Navigáció átugrása

Új menetrend Budapest és a dél-alföldi városok között

2019. április 9.

2019. április 28-ától (vasárnap) Budapest és a dél-alföldi városok között az autóbuszok új, ütemes menetrend szerint közlekednek.

A változás egyik fő eleme, hogy Makó, Hódmezővásárhely, Szentes és Csongrád települések, valamint Budapest között új expresszjáratok közlekednek, melyekkel a főváros akár 45 perccel gyorsabban elérhető.

Budapest és Kecskemét között csúcsidőben jellemzően 30, csúcsidőn kívül pedig 60 percenként közlekednek autóbuszok.

Budapest és Szeged között a továbbiakban csak naponta 2 autóbusz közlekedik: Budapestről 7:00-kor Szabadkára, valamint a Szabadkáról 14:45-kor (Szegedről 17:00-kor) Budapestre. Az eljutást a MÁV-Start Zrt. óránként induló, 2 óra 22 perces menetidővel közlekedő vonatai biztosítják.
Köszönjük, hogy velünk utaztak!

A hetek utolsó munkanapján, valamint a hetek első munkanapját megelőző napon Budapest és Komádi között közlekedő autóbuszok módosított menetrenddel, csak Gyomaendrőd, vasútállomás és Komádi, városháza megállóhelyek között közlekednek, csatlakozva a Budapest – Békéscsaba vasútvonalon közlekedő vonatokhoz.

Budapest – Komádi
a hetek utolsó munkanapján
Budapest, Keleti pályaudvar 16:10
Gyomaendrőd, vasútállomás 18:11
Gyomaendrőd, vasútállomás 18:25
Gyomaendrőd, aut. vt. 18:29
Körösladány, gyógyszertár 18:51
Szeghalom, vasútállomás 19:01
Szeghalom, Kossuth tér 19:04
Vésztő, Monostor étterem 19:20
Okány, iskola 19:30
Zsadány, községháza 19:44
Komádi, városháza 19:55
Komádi – Budapest
a hetek első munkanapját megelőző napon
Komádi, városháza 16:00
Zsadány, községháza 16:11
Okány, iskola 16:25
Vésztő, Monostor étterem 16:35
Szeghalom, Kossuth tér 16:51
Szeghalom, vasútállomás 16:54
Körösladány, gyógyszertár 17:04
Gyomaendrőd, aut. vt. 17:26
Gyomaendrőd, vasútállomás 17:30
Gyomaendrőd, vasútállomás 17:48
Budapest, Keleti pályaudvar 19:50