Belszolgálati gépkocsivezető (Százhalombatta)

2016. szeptember 8.

A leendő munkatárs feladatai:

  • telephelyen kívül és belül a VOLÁNBUSZ járműveinek mozgatása,
  • belszolgálati autók műszaki felügyelete,
  • telephelyrend betartása,
  • vontatási feladatok elvégzése VOLÁNBUSZ járműveinek állapotának megőrzése mellett,
  • a kiadott üzemi utasítások végrehajtása, végrehajtatása,
  • a munkavédelmi-, tűzvédelmi-, biztonsági előírások betartása, és betartatása,
  • környezetkárosító anyagok szakszerű kezelése,
  • csoporton belül helyettesítés,
  • típusismeret megszerzése és alkalmazása,
  • műhelyrend betartása betartatása.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • középfokú gépészeti szakirányú végzettség (autószerelő).
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat.
  •  „C”, „D” kategóriás vezetői engedély,
  • nehézgép-kezelő végzettség,
  • GKI,
  • járműemelő (autódaru) kezelő végzettség.

Előnyt jelent:

  • autóbusz javításban szerzett tapasztalat,
  • „E” kategóriás vezetői engedély.

A munkavégzés helye:

  • Százhalombattai Járműfenntartó Üzem, 2440, Százhalombatta, Benta Major 2982/7 hrsz.

A munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő.

A munkaviszony időtartama:

  • határozott idejű munkaviszony.

A munkakör betölthető:

  • a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • biztos vállalati háttér,
  • juttatás a Kollektív Szerződés szerint,
  • választható cafetéria elemek,
  • ingyenes utazási lehetőség a Társaság autóbuszjáratain.

  • A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével, belszolgálati gépkocsivezető tárgy megjelölésével a zoltan.katai@volanbusz.hu e-mail címen folyamatosan lehet beadni.

Kérjük, pályázatát az allas@volanbusz.hu email címre is megküldeni szíveskedjen.

A pozícióval kapcsolatban Kátai Zoltán üzemvezető nyújt felvilágosítást a következő telefonszámon: +36-23-365-763.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével adatai automatikusan HR adatbázisunkban kerülnek, melyet a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelünk. Adatait marketing célra nem használjuk fel, továbbá harmadik fél részére sem adjuk át. Amennyiben adatai tárolásához nem járul hozzá, kérjük, jelentkezésében ezt külön jelezze.

Köszönjük.