Autóbusz-vezető (Monor, Vecsés, Gyömrő, Maglód, Nyáregyháza, Újhartyán, Újlengyel, Dabas, Ladánybene)

2015. december 29.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Személyszállítási feladat gyakorlati elvégzése
  • A viteldíj beszedése
  • A fentiekkel kapcsolatos előírások betartása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Általános iskolai végzettség
  • „D” kategóriás jogosítvány
  • Orvosi alkalmasság
  • Bejegyzés nélküli erkölcsi bizonyítvány
  • Személyszállítói szolgáltatói szaktanfolyam igazolás

Elvárások:

  • Precíz, önálló munkavégzés
  • ISO előírások ismerete
  • Szolgáltatási színvonal szabályainak betartása

A munkavégzés helye:

  • Kelet-pesti Forgalmi Üzem/Monor, Vecsés, Gyömrő, Maglód, Nyáregyháza, Újhartyán, Újlengyel, Dabas, Ladánybene és környéke

A munkaidő típusa:

  • Teljes munkaidő

A munkakör betölthető:

A pályázat elbírálását követően azonnal

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, biztos vállalati háttér
  • Juttatás a Kollektív Szerződés szerint
  • Választható cafetéria elemek
  • Ingyenes utazási lehetőség a Társaság autóbuszjáratain

A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével, iskolai végzettséget igazoló bizonyítványok, oklevelek másolatával „autóbuszvezető” tárgy megjelölésével a ferenc.gyurcso@volanbusz.hu illetve a zoltan.vinacsek@volanbusz.hu e-mail címen folyamatosan lehet beadni.

Kérjük, pályázatát az allas@volanbusz.hu email címre is megküldeni szíveskedjen.

A pozícióval kapcsolatban Gyurcsó Ferenc - vezénylő, illetve Vinacsek Zoltán - vezénylő nyújt felvilágosítást a fent megadott e-mail címen, vagy személyesen Monor, autóbusz-pályaudvaron (Monor, Fő tér 2.) telefonon történt előzetes időpont egyeztetéssel a +36-70/462-6083 vagy a +36-70-462-6361-es telefonszámokon.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével adatai automatikusan HR adatbázisunkba kerülnek, melyet a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelünk. Adatait marketing célra nem használjuk fel, továbbá harmadik fél részére sem adjuk át. Amennyiben adatai tárolásához nem járul hozzá, kérjük, jelentkezésében ezt külön jelezze.

Köszönjük.