Navigáció átugrása

Járműklíma-szerelő (Szigethalom)

2016. augusztus 1.

A leendő munkatárs feladatai:

  • autóbuszok klíma berendezéseinek műszeres ellenőrzése, beszabályozása, javítása és karbantartása,
  • a szerviz útmutatásai alapján a meghibásodott készülékek részegységeinek tesztelése, a hiba behatárolása és a készülék javítása,
  • elektromos berendezések ellenőrzése, karbantartása, cseréje,
  • szűrő betétek tisztítása, cseréje,
  • rendszer tömítettség ellenőrzése, javítása,
  • klíma gáz szakszerű lefejtése és tárolása, töltése,
  • klíma állvány szakszerű kezelése,
  • fűtőkészülék javítása, ellenőrzése, karbantartása,
  • a szakmája gyakorlásához előírt és érvényben lévő típusonkénti technológiák betartása,
  • a munkavégzéshez használt gépek, berendezések rendeltetésszerű használata,
  • típusismeret megszerzése és alkalmazása,
  • műhelyrend betartása,
  • a rábízott anyagok felügyelete, elszámolása,
  • a beiskolázott tanfolyamokon való eredményes részvétel,
  • a munkavédelmi-, tűzvédelmi-, biztonsági előírások betartása,
  • környezetkárosító anyagok szakszerű kezelése.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • szakirányú végzettség (karosszéria lakatos, autóvillamossági szerelő, járműklíma-szerelő).

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.

Egyéb képzettségi követelmények:

  • járműklíma-szerelő tanfolyam.

Előnyt jelent:

  • autóbusz javításban szerzett tapasztalat,
  • C, D kategóriás vezetői engedély.

A munkavégzés helye, ideje:

  • Szigethalmi Járműfenntartó Üzem, 2315 Szigethalom, Mű út 3.

A munkaviszony időtartama:

  • határozott idejű munkaviszony.

Munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő.

A munkakör betölthető:

  • a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • biztos vállalati háttér,
  • juttatás a Kollektív Szerződés szerint,
  • választható cafetéria elemek,
  • ingyenes utazási lehetőség a Társaság autóbuszjáratain.

  • A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével, „járműklíma-szerelő” tárgy megjelölésével a gabor.varga@volanbusz.hu e-mail címen folyamatosan lehet beadni.
  • Kérjük, pályázatát az allas@volanbusz.hu email címre is megküldeni szíveskedjen.

A pozícióval kapcsolatban Varga Gábor üzemvezető nyújt felvilágosítást, a következő telefonszámon: +36-24-524-050.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével adatai automatikusan HR adatbázisunkban kerülnek, melyet a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelünk. Adatait marketing célra nem használjuk fel, továbbá harmadik fél részére sem adjuk át. Amennyiben adatai tárolásához nem járul hozzá, kérjük, jelentkezésében ezt külön jelezze. Köszönjük.