675, 676

Budapest–Szigetszentmiklós–Szigethalom–Makád

Menetrend érvényessége: 2014.12.14 -
Besorolás: E R E E E E E E E R R R R E E E E E E E E R E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 676
1
M
675
3
M
676
7
T
676
107
I
676
33
A
675
5
M
676
11
M
676
213
A
676
13
M
676
15
M
676
17
M
676
35
M
676
21
M
676
23
M
676
19
A
676
37
M
676
27
M
675
25
M
676
31
M
675
111
M
676
113
M
676
115
A 2
676
117
A 2
0,0 0,0 .. Budapest, Vermes Miklós u. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:22   06:22 06:22 06:42 07:12 07:42 08:42 08:42         13:42 13:42 14:42 15:42 16:22 16:42 17:22 17:42   21:42
0,3 0,3 .. Budapest, Szent Imre tér HÉV-állomás |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
0,7 0,7 .. Budapest, Karácsony S. u. 05:24   06:24 06:24 06:44 07:14 07:44 08:44 08:44         13:44 13:44 14:44 15:44 16:24 16:44 17:24 17:44   21:44
1,2 1,2 .. Budapest, Csepel HÉV-állomás 05:26   06:26 06:26 06:46 07:16 07:46 08:46 08:46         13:46 13:46 14:46 15:46 16:26 16:46 17:26 17:46   21:46
1,9 1,9 .. Budapest, Erdősor u. |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
2,4 2,4 .. Budapest, Vas Gereben u. |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
2,8 2,8 .. Budapest, Tejút u. 05:29   06:29 06:29 06:49 07:19 07:49 08:49 08:49         13:49 13:49 14:49 15:49 16:29 16:49 17:29 17:49   21:49
3,3 3,3 .. Budapest, Csepeli temető 05:30   06:30 06:30 06:50 07:20 07:50 08:50 08:50         13:50 13:50 14:50 15:50 16:30 16:50 17:30 17:50   21:50
4,0 4,0 .. Budapest, Hárosi iskola 05:32   06:32 06:32 06:51 07:22 07:52 08:51 08:52         13:52 13:51 14:52 15:52 16:32 16:52 17:32 17:52   21:51
4,9 4,9 .. Budapest, Homokbánya |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
5,6 5,6 .. Budapest, Csepeli út 119. |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
.. .. .. BB szakaszhatár                                              
6,3 6,3 .. Autópálya Mérnökség |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
7,2 7,2 .. Flora Hungaria |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
8,0 8,0 .. Szigetszentmiklós, Bányató út |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
8,9 8,9 .. Szigetszentmiklós, Bánki Donát utca |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
9,3 9,3 .. Szigetszentmiklós, Temető u. |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
9,8 9,8 .. Szigetszentmiklós, Wesselényi u. |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
10,3 10,3 .. Szigetszentmiklós, vh. 05:41   06:41 06:41 06:59 07:31 08:01 08:59 09:01         14:01 13:59 15:01 16:01 16:41 17:01 17:41 18:01   21:59
10,7 10,7 .. Szigetszentmiklós, Városi Könyvtár |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
11,1 11,1 .. Szigetszentmiklós, Miklós Pláza |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
11,7 11,7 .. Szigetszentmiklós, József A. utca 05:44   06:44 06:44 07:01 07:34 08:04 09:01 09:04         14:04 14:01 15:04 16:04 16:44 17:04 17:44 18:04   22:01
11,7 11,7 .. Szigetszentmiklós, József A. utca 05:45   06:45 06:45 07:02 07:35 08:05 09:02 09:05         14:05 14:02 15:05 16:05 16:45 17:05 17:45 18:05   22:02
12,3 12,3 .. Szigetszentmiklós, Határ u. |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
13,3 13,3 .. Szigetszentmiklós, Autógyár, II.sz. kapu 05:47   06:47 06:47 07:04 07:37 08:07 09:04 09:07         14:07 14:04 15:07 16:07 16:47 17:07 17:47 18:07   22:04
13,8 13,8 .. Szigetszentmiklós, MOGÜRT - raktár |   | | | | | | |         | | | | | | | |   |
14,5 14,5 0,0 Szigetszentmiklós, szigethalmi elág. 05:49   06:49 06:49 07:06 07:39 08:09 09:06 09:09         14:09 14:06 15:09 16:09 16:49 17:09 17:49 18:09   22:06
S S 0,4 Szigethalom, aut. áll. 05:50   06:50 06:50 07:07 S 08:10 09:07 09:10         14:10 14:07 15:10 16:10 S 17:10 S 18:10   22:07
S S 0,4 Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:51 06:18 06:51 06:51 07:08 S 08:11 09:08 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 14:08 15:11 16:11 S 17:11 S 18:11 18:11 22:08
14,5 14,5 0,0 Szigetszentmiklós, szigethalmi elág. | | | | | 07:39 | | | | | | | | | | | 16:49 | 17:49 | | |
17,3 17,3 .. Tököl, Bíróház 05:57 06:24 06:57 06:57 07:14 07:44 08:17 09:14 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 14:14 15:17 16:17 16:54 17:17 17:54 18:17 18:17 22:14
18,0 18,0 .. Tököl, Vásártér | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
18,8 18,8 .. Tököl, Pozsonyi u. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
19,2 19,2 .. Tököl, múzeum 06:00 06:27 07:00 07:00 07:17 07:47 08:20 09:17 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 14:17 15:20 16:20 16:57 17:20 17:57 18:20 18:20 22:17
20,0 20,0 .. Tököl, Kolozsvári u. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
20,4 20,4 .. Tököl, óvoda 06:02 06:29 07:02 07:02 07:19 07:49 08:22 09:19 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 14:19 15:22 16:22 16:59 17:22 17:59 18:22 18:22 22:19
20,8 20,8 .. Tököl, vasúti átjáró | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
22,0 22,0 .. Tököl, temető 06:04 06:31 07:04 07:04 07:21 07:51 08:24 09:21 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 14:21 15:24 16:24 17:01 17:24 18:01 18:24 18:24 22:21
23,6 23,6 .. Szigetmajor 06:06 06:33 07:06 07:06 07:23 07:53 08:26 09:23 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 14:23 15:26 16:26 17:03 17:26 18:03 18:26 18:26 22:23
25,5 25,5 .. Szigetcsép, temető 06:08 06:35 07:08 07:08 07:25 07:55 08:28 09:25 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 14:25 15:28 16:28 17:05 17:28 18:05 18:28 18:28 22:25
25,8 25,8 .. Szigetcsép, Fő u. 87. 06:09 06:36 07:09 07:09 07:26 07:56 08:29 09:26 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 14:26 15:29 16:29 17:06 17:29 18:06 18:29 18:29 22:26
26,2 26,2 .. Szigetcsép, kh. 06:10 06:37 07:10 07:10 07:27 07:57 08:30 09:27 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 14:27 15:30 16:30 17:07 17:30 18:07 18:30 18:30 22:27
28,0 28,0 .. Egyetemi szőlőtelep 06:13 06:40 07:13 07:13 07:30 08:00 08:33 09:30 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 14:30 15:33 16:33 17:10 17:33 18:10 18:33 18:33 22:30
29,6 29,6 .. Szigetszentmárton, faluvége 06:15 06:42 07:15 07:15 07:32 08:02 08:35 09:32 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 14:32 15:35 16:35 17:12 17:35 18:12 18:35 18:35 22:32
29,9 29,9 .. Szigetszentmárton, vegyesbolt 06:16 06:43 07:16 07:16 07:33 08:03 08:36 09:33 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 14:33 15:36 16:36 17:13 17:36 18:13 18:36 18:36 22:33
30,3 30,3 .. Szigetszentmárton, posta 06:17 06:44 07:17 07:17 07:34 08:04 08:37 09:34 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 14:34 15:37 16:37 17:14 17:37 18:14 18:37 18:37 22:34
S 30,7 .. Szigetszentmárton, Dózsa Gy. u. 06:18 S 07:18 07:18 07:35 S 08:38 09:35 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 14:35 15:38 16:38 S 17:38 S 18:38 18:38 22:35
Budapest, Közvágóhíd         06:35   07:35 08:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 13:35 14:35 15:35   16:35   17:35 17:35 21:35
Sz.szentmárton-Sz.újalu         07:36   08:36 09:36 09:35 10:35 11:35 12:36 13:36 14:36 14:36 15:36 16:36   17:36   18:36 18:36 22:36
S 31,9 0,0 Szigetszentmárton-Szigetújfalu vá. 06:21 S 07:21 07:21 07:38 S 08:41 09:38 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 14:38 15:41 16:41 S 17:41 S 18:41 18:41 22:38
S 33,3 S Szigetújfalu, faluvége 06:23 S 07:23 07:23 07:40 S 08:43 09:40 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 14:40 15:43 16:43 S 17:43 S 18:43 18:43 22:40
S 33,7 S Szigetújfalu, kultúrház 06:24 S 07:24 07:24 07:41 S 08:44 09:41 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 14:41 15:44 16:44 S 17:44 S 18:44 18:44 22:41
S 34,0 S Szigetújfalu, péküzlet 06:25 S 07:25 07:25 07:42 S 08:45 09:42 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 14:42 15:45 16:45 S 17:45 S 18:45 18:45 22:42
S 34,6 S Szigetújfalu, sportpálya 06:26 S 07:26 07:26 07:43 S 08:46 09:43 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 14:43 15:46 16:46 S 17:46 S 18:46 18:46 22:43
36,6 41,6 7,2 Ráckeve, vá. (HÉV) 06:33 06:53 07:33 07:33 07:50 08:13 08:53 09:50 09:53 10:53 o 12:53 o 14:53 14:50 o 16:53 17:23 o 18:23 18:53 18:53 22:50
36,6 41,6 7,2 Ráckeve, vá. (HÉV)   06:55 07:35     08:15 08:55     10:55   12:55           17:25   18:25      
37,6 42,6 .. Ráckeve, gimnázium   06:57 07:37     08:17 08:57     10:57   12:57           17:27   18:27      
38,0 43,0 .. Ráckeve, Sas köz   06:58 07:38     08:18 08:58     10:58   12:58           17:28   18:28      
38,2 43,2 .. Ráckeve, hídfő   06:59 07:39     08:19 08:59     10:59   12:59           17:29   18:29      
38,9 43,9 .. Ráckeve, Szt. István tér   07:00 07:40     08:20 09:00     11:00   13:00           17:30   18:30      
39,4 44,4 .. Ráckeve, Bercsényi u.   07:01 07:41     08:21 09:01     11:01   13:01           17:31   18:31      
39,9 44,9 .. Ráckeve, Becsei út   07:03 07:43     08:23 09:03     11:03   13:03           17:33   18:33      
40,6 45,6 .. Ráckeve, aut. ford.   07:04 07:44     08:24 09:04     11:04   13:04           17:34   18:34      
41,4 46,4 .. Szigetbecse, Makádi út felső   07:05 07:45     08:25                                  
42,2 47,2 .. Szigetbecse, Makádi út alsó   07:07 07:47     08:27 o     o   o           o   o      
43,4 48,4 .. Kertészeti Egyetem Tangazdaság   07:09       08:29                                  
47,1 52,1 .. Makád, Dózsa Gy. tér   07:14       08:34                                  
47,7 52,7 .. Makád, Táncsics u. 8.   07:16       08:36                                  
48,3 53,3 .. Makád, kh.   07:17 o     08:37                                  

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 697 sz. mezőben található
Nem közlekedik:
2 XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat