Navigáció átugrása

Raktáros (Fót)

2017. április 27.

A leendő munkatárs feladatai:

  • a beérkezett anyagok minőségének ellenőrzése,
  • társasági bizonylati, adatrögzítési és adatkezelési fegyelem betartása,
  • a raktárhoz tartozó anyagok rendelése, biztosítása, átvétele, nyilvántartása, szakszerű tárolása,
  • a megadott készletszint betartása,
  • tankolások rögzítése,
  • rovancsolás,
  • konszignációs anyagok kezelése,
  • leltározásra előkészítés, leltározás,
  • külső raktárak anyagmozgatásának rögzítése,
  • szükség szerinti kapcsolattartás az anyaggazdászokkal,
  • szükség szerinti kapcsolattartás az anyagbeszerzőkkel,
  • folyamatos üzem biztosítása érdekében a műszakok betartása,
  • logisztikai folyamatokkal kapcsolatos feladatok végrehajtása,
  • rendkívüli esemény esetén a fölérendelt vezető tájékoztatása,
  • munkavédelmi, tűzvédelmi, vagyonvédelmi és környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása,
  • munkahelyi rend, tisztaság fenntartása,
  • a beérkező üzemanyag számlákkal összefüggésben adatok rögzítése, elszámolása, elrendezése,
  • az agglomerációs területről beérkező anyagok ügykezelése,
  • mindennemű adminisztrációs munkafolyamatokban való aktív részvétel,
  • üzemanyagzárás előkészítése, hibák javítása,
  • kapcsolattartás forgalmi térségekkel,
  • anyagok rögzítése SAP MM modulban,
  • garanciális anyagok dokumentálása, ügyintézése.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség:

  • érettségi bizonyítvány, logisztikai végzettség.

Elvárások:

  • szakmában legalább 1 év gyakorlat.

Speciális szakmai ismeretek:

  • alkatrész ismeret.

A munkavégzés helye:

  • Központi Járműfenntartó Üzem, 2151, Fót, EGB Park.

Munkaviszony időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony.

Munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő (06:50-15:10-ig).

A munkakör betölthető:

  • a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • biztos vállalati háttér,
  • juttatás a Kollektív Szerződés szerint,
  • vonzó cafetéria csomag,
  • csoportos egészség-, baleset- és életbiztosítás,
  • ingyenes utazási lehetőség helyi- és helyközi tömegközlekedési járatokon.

  • A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajzzal, „raktáros Fót” tárgy megjelölésével a laszlo.takacs@volanbusz.hu email címen folyamatosan lehet beadni.

Kérjük, jelentkezését az allas@volanbusz.hu email címre is megküldeni szíveskedjen.

A pozícióval kapcsolatban Takács László üzemvezető nyújt felvilágosítást a következő telefonszámon: +36-70-330-6499.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével adatai automatikusan HR adatbázisunkba kerülnek, melyet a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelünk. Adatait marketing célra nem használjuk fel, továbbá harmadik fél részére sem adjuk át. Amennyiben adatai tárolásához nem járul hozzá, kérjük, jelentkezésében ezt külön jelezze.

Köszönjük.