Autóbusz-vezető (Szigethalom, Szigetszentmiklós) – képzéssel, szükség esetén szállással

2017. február 16.

A leendő munkatárs feladatai:

  • személyszállítási feladat gyakorlati elvégzése,
  • a viteldíj beszedése,
  • a fentiekkel kapcsolatos előírások betartása.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • általános iskolai végzettség,
  • bejegyzés nélküli hatósági erkölcsi bizonyítvány.

Egyéb képzettségi követelmények:

  • érvényes „D” kategóriás jogosítvány („C” kategóriás vezetői engedély és tanulmányi szerződés megkötése esetén lehetőséget nyújtunk „D” kategóriás jogosítvány megszerzéséhez),
  • orvosi alkalmasság,
  • Gépkocsivezetői Képesítési Igazolvány (GKI),
  • PÁV II.

A munkavégzés helye:

  • Távolsági és Dél-pesti Forgalmi Üzem működési területe.

A munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő.

Részmunkaidős és további jogviszonyos gépkocsivezetők jelentkezését is várjuk.

A munkakör betölthető:

  • a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • biztos vállalati háttér,
  • juttatás a Kollektív Szerződés szerint,
  • vonzó cafetéria csomag,
  • csoportos egészség-, baleset- és életbiztosítás,
  • ingyenes utazási lehetőség helyi- és helyközi tömegközlekedési járatokon.
  • Szükség esetén munkásszállást biztosítunk.

  • A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével, „autóbusz-vezető Szigethalom, Szigetszentmiklós” tárgy megjelölésével a gyorgy.takacs@volanbusz.hu e-mail címen folyamatosan várjuk.
  • Jelentkezését az allas@volanbusz.hu email címre is kérjük megküldeni.
  • A pozícióval kapcsolatban Takács György vezénylő nyújt felvilágosítást, a következő telefonszámon: +36-24-524-057.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével adatai automatikusan HR adatbázisunkba kerülnek, melyet a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelünk. Adatait marketing célra nem használjuk fel, továbbá harmadik fél részére sem adjuk át. Amennyiben adatai tárolásához nem járul hozzá, kérjük, jelentkezésében ezt külön jelezze. Köszönjük.