Autóbusz-vezető (Budapest, Pilisborosjenő, Üröm, Csobánka, Pilisvörösvár, Pilisszántó, Piliscsaba, Kesztölc, Esztergom, Dorog, Tát, Süttő)

2016. március 18.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A gépjárművek biztonságos üzemeltetése
  • Az utazási feltételekben és a közlekedés lebonyolítására vonatkozó előírások betartásával az utasok szállítása menetrendszerinti, ill. a különjáratokon
  • A menetrend pontos betartása, időre történő beállás a megfelelő kocsiállásra
  • Jegy és bérletárusítás, ill. ellenőrzés

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Általános iskolai végzettség
  • „D” kategóriás vezetői engedély
  • Autóbuszvezetői GKI
  • PÁV II.

Egyéb képzettségi követelmények:

  • Autóbuszvezetői szaktanfolyam

A munkavégzés helye:

  • Északi Forgalmi Üzem Észak-budai Forgalmi Terület működési területe (10-es út térsége)

A munkaidő típusa:

  • Teljes munkaidő

A munkaviszony időtartama:

  • Határozatlan idejű munkaviszony

A munkakör betölthető:

  • A jelentkezés elbírálását követően azonnal

Amit nyújtunk:

  • Vonzó béren kívüli juttatások;
  • Szükség esetén szállás biztosítása;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Biztos vállalati háttér.

A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével, autóbuszvezető” tárgy megjelölésével a csaba.jolsvai@volanbusz.hu e-mail címen folyamatosan várjuk.

Jelentkezését az allas@volanbusz.hu email címre is kérjük megküldeni.

A pozícióval kapcsolatban Jolsvai Csaba üzemigazgató-helyettes nyújt felvilágosítást munkaidőben a következő telefonszámon: +36-70/330-66-18.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésének elküldésével adatai automatikusan HR adatbázisunkban kerülnek, melyet a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelünk. Adatai marketing célra nem kerülnek felhasználásra, továbbá harmadik fél részére sem kerülnek átadásra. Amennyiben adatai tárolásához nem járul hozzá, kérjük, jelentkezésében ezt külön jelezze. Köszönjük.