Navigáció átugrása

Autószerelő (Szigethalom)

2017. február 2.

A leendő munkatárs feladatai:

  • gépjárművek és gépjárműmotorok vizsgálata és műszaki ellenőrzése,
  • hibák feltárása és javítása,
  • gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása és felújítása,
  • motor-, kormány-, fékek és egyéb gépjárműrészek beállítása,
  • zsírozás, olajozás,
  • gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások végzése,
  • gépjárművek felkészítése, előkészítése hatósági vizsgára,
  • autóbuszok műszaki állapotának ellenőrzése és az esetleges meghibásodás jelzése,
  • a szakmai feladathoz előírt munkavégzés és típusonkénti érvényben lévő technológiák betartása,
  • a munkavégzéshez használt gépek, berendezések rendeltetésszerű használata,
  • típusismeret megszerzése és alkalmazása,
  • műhelyrend betartása, a tartósan, illetve ideiglenesen rábízott szerszámok rendben tartása,
  • a beiskolázott tanfolyamokon való eredményes részvétel,
  • a munkavédelmi-, tűzvédelmi-, biztonsági előírások betartása,
  • környezetkárosító anyagok szakszerű kezelése.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • szakiskola (szakmunkás képző).

Egyéb követelmények:

  • „B” kategóriás jogosítvány.

Speciális szakmai ismeretek:

  • autóbusz típusismeret.

Előnyt jelent:

  • „C”, „D” kategóriás vezetői engedély,
  • PÁV II.,
  • autóbusz javításban szerzett tapasztalat,
  • autószerelő végzettség.

A munkavégzés helye:

  • Szigethalmi Járműfenntartó Üzem.

A munkaviszony időtartama:

  • határozott idejű munkaviszony.

Munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő.

A munkakör betölthető:

  • a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • biztos vállalati háttér,
  • juttatás a Kollektív Szerződés szerint,
  • választható cafetéria elemek,
  • ingyenes utazási lehetőség a Társaság autóbuszjáratain.

  • A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével, autószerelő Szigethalom tárgy megjelölésével a gabor.varga@volanbusz.hu e-mail címen folyamatosan lehet beadni.

Kérjük, jelentkezését az allas@volanbusz.hu email címre is megküldeni szíveskedjen.

A pozícióval kapcsolatban Varga Gábor üzemvezető nyújt felvilágosítást, a következő telefonszámon: +36 24 524 050.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével adatai automatikusan HR adatbázisunkban kerülnek, melyet a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelünk. Adatait marketing célra nem használjuk fel, továbbá harmadik fél részére sem adjuk át. Amennyiben adatai tárolásához nem járul hozzá, kérjük, jelentkezésében ezt külön jelezze.

Köszönjük.