Gazdasági munkatárs (Monor)

2017. február 16.

A leendő munkatárs feladatai:

  • pénztári segédnaplók rögzítése, elszámolások, utalványok-, befizetések rögzítése,
  • szabadáras és egyéb nem alaptevékenységgel kapcsolatos rendelések rögzítése, bizonylatok (menetlevél, előszámla, stb.) és megrendelők továbbítása a Pénzügyi irodához számlázásra,
  • ellátmánypénztár kezelése, elszámolások feladása a Pénzügyi iroda felé,
  • átutalásos és készpénzes számlák CO kontírozása, hozzákapcsolódóan megrendelések készítése, a megrendelések beérkeztetése, bizonylatok feladása a Pénzügyi iroda felé,
  • pénzfelvétel bankból ellátmány pénztárba, jegykiadó automatákba,
  • formaruha megrendelésében, elszámolásában, ügyintézésében közreműködés,
  • dolgozói és hozzátartozói utazási igazolványok kiadása, rögzítése, nyilvántartása,
  • juttatási rendszer (cafeteria) kezelése, nyilvántartása, bizonylatolása, nyilatkozatok rögzítése,
  • bérértesítők, adózási és egyéb nyilatkozatok, munkáltatói igazolások, táppénzes utalványok, stb. hivatalos átvetetése, összegyűjtése, továbbítása a Humánügyi iroda felé, ezekkel kapcsolatos kimutatások, összesítők készítése,
  • belépő és leszerelő munkavállalókkal kapcsolatos helyi ügyintézés,
  • jelenléti ívek alapján a munkaidő-nyilvántartások elkészítése,
  • önkéntes nyugdíjpénztárral, egészségpénztárral kapcsolatos helyi ügyintézés,
  • folyamatos és időszaki leltározási munkákban részvétel.

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • határozott fellépés,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • problémamegoldó képesség.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség:

  • érettségi bizonyítvány, gazdasági szakirányú végzettség.

Előnyt jelent:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • SAP HR ismerete.

A munkavégzés helye:

  • Kelet-pesti Forgalmi Üzem Monor, Műszaki telep.

A munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő.

A munkaviszony időtartama:

  • határozott idejű munkaviszony.

A munkakör betölthető:

  • a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • biztos vállalati háttér,
  • juttatás a Kollektív Szerződés szerint,
  • választható cafetéria elemek,
  • ingyenes utazási lehetőség a Társaság autóbuszjáratain.

  • A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével, „gazdasági munkatárs Monor” tárgy megjelölésével az attila.zelko@volanbusz.hu e-mail címen 2017. február 24-ig lehet beadni.
  • Kérjük, pályázatát az allas@volanbusz.hu email címre is megküldeni szíveskedjen.
  • A pozícióval kapcsolatban Zelkó Attila üzemigazgató nyújt felvilágosítást a következő telefonszámon: +36-29-610-062.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével adatai automatikusan HR adatbázisunkba kerülnek, melyet a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelünk. Adatait marketing célra nem használjuk fel, továbbá harmadik fél részére sem adjuk át. Amennyiben adatai tárolásához nem járul hozzá, kérjük, jelentkezésében ezt külön jelezze. Köszönjük.