Navigáció átugrása

Változás a Budapest–Kecskemét–Szeged–Szabadka autóbuszvonalon október 1-jétől

2018. szeptember 21.

2018. október 1-jétől a Budapest – Kecskemét – Szeged – Szabadka útvonalon közlekedő járatok menetrendje megváltozik, a járatok Mórahalom, autóbusz-állomás érintésével közlekednek, továbbá a Szabadkáról induló járat 15 perccel korábban, 14:45-kor indul.

A járatok menetrendje Budapest és Szeged között változatlan, valamint belföldi utazásra a járatok a magyarországi szakaszon korlátozás nélkül igénybe vehetőek.

Budapest, Népliget aut. pu. 7:00
Kecskemét, Széchenyiváros 8:07
Kecskemét, aut. áll. 8:10
Kecskemét, aut. áll. 8:20
Kiskunfélegyháza, aut. áll. 8:55
Kistelek, aut. áll. 9:27
Balástya, kultúrház 9:33
Szeged, Gumigyár 9:53
Szeged, aut. áll. 10:00
Szeged, aut. áll. 10:10
Mórahalom, aut. áll. 10:30
Subotica, aut. kol. 12:05

   

Subotica, aut. kol. 14:45
Mórahalom, aut. áll. 16:10
Szeged, aut. áll. 16:40
Szeged, aut. áll. 17:00
Szeged, Gumigyár 17:07
Balástya, kultúrház 17:27
Kistelek, aut. áll. 17:33
Kiskunfélegyháza, aut. áll. 18:05
Kecskemét, aut. áll. 18:40
Kecskemét, aut. áll. 18:45
Kecskemét, Széchenyiváros 18:48
Budapest, Népliget aut. pu. 19:55