 889 86   2   2903     2   882 92   2  
0,0 .. .. Esztergom, aut. áll.                             05:25 05:25 05:36               06:15         06:50 06:50         07:50         08:40           09:40     10:40     11:40   12:40         13:40         14:25     14:40           15:40             16:40       17:40       19:15 20:15   21:15 21:55 22:30  
1,7 .. .. Esztergom, Rákóczi tér                             05:28 05:28 05:38               06:17         06:53 06:53         07:53         08:43           09:43     10:43     11:43   12:43         13:43         14:27     14:43           15:43             16:43       17:43       19:18 20:18   21:17 21:57 22:32  
2,6 .. .. Esztergom, Béke tér                             05:30 05:30 05:40               06:19         06:55 06:55         07:55         08:45           09:45     10:45     11:45   12:45         13:45         14:29     14:45           15:45             16:45       17:45       19:20 20:20   21:19 21:59 22:34  
3,4 .. .. Esztergom, Dobozi u.                             05:32 05:32 05:42               06:21         06:57 06:57         07:57         08:47           09:47     10:47     11:47   12:47         13:47         14:31     14:47           15:47             16:47       17:47       19:22 20:22   21:21 22:01 22:36  
4,3 .. .. Kettőspince, bej. út                             05:34 05:34 05:43               06:22         06:59 06:59         07:59         08:49           09:49     10:49     11:49   12:49         13:49         14:32     14:49           15:49             16:49       17:49       19:24 20:24   21:22 22:02 22:37  
6,0 .. .. Csenkei híd                             05:37 05:37 05:45               06:24         07:02 07:02         08:02         08:52           09:52     10:52     11:52   12:52         13:52         14:34     14:52           15:52             16:52       17:52       19:27 20:26   21:24 22:04 22:39  
6,9 .. .. Esztergom, Szamárhegy                             05:39 05:39 05:47               06:26         07:04 07:04         08:04         08:54           09:54     10:54     11:54   12:54         13:54         14:36     14:54           15:54             16:54       17:54       19:29 20:28   21:26 22:06 22:41  
8,1 .. .. Búbánatvölgye                             05:41 05:41 05:49               06:28         07:06 07:06         08:06         08:56           09:56     10:56     11:56   12:56         13:56         14:38     14:56           15:56             16:56       17:56       19:31 20:30   21:28 22:08 22:43  
11,1 .. .. Pilismarót, Basaharc                             05:46 05:46 05:54               06:33         07:11 07:11         08:11         09:01           10:01     11:01     12:01   13:01         14:01         14:43     15:01           16:01             17:01       18:01       19:36 20:35   21:32 22:12 22:48  
12,0 .. .. Szobi rév elág.                             05:47 05:47 05:55               06:34         07:12 07:12         08:12         09:02           10:02     11:02     12:02   13:02         14:02         14:44     15:02           16:02             17:02       18:02       19:37 20:37   21:33 22:13 22:49  
14,0 .. .. Pilismarót, Kis u.                             05:50 05:50 05:58               06:37         07:15 07:15         08:15         09:05           10:05     11:05     12:05   13:05         14:05         14:47     15:05           16:05             17:05       18:05       19:40 20:40   21:35 22:15 22:52  
14,7 .. .. Pilismarót, kh. 03:36           04:52   05:17           05:52 05:52 05:59             06:32 06:38         07:17 07:17         08:17         09:07           10:07     11:07     12:07   13:07       14:02 14:07         14:48     15:07         16:02 16:07           17:02 17:07       18:07       19:42 20:42   21:36 22:16 22:53  
15,3 .. .. Pilismarót, alsó 03:38           04:54   05:19           05:54 05:54 06:00             06:34 06:39         07:19 07:19         08:19         09:09           10:09     11:09     12:09   13:09       14:04 14:09         14:49     15:09         16:04 16:09           17:04 17:09       18:09       19:44 20:44   21:37   22:54  
17,2 .. .. Dömös, felső 03:41           04:57   05:22           05:57 05:57 06:03             06:37 06:42         07:22 07:22         08:22         09:12           10:12     11:12     12:12   13:12       14:07 14:12         14:52     15:12         16:07 16:12           17:07 17:12       18:12       19:47 20:46   21:40   22:57  
18,2 .. .. Dömös, templom 03:42           04:59   05:24           05:59 05:59 06:04             06:39 06:43         07:24 07:24         08:24         09:14           10:14     11:14     12:14   13:14       14:09 14:14         14:53     15:14         16:09 16:14           17:09 17:14       18:14       19:49 20:47   21:41   22:58  
18,9 .. .. Dömös, Hajóállomás 03:43           05:00   05:25           06:00 06:00               06:40           07:25 07:25         08:25         09:15           10:15     11:15     12:15   13:15       14:10 14:15         14:54     15:15         16:10 16:15           17:10 17:15       18:15       19:50 20:48   21:42      
20,1 .. .. Visegrád, Diós 03:45           05:02   05:27           06:02 06:02               06:42           07:27 07:27         08:27         09:17           10:17     11:17     12:17   13:17       14:12 14:17         14:56     15:17         16:12 16:17           17:12 17:17       18:17       19:52 20:50   21:43      
21,1 .. .. Visegrád, Gizellatelep kórház 03:46           05:04   05:29           06:04 06:04               06:44           07:29 07:29         08:29         09:19           10:19     11:19     12:19   13:19       14:14 14:19         14:57     15:19         16:14 16:19           17:14 17:19       18:19       19:54 20:51   21:44      
21,9 .. .. Visegrád, Lepencefürdő 03:47           05:05   05:30           06:05 06:05               06:45           07:30 07:30         08:30         09:20           10:20     11:20     12:20   13:20       14:15 14:20         14:58     15:20         16:15 16:20           17:15 17:20       18:20       19:55 20:52   21:45      
23,3 .. .. Visegrád, Kőbánya 03:49           05:07   05:32           06:07 06:07               06:47           07:32 07:32         08:32         09:22           10:22     11:22     12:22   13:22       14:17 14:22         15:00     15:22         16:17 16:22           17:17 17:22       18:22       19:57 20:54   21:47      
23,8 .. .. Visegrád, Újtelep 03:50           05:08   05:33           06:08 06:08         06:38 06:38   06:48           07:33 07:33         08:33 08:33       09:23           10:23     11:23     12:23   13:23       14:18 14:23 14:43       15:01   15:18 15:23   15:43     16:18 16:23 16:43         17:18 17:23       18:23     19:38 19:58 20:55   21:48     23:20
S 0,0 .. Visegrád, Kis-Villám aut. ford. S           S   S           S S         S S   S           S S         S S       S         10:00 S     S   12:00 S   S     14:00 S S S       S   S S   S   16:00 S S S         S S     18:00 S     S S S   S     S
S 0,8 .. Visegrád, Jurta tábor S           S   S           S S         S S   S           S S         S S       S         10:02 S     S   12:02 S   S     14:02 S S S       S   S S   S   16:02 S S S         S S     18:02 S     S S S   S     S
S 2,3 .. Visegrád, bobpálya S           S   S           S S         S S   S           S S         S S       S         10:05 S     S   12:05 S   S     14:05 S S S       S   S S   S   16:05 S S S         S S     18:05 S     S S S   S     S
S 2,9 .. Visegrád, Fellegvár S           S   S           S S         S S   S           S S         S S       S         10:08 S     S   12:08 S   S     14:08 S S S       S   S S   S   16:08 S S S         S S     18:08 S     S S S   S     S
S 6,7 .. Visegrád, Mátyás Király u. 59. S           S   S           S S         S S   S           S S         S S       S         10:16 S     S   12:16 S   S     14:16 S S S       S   S S   S   16:16 S S S         S S     18:16 S     S S S   S     S
S 8,0 .. Visegrád, nagymarosi rév 03:52           05:10   05:35           06:10 06:10         06:40 06:40   06:50           07:35 07:35         08:35 08:35       09:25         10:20 10:25     11:25   12:20 12:25   13:25     14:20 14:20 14:25 14:45       15:02   15:20 15:25   15:45   16:20 16:20 16:25 16:45         17:20 17:25     18:20 18:25     19:40 20:00 20:56   21:49     23:21
25,3 8,6 .. Visegrád, Királyi Palota 03:53           05:11   05:36           06:11 06:11         06:41 06:41   06:51           07:36 07:36         08:36 08:36       09:26         o 10:26     11:26   12:21 12:26   13:26     14:21 14:21 14:26 14:46           15:21 15:26   15:46   16:21 16:21 16:26 16:46         17:21 17:26     18:21 18:26     19:41 20:01 20:57   21:50     23:22
25,7 9,0 .. Visegrád, Hajóállomás 03:54           05:12   05:37           06:12 06:12         06:42 06:42   06:52           07:37 07:37         08:37 08:37       09:27           10:27     11:27   12:22 12:27   13:27     14:22 14:22 14:27 14:47           15:22 15:27   15:47   16:22 16:22 16:27 16:47         17:22 17:27     18:22 18:27     19:42 20:02 20:58   21:51     23:23
26,9 10,2 .. Visegrád, Várkert 03:56           05:14   05:39           06:14 06:14         06:44 06:44   06:54           07:39 07:39         08:39 08:39       09:29           10:29     11:29   12:24 12:29   13:29     14:24 14:24 14:29 14:49           15:24 15:29   15:49   16:24 16:24 16:29 16:49         17:24 17:29     18:24 18:29     19:44 20:04 21:00   21:53     23:24
28,1 11,4 .. Visegrád, Szociálisotthon 03:58           05:16   05:41           06:16 06:16         06:46 06:46   06:56           07:41 07:41         08:41 08:41       09:31           10:31     11:31   12:26 12:31   13:31     14:26 14:26 14:31 14:51           15:26 15:31   15:51   16:26 16:26 16:31 16:51         17:26 17:31     18:26 18:31     19:46 20:06 21:02   21:55     23:25
28,8 12,1 .. Visegrád-Szentgyörgypuszta 03:59           05:17   05:42           06:17 06:17         06:47 06:47   06:57           07:42 07:42         08:42 08:42       09:32           10:32     11:32   12:27 12:32   13:32     14:27 14:27 14:32 14:52           15:27 15:32   15:52   16:27 16:27 16:32 16:52         17:27 17:32     18:27 18:32     19:47 20:07 21:03   21:56     23:26
29,5 12,8 .. Dunabogdány, Kőkereszt dűlő 04:00           05:18   05:43           06:18 06:18         06:48 06:48   06:58           07:43 07:43         08:43 08:43       09:33           10:33     11:33   12:28 12:33   13:33     14:28 14:28 14:33 14:53           15:28 15:33   15:53   16:28 16:28 16:33 16:53         17:28 17:33     18:28 18:33     19:48 20:08 21:04   21:57     23:27
30,2 13,5 .. Dunabogdány, Gyermeküdülő 04:01           05:19   05:44           06:19 06:19         06:49 06:49   06:59           07:44 07:44         08:44 08:44       09:34           10:34     11:34   12:29 12:34   13:34     14:29 14:29 14:34 14:54           15:29 15:34   15:54   16:29 16:29 16:34 16:54         17:29 17:34     18:29 18:34     19:49 20:09 21:05   21:58     23:28
30,7 14,0 .. Dunabogdány, patak 04:02           05:20   05:45           06:20 06:20         06:50 06:50   07:00           07:45 07:45         08:45 08:45       09:35           10:35     11:35   12:30 12:35   13:35     14:30 14:30 14:35 14:55           15:30 15:35   15:55   16:30 16:30 16:35 16:55         17:30 17:35     18:30 18:35     19:50 20:10 21:06   21:59     23:29
31,2 14,5 .. Dunabogdány, kh. 04:03 04:43   04:58     05:21 05:36 05:46     06:06     06:21 06:21   06:31     06:51 06:51   07:01         07:24 07:46 07:46         08:46 08:46       09:36           10:36     11:36   12:31 12:36   13:36     14:31 14:31 14:36 14:56           15:31 15:36   15:56   16:31 16:31 16:36 16:56       17:33 17:31 17:36     18:31 18:36     19:51 20:11 21:07   22:00     23:30
31,7 15,0 .. Dunabogdány, Kőbánya 04:04 04:44   04:59     05:22 05:37 05:47     06:07     06:22 06:22   06:32     06:52 06:52   07:02         07:25 07:47 07:47         08:47 08:47       09:37           10:37     11:37   12:32 12:37   13:37     14:32 14:32 14:37 14:57           15:32 15:37   15:57   16:32 16:32 16:37 16:57       17:34 17:32 17:37     18:32 18:37     19:52 20:12 21:08   22:01     23:31
34,1 17,4 .. Váradok 04:07 04:47   05:02     05:25 05:40 05:50     06:10     06:25 06:25   06:35     06:55 06:55   07:05         07:28 07:50 07:50         08:50 08:50       09:40           10:40     11:40   12:35 12:40   13:40     14:35 14:35 14:40 15:00           15:35 15:40   16:00   16:35 16:35 16:40 17:00       17:36 17:35 17:40     18:35 18:40     19:55 20:15 21:10   22:04     23:33
35,1 18,4 .. Tahitótfalu, FŐKERT 04:09 04:49   05:04     05:27 05:42 05:52     06:12     06:27 06:27   06:37     06:57 06:57   07:07         07:30 07:52 07:52         08:52 08:52       09:42           10:42     11:42   12:37 12:42   13:42     14:37 14:37 14:42 15:02           15:37 15:42   16:02   16:37 16:37 16:42 17:02       17:37 17:37 17:42     18:37 18:42     19:57 20:17 21:12   22:06     23:34
36,0 19,3 .. Tahitótfalu, Gesztenye sor 04:10 04:50   05:05     05:28 05:43 05:53     06:13     06:28 06:28   06:38     06:58 06:58   07:08         07:31 07:53 07:53         08:53 08:53       09:43           10:43     11:43   12:38 12:43   13:43     14:38 14:38 14:43 15:03           15:38 15:43   16:03   16:38 16:38 16:43 17:03       17:38 17:38 17:43     18:38 18:43     19:58 20:18 21:13   22:07     23:35
36,8 20,1 0,0 Tahitótfalu, Hídfő | |   |     05:30 05:45 05:55     06:15     06:30 06:30   06:40     07:00 07:00   07:10         | 07:55 07:55         08:55 08:55       09:45           10:45     11:45   12:40 12:45   13:45     14:40 14:40 14:45 15:05           15:40 15:45   16:05   16:40 16:40 16:45 17:05       17:40 17:40 17:45     18:40 18:45     20:00 20:20 21:15   22:09     23:36
S S 1,4 Tahitótfalu, Hősök tere 04:13 04:53   05:08   05:22 S S S 06:02   S 06:16 06:17 S S   S   06:46 S S   S   07:16 07:17 07:32 07:36 S S 08:11 08:16 08:17   S S 09:17 09:17 09:37 S 10:17 10:17 10:37 10:37   S 11:17 11:17 S 12:17 S S 13:17 S 14:17 14:17 S S S S 15:02 15:17 15:17     S S   S 16:17 S S S S 17:02 17:02 17:17 S S S 18:02 18:17 S S 19:17   S S S   S     S
36,8 20,1 0,0 Tahitótfalu, Hídfő 04:15 04:55   05:10   05:25 05:30 05:45 05:55 06:05   06:15 06:20 06:20 06:30 06:30   06:40   06:50 07:00 07:00   07:10   07:20 07:20 07:35 07:40 07:55 07:55 08:15 08:20 08:20   08:55 08:55 09:20 09:20 09:40 09:45 10:20 10:20 10:40 10:40   10:45 11:20 11:20 11:45 12:20 12:40 12:45 13:20 13:45 14:20 14:20 14:40 14:40 14:45 15:05 15:05 15:20 15:20     15:40 15:45   16:05 16:20 16:40 16:40 16:45 17:05 17:05 17:05 17:20 17:40 17:40 17:45 18:05 18:20 18:40 18:45 19:20   20:00 20:20 21:15   22:09     23:36
37,4 20,7 .. Tahitótfalu, MTA üdülő 04:16 04:56   05:11   05:26 05:31 05:46 05:56 06:06   06:16 06:21 06:21 06:31 06:31   06:41   06:51 07:01 07:01   07:11   07:21 07:21 07:36 07:41 07:56 07:56 08:16 08:21 08:21   08:56 08:56 09:21 09:21 09:41 09:46 10:21 10:21 10:41 10:41   10:46 11:21 11:21 11:46 12:21 12:41 12:46 13:21 13:46 14:21 14:21 14:41 14:41 14:46 15:06 15:06 15:21 15:21     15:41 15:46   16:06 16:21 16:41 16:41 16:46 17:06 17:06 17:06 17:21 17:41 17:41 17:46 18:06 18:21 18:41 18:46 19:21   20:01 20:21 21:16   22:10     23:37
38,0 21,3 .. Tahitótfalu, Újtelep 04:17 04:57   05:12   05:27 05:32 05:47 05:57 06:07   06:17 06:22 06:22 06:32 06:32   06:42   06:52 07:02 07:02   07:12   07:22 07:22 07:37 07:42 07:57 07:57 08:17 08:22 08:22   08:57 08:57 09:22 09:22 09:42 09:47 10:22 10:22 10:42 10:42   10:47 11:22 11:22 11:47 12:22 12:42 12:47 13:22 13:47 14:22 14:22 14:42 14:42 14:47 15:07 15:07 15:22 15:22     15:42 15:47   16:07 16:22 16:42 16:42 16:47 17:07 17:07 17:07 17:22 17:42 17:42 17:47 18:07 18:22 18:42 18:47 19:22   20:02 20:22 21:17   22:11     23:38
38,6 21,9 .. Leányfalu, Tavasz u. 04:18 04:58   05:13   05:28 05:33 05:48 05:58 06:08   06:18 06:23 06:23 06:33 06:33   06:43   06:53 07:03 07:03   07:13   07:23 07:23 07:38 07:43 07:58 07:58 08:18 08:23 08:23   08:58 08:58 09:23 09:23 09:43 09:48 10:23 10:23 10:43 10:43   10:48 11:23 11:23 11:48 12:23 12:43 12:48 13:23 13:48 14:23 14:23 14:43 14:43 14:48 15:08 15:08 15:23 15:23     15:43 15:48   16:08 16:23 16:43 16:43 16:48 17:08 17:08 17:08 17:23 17:43 17:43 17:48 18:08 18:23 18:43 18:48 19:23   20:03 20:23 21:18   22:12     23:39
39,3 22,6 .. Leányfalu, Seres u. 04:19 04:59   05:14   05:29 05:34 05:49 05:59 06:09   06:19 06:24 06:24 06:34 06:34   06:44   06:54 07:04 07:04   07:14   07:24 07:24 07:39 07:44 07:59 07:59 08:19 08:24 08:24   08:59 08:59 09:24 09:24 09:44 09:49 10:24 10:24 10:44 10:44   10:49 11:24 11:24 11:49 12:24 12:44 12:49 13:24 13:49 14:24 14:24 14:44 14:44 14:49 15:09 15:09 15:24 15:24     15:44 15:49   16:09 16:24 16:44 16:44 16:49 17:09 17:09 17:09 17:24 17:44 17:44 17:49 18:09 18:24 18:44 18:49 19:24   20:04 20:24 21:19   22:13     23:40
39,9 23,2 .. Leányfalu, Alszeghy K. tér 04:20 05:00   05:15   05:30 05:35 05:50 06:00 06:10   06:20 06:25 06:25 06:35 06:35   06:45   06:55 07:05 07:05   07:15   07:25 07:25 07:40 07:45 08:00 08:00 08:20 08:25 08:25   09:00 09:00 09:25 09:25 09:45 09:50 10:25 10:25 10:45 10:45   10:50 11:25 11:25 11:50 12:25 12:45 12:50 13:25 13:50 14:25 14:25 14:45 14:45 14:50 15:10 15:10 15:25 15:25     15:45 15:50   16:10 16:25 16:45 16:45 16:50 17:10 17:10 17:10 17:25 17:45 17:45 17:50 18:10 18:25 18:45 18:50 19:25   20:05 20:25 21:20   22:14     23:41
40,7 24,0 .. Leányfalu, pócsmegyeri rév 04:22 05:02   05:17   05:32 05:37 05:52 06:02 06:12   06:22 06:27 06:27 06:37 06:37   06:47   06:57 07:07 07:07   07:17   07:27 07:27 07:42 07:47 08:02 08:02 08:22 08:27 08:27   09:02 09:02 09:27 09:27 09:47 09:52 10:27 10:27 10:47 10:47   10:52 11:27 11:27 11:52 12:27 12:47 12:52 13:27 13:52 14:27 14:27 14:47 14:47 14:52 15:12 15:12 15:27 15:27     15:47 15:52   16:12 16:27 16:47 16:47 16:52 17:12 17:12 17:12 17:27 17:47 17:47 17:52 18:12 18:27 18:47 18:52 19:27   20:07 20:27 21:22   22:15     23:42
41,4 24,7 .. Leányfalu, Erkel F. u. 04:23 05:03   05:18   05:33 05:38 05:53 06:03 06:13   06:23 06:28 06:28 06:38 06:38   06:48   06:58 07:08 07:08   07:18   07:28 07:28 07:43 07:48 08:03 08:03 08:23 08:28 08:28   09:03 09:03 09:28 09:28 09:48 09:53 10:28 10:28 10:48 10:48   10:53 11:28 11:28 11:53 12:28 12:48 12:53 13:28 13:53 14:28 14:28 14:48 14:48 14:53 15:13 15:13 15:28 15:28     15:48 15:53   16:13 16:28 16:48 16:48 16:53 17:13 17:13 17:13 17:28 17:48 17:48 17:53 18:13 18:28 18:48 18:53 19:28   20:08 20:28 21:23   22:16     23:43
42,3 25,6 .. Leányfalu, Boldogtanyai út 04:25 05:05   05:20   05:35 05:40 05:55 06:05 06:15   06:25 06:30 06:30 06:40 06:40   06:50   07:00 07:10 07:10   07:20   07:30 07:30 07:45 07:50 08:05 08:05 08:25 08:30 08:30   09:05 09:05 09:30 09:30 09:50 09:55 10:30 10:30 10:50 10:50   10:55 11:30 11:30 11:55 12:30 12:50 12:55 13:30 13:55 14:30 14:30 14:50 14:50 14:55 15:15 15:15 15:30 15:30     15:50 15:55   16:15 16:30 16:50 16:50 16:55 17:15 17:15 17:15 17:30 17:50 17:50 17:55 18:15 18:30 18:50 18:55 19:30   20:10 20:30 21:25   22:18     23:44
43,1 26,4 .. Leányfalu, Akácos út 04:26 05:06   05:21   05:36 05:41 05:56 06:06 06:16   06:26 06:31 06:31 06:41 06:41   06:51   07:01 07:11 07:11   07:21   07:31 07:31 07:46 07:51 08:06 08:06 08:26 08:31 08:31   09:06 09:06 09:31 09:31 09:51 09:56 10:31 10:31 10:51 10:51   10:56 11:31 11:31 11:56 12:31 12:51 12:56 13:31 13:56 14:31 14:31 14:51 14:51 14:56 15:16 15:16 15:31 15:31     15:51 15:56   16:16 16:31 16:51 16:51 16:56 17:16 17:16 17:16 17:31 17:51 17:51 17:56 18:16 18:31 18:51 18:56 19:31   20:11 20:31 21:26   22:19     23:45
43,5 26,8 .. Szentendre, szigetmonostori rév 04:27 05:07   05:22   05:37 05:42 05:57 06:07 06:17   06:27 06:32 06:32 06:42 06:42   06:52   07:02 07:12 07:12   07:22   07:32 07:32 07:47 07:52 08:07 08:07 08:27 08:32 08:32   09:07 09:07 09:32 09:32 09:52 09:57 10:32 10:32 10:52 10:52   10:57 11:32 11:32 11:57 12:32 12:52 12:57 13:32 13:57 14:32 14:32 14:52 14:52 14:57 15:17 15:17 15:32 15:32     15:52 15:57   16:17 16:32 16:52 16:52 16:57 17:17 17:17 17:17 17:32 17:52 17:52 17:57 18:17 18:32 18:52 18:57 19:32   20:12 20:32 21:27   22:20     23:46
43,9 27,2 .. Szentendre, Barackvirág u. 04:28 05:08   05:23   05:38 05:43 05:58 06:08 06:18   06:28 06:33 06:33 06:43 06:43   06:53   07:03 07:13 07:13   07:23   07:33 07:33 07:48 07:53 08:08 08:08 08:28 08:33 08:33   09:08 09:08 09:33 09:33 09:53 09:58 10:33 10:33 10:53 10:53   10:58 11:33 11:33 11:58 12:33 12:53 12:58 13:33 13:58 14:33 14:33 14:53 14:53 14:58 15:18 15:18 15:33 15:33     15:53 15:58   16:18 16:33 16:53 16:53 16:58 17:18 17:18 17:18 17:33 17:53 17:53 17:58 18:18 18:33 18:53 18:58 19:33   20:13 20:33 21:28   22:21     23:47
44,4 27,7 .. Szentendre, Horgony u. 04:29 05:09   05:24   05:39 05:44 05:59 06:09 06:19   06:29 06:34 06:34 06:44 06:44   06:54   07:04 07:14 07:14   07:24   07:34 07:34 07:49 07:54 08:09 08:09 08:29 08:34 08:34   09:09 09:09 09:34 09:34 09:54 09:59 10:34 10:34 10:54 10:54   10:59 11:34 11:34 11:59 12:34 12:54 12:59 13:34 13:59 14:34 14:34 14:54 14:54 14:59 15:19 15:19 15:34 15:34     15:54 15:59   16:19 16:34 16:54 16:54 16:59 17:19 17:19 17:19 17:34 17:54 17:54 17:59 18:19 18:34 18:54 18:59 19:34   20:14 20:34 21:29   22:22     23:48
44,9 28,2 .. Szentendre, Papszigeti bej. út 04:30 05:10   05:25   05:40 05:45 06:00 06:10 06:20   06:30 06:35 06:35 06:45 06:45   06:55   07:05 07:15 07:15   07:25   07:35 07:35 07:50 07:55 08:10 08:10 08:30 08:35 08:35   09:10 09:10 09:35 09:35 09:55 10:00 10:35 10:35 10:55 10:55   11:00 11:35 11:35 12:00 12:35 12:55 13:00 13:35 14:00 14:35 14:35 14:55 14:55 15:00 15:20 15:20 15:35 15:35     15:55 16:00   16:20 16:35 16:55 16:55 17:00 17:20 17:20 17:20 17:35 17:55 17:55 18:00 18:20 18:35 18:55 19:00 19:35   20:15 20:35 21:30   22:23     23:49
45,4 28,7 .. Szentendre, Danubius szálló 04:31 05:11   05:26   05:41 05:46 06:01 06:11 06:21   06:31 06:36 06:36 06:46 06:46   06:56   07:06 07:16 07:16   07:26   07:36 07:36 07:51 07:56 08:11 08:11 08:31 08:36 08:36   09:11 09:11 09:36 09:36 09:56 10:01 10:36 10:36 10:56 10:56   11:01 11:36 11:36 12:01 12:36 12:56 13:01 13:36 14:01 14:36 14:36 14:56 14:56 15:01 15:21 15:21 15:36 15:36     15:56 16:01   16:21 16:36 16:56 16:56 17:01 17:21 17:21 17:21 17:36 17:56 17:56 18:01 18:21 18:36 18:56 19:01 19:36   20:16 20:36 21:31   22:24     23:50
45,9 29,2 .. Szentendre, Pismány ABC 04:32 05:12   05:27   05:42 05:47 06:02 06:12 06:22   06:32 06:37 06:37 06:47 06:47   06:57   07:07 07:17 07:17   07:27   07:37 07:37 07:52 07:57 08:12 08:12 08:32 08:37 08:37   09:12 09:12 09:37 09:37 09:57 10:02 10:37 10:37 10:57 10:57   11:02 11:37 11:37 12:02 12:37 12:57 13:02 13:37 14:02 14:37 14:37 14:57 14:57 15:02 15:22 15:22 15:37 15:37     15:57 16:02   16:22 16:37 16:57 16:57 17:02 17:22 17:22 17:22 17:37 17:57 17:57 18:02 18:22 18:37 18:57 19:02 19:37   20:17 20:37 21:32   22:25     23:51
46,6 29,9 .. Szentendre, Izbégi elág. 04:34 05:14   05:29   05:44 05:49 06:04 06:14 06:24   06:34 06:39 06:39 06:49 06:49   06:59   07:09 07:19 07:19   07:29   07:39 07:39 07:54 07:59 08:14 08:14 08:34 08:39 08:39   09:14 09:14 09:39 09:39 09:59 10:04 10:39 10:39 10:59 10:59   11:04 11:39 11:39 12:04 12:39 12:59 13:04 13:39 14:04 14:39 14:39 14:59 14:59 15:04 15:24 15:24 15:39 15:39     15:59 16:04   16:24 16:39 16:59 16:59 17:04 17:24 17:24 17:24 17:39 17:59 17:59 18:04 18:24 18:39 18:59 19:04 19:39   20:19 20:39 21:34   22:26     23:52
47,0 30,3 .. Szentendre, Bükkös patak 04:36 05:16   05:31   05:46 05:51 06:06 06:16 06:26   06:36 06:41 06:41 06:51 06:51   07:01   07:11 07:21 07:21   07:31   07:41 07:41 07:56 08:01 08:16 08:16 08:36 08:41 08:41   09:16 09:16 09:41 09:41 10:01 10:06 10:41 10:41 11:01 11:01   11:06 11:41 11:41 12:06 12:41 13:01 13:06 13:41 14:06 14:41 14:41 15:01 15:01 15:06 15:26 15:26 15:41 15:41     16:01 16:06   16:26 16:41 17:01 17:01 17:06 17:26 17:26 17:26 17:41 18:01 18:01 18:06 18:26 18:41 19:01 19:06 19:41   20:21 20:41 21:36   22:27     23:53
47,5 30,8 .. Szentendre, Római kőtár 04:38 05:18 05:19 05:33 05:34 05:48 05:53 06:08 06:18 06:28 06:34 06:38 06:43 06:43 06:53 06:53   07:03 07:04 07:13 07:23 07:23 07:24 07:33   07:43 07:43 07:58 08:03 08:18 08:18 08:38 08:43 08:43 08:59 09:18 09:18 09:43 09:43 10:03 10:08 10:43 10:43 11:03 11:03   11:08 11:43 11:43 12:08 12:43 13:03 13:08 13:43 14:08 14:43 14:43 15:03 15:03 15:08 15:28 15:28 15:43 15:43   15:59 16:03 16:08 16:19 16:28 16:43 17:03 17:03 17:08 17:28 17:28 17:28 17:43 18:03 18:03 18:08 18:28 18:43 19:03 19:08 19:43 19:39 20:23 20:43 21:38 21:58 22:28     23:54
48,4 31,7 .. Szentendre, aut. áll. 04:40 05:20 05:21 05:35 05:36 05:50 05:55 06:10 06:20 06:30 06:36 06:40 06:45 06:45 06:55 06:55   07:05 07:06 07:15 07:25 07:25 07:26 07:35   07:45 07:45 08:00 08:05 08:20 08:20 08:40 08:45 08:45 09:01 09:20 09:20 09:45 09:45 10:05 10:10 10:45 10:45 11:05 11:05   11:10 11:45 11:45 12:10 12:45 13:05 13:10 13:45 14:10 14:45 14:45 15:05 15:05 15:10 15:30 15:30 15:45 15:45   16:01 16:05 16:10 16:21 16:30 16:45 17:05 17:05 17:10 17:30 17:30 17:30 17:45 18:05 18:05 18:10 18:30 18:45 19:05 19:10 19:45 19:41 20:25 20:45 21:40 22:00 22:30     23:55
48,4 31,7 .. Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:45   05:30   05:40   05:55 06:10 06:20 06:30 06:40 06:40 06:45   06:55 06:55     07:10   07:25   07:30 07:35   07:45   08:00 08:05 08:20 08:25   08:50 08:50 09:05 09:20   09:50     10:15 10:50         11:15 11:50   12:15 12:50   13:15 13:50 14:15 14:50       15:15 15:35   15:50     16:05 16:10 16:15 16:25 16:35 16:50 17:10 17:10 17:15 17:35     17:50   18:10 18:15 18:30   19:10 19:15   19:45   20:50   22:00        
49,7 33,0 .. Szentendre, Egyetem 04:47   05:32   05:42   05:57 06:12 06:22 06:32 06:42 06:42 06:47   06:57 06:57     07:12   07:27   07:32 07:37   07:47   08:02 08:07 08:22 08:27   08:52 08:52 09:07 09:22   09:52     10:17 10:52         11:17 11:52   12:17 12:52   13:17 13:52 14:17 14:52       15:17 15:37   15:52     16:07 16:12 16:17 16:27 16:37 16:52 17:12 17:12 17:17 17:37     17:52   18:12 18:17 18:32   19:12 19:17   19:47   20:52   22:02        
50,2 33,5 .. Szentendre, Papírgyár 04:48   05:33   05:43   05:58 06:13 06:23 06:33 06:43 06:43 06:48   06:58 06:58     07:13   07:28   07:33 07:38   07:48   08:03 08:08 08:23 08:28   08:53 08:53 09:08 09:23   09:53     10:18 10:53         11:18 11:53   12:18 12:53   13:18 13:53 14:18 14:53       15:18 15:38   15:53     16:08 16:13 16:18 16:28 16:38 16:53 17:13 17:13 17:18 17:38     17:53   18:13 18:18 18:33   19:13 19:18   19:48   20:53   22:03        
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                                                              
60,5 43,8 .. Budapest, Fóti út 05:00   05:49   05:59   06:14 06:29 06:39 06:49 06:59 06:59 07:06   07:16 07:14     07:31   07:46   07:49 07:56   08:06   08:19 08:26 08:41 08:44   09:11 09:09 09:24 09:41   10:09     10:34 11:09         11:34 12:09   12:34 13:09   13:34 14:09 14:34 15:09       15:34 15:54   16:09     16:24 16:29 16:34 16:44 16:54 17:09 17:29 17:29 17:34 17:54     18:09   18:29 18:34 18:49   19:29 19:34   20:00   21:05   22:15        
61,1 44,4 .. Budapest, Tungsram 05:02   05:51   06:01   06:16 06:31 06:41 06:51 07:01 07:01 07:09   07:19 07:16     07:34   07:49   07:51 07:59   08:09   08:21 08:29 08:44 08:46   09:14 09:11 09:26 09:44   10:11     10:36 11:11         11:36 12:11   12:36 13:11   13:36 14:11 14:36 15:11       15:36 15:56   16:11     16:26 16:31 16:36 16:46 16:56 17:11 17:31 17:31 17:36 17:56     18:11   18:31 18:36 18:51   19:31 19:36   20:02   21:07   22:17        
63,4 46,7 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 05:05   05:55   06:05   06:20 06:35 06:45 06:55 07:05 07:05 07:15   07:25 07:20     07:40   07:55   07:55 08:05   08:15   08:25 08:35 08:50 08:50   09:20 09:15 09:30 09:50   10:15     10:40 11:15         11:40 12:15   12:40 13:15   13:40 14:15 14:40 15:15       15:40 16:00   16:15     16:30 16:35 16:40 16:50 17:00 17:15 17:35 17:35 17:40 18:00     18:15   18:35 18:40 18:55   19:35 19:40   20:05   21:10   22:20        

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
Az 50 sz. járatot a KNYKK Zrt. közlekedteti.
16 on work-days expect summer school holiday, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
34 V. 04-től IX. 29-ig szabad- és munkaszüneti napokon
36 nyári időszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
44 V. 03-ig és IX. 30-tól szabad- és munkaszüneti napokon
46 téli időszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
67 during summer school holiday on work-days
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én csak Szentendre, aut. áll.-ig közlekedik
23 XII. 24-én csak Pilismarót, kh.-ig közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik
7 XII. 24-25-26-án, XII. 29-30-31-én és I. 1-jén nem közlekedik

on free days and days of rest
on free days and days of rest
on work-days
on work-days
on school-days
on school-days

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service
R Regional passenger transport service