Navigáció átugrása
736

Budapest–M7–(Érd, Ürmös u.)–Érd

Menetrend érvényessége: 2018.02.26 -
Besorolás: R R R E R R E R R R E R R R R R E R R E R R E R R E R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 736 1   51   736 3       736 5       736 7 M     736 107 A     736 63 M     736 11 M     736 111 A     736 13 M     736 15       736 65 M     736 19       736 21       736 23       736 25       736 27       736 29 M     736 129 A     736 33 M     736 35 M     736 135 A     736 39 M     736 41 M     736 141 A     736 45 M     736 47 M     736 147 A 2   736 67 M     736 51   2   736 53   2   736 55   2   736 57   2   736 59   2  
0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel        06:35     07:35       09:05           14:35     15:35     16:35     17:35              
2,1 Budapest, Péterhegyi út       06:40     07:40       09:10           14:40     15:40     16:40     17:40              
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                  
7,2 Budaörs, Benzinkút       06:47     07:47       09:17           14:47     15:47     16:47     17:47              
15,3 Érd, M7 csomópont       06:56     07:56       09:26           14:56     15:56     16:56     17:56              
15,8 Érd, Bem tér       06:57     07:57       09:27           14:57     15:57     16:57     17:57              
Budapest, Kelenföld vá.   04:35 05:35   06:35 07:05   07:35 08:05 08:35   09:35 10:35 11:35 12:35 13:35   14:35 15:05   15:35 16:05   16:35 17:05   17:35 18:05 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35
Érd, Bem tér   04:57 05:57   06:57 07:27   07:57 08:27 08:57   09:57 10:57 11:57 12:57 13:57   14:57 15:27   15:57 16:27   16:57 17:27   17:57 18:27 18:57 19:57 20:57 21:57 22:57
15,8 Érd, Bem tér 00:00 05:00 06:00 07:00 07:00 07:30 08:00 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 15:00 15:30 16:00 16:00 16:30 17:00 17:00 17:30 18:00 18:00 18:30 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
16,5 Érd, Szedő u. 00:02 05:02 06:02 07:02 07:02 07:32 08:02 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 15:02 15:32 16:02 16:02 16:32 17:02 17:02 17:32 18:02 18:02 18:32 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02
17,3 Érd, Fenyőfa u. 00:04 05:04 06:04 07:04 07:04 07:34 08:04 08:04 08:34 09:04 09:34 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 15:04 15:34 16:04 16:04 16:34 17:04 17:04 17:34 18:04 18:04 18:34 19:04 20:04 21:04 22:04 23:04
18,1 Érd, Égerfa u. 00:06 05:06 06:06 07:06 07:06 07:36 08:06 08:06 08:36 09:06 09:36 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 15:06 15:36 16:06 16:06 16:36 17:06 17:06 17:36 18:06 18:06 18:36 19:06 20:06 21:06 22:06 23:06
18,9 Érd, Venyige u. 00:08 05:08 06:08 07:08 07:08 07:38 08:08 08:08 08:38 09:08 09:38 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 15:08 15:38 16:08 16:08 16:38 17:08 17:08 17:38 18:08 18:08 18:38 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08
19,5 Érd, Kadarka u. 00:10 05:10 06:10 07:10 07:10 07:40 08:10 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 15:10 15:40 16:10 16:10 16:40 17:10 17:10 17:40 18:10 18:10 18:40 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10
20,2 Érd, Béla u. 00:12 05:12 06:12 07:12 07:12 07:42 08:12 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 15:12 15:42 16:12 16:12 16:42 17:12 17:12 17:42 18:12 18:12 18:42 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12
20,9 Érd, Diósdi út 00:13 05:13 06:13 07:13 07:13 07:43 08:13 08:13 08:43 09:13 09:43 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 15:13 15:43 16:13 16:13 16:43 17:13 17:13 17:43 18:13 18:13 18:43 19:13 20:13 21:13 22:13 23:13
21,4 Érd, Attila u. 00:14 05:14 06:14 07:14 07:14 07:44 08:14 08:14 08:44 09:14 09:44 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 15:14 15:44 16:14 16:14 16:44 17:14 17:14 17:44 18:14 18:14 18:44 19:14 20:14 21:14 22:14 23:14
21,8 Érd, Széchenyi tér 00:15 05:15 06:15 07:15 07:15 07:45 08:15 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 15:15 15:45 16:15 16:15 16:45 17:15 17:15 17:45 18:15 18:15 18:45 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15
22,4 Érd, Kálvin tér 00:18 05:18 06:18 07:18 07:18 07:48 08:18 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 15:18 15:48 16:18 16:18 16:48 17:18 17:18 17:48 18:18 18:18 18:48 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18
23,0 Érd, aut. áll. 00:20 05:20 06:20 07:20 07:20 07:50 08:20 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 15:20 15:50 16:20 16:20 16:50 17:20 17:20 17:50 18:20 18:20 18:50 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20
Érd, alsó   05:30 06:34 07:29 07:29 07:59 08:29 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 15:29 15:59 16:29 16:29 16:59 17:29 17:29 17:59 18:29 18:29 18:59 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
Budapest, Kelenföld   05:45 06:46 07:41 07:41 08:11 08:41 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 15:41 16:11 16:41 16:41 17:11 17:41 17:41 18:11 18:41 18:41 19:11 19:41 20:41 21:45 22:45 23:45

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
51 Nem közlekedik: XII. 25.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek