758

Bp., Budatétény–Diósd–Törökbálint–Budakeszi

Menetrend érvényessége: 2014.06.16 -
Besorolás: E R E R E R E R R E R R E R R E R E R E R R E R E R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1 M 779
3
alacsonypadlós járat
3 M 779
5
M alacsonypadlós járat
5 M 779
7
alacsonypadlós járat
9 M 779
9
M alacsonypadlós járat
779
11
alacsonypadlós járat
13 M 779
13
M alacsonypadlós járat
779
15
alacsonypadlós járat
17 M 779
17
M alacsonypadlós járat
779
19
alacsonypadlós járat
19 M 779
21
M alacsonypadlós járat
21 M 779
23
alacsonypadlós járat
23 M 779
25
M alacsonypadlós járat
779
27
alacsonypadlós járat
27 M 779
29
M alacsonypadlós járat
29 M 779
31
alacsonypadlós járat
779
33
alacsonypadlós járat
0,0 0,0 Budapest, Budatétény vá. (Campona) 05:10   06:10   07:10   08:10     10:10     12:10     14:10   15:10   16:10     18:10   19:10    
0,5 0,5 Budapest, Budatétényi sorompó 05:11   06:11   07:11   08:11     10:11     12:11     14:11   15:11   16:11     18:11   19:11    
1,1 1,1 Budapest, Dózsa Gy. út 05:12   06:12   07:12   08:12     10:12     12:12     14:12   15:12   16:12     18:12   19:12    
1,6 1,6 Budapest, Mátra u. 05:13   06:13   07:13   08:13     10:13     12:13     14:13   15:13   16:13     18:13   19:13    
2,2 2,2 Budapest, Barosstelep vá. 05:14   06:14   07:14   08:14     10:14     12:14     14:14   15:14   16:14     18:14   19:14    
3,4 3,4 Budapest, Párhuzamos út 05:16   06:16   07:16   08:16     10:16     12:16     14:16   15:16   16:16     18:16   19:16    
3,9 3,9 Budapest, Barackos út 05:17   06:17   07:17   08:17     10:17     12:17     14:17   15:17   16:17     18:17   19:17    
4,3 4,3 Budapest, Diósdi u. 05:18   06:18   07:18   08:18     10:18     12:18     14:18   15:18   16:18     18:18   19:18    
4,6 4,6 Budapest, Németh-villa 05:19   06:19   07:19   08:19     10:19     12:19     14:19   15:19   16:19     18:19   19:19    
5,0 5,0 Budapest, Szerafin-villa 05:20   06:20   07:20   08:20     10:20     12:20     14:20   15:20   16:20     18:20   19:20    
.. .. BB szakaszhatár                                                      
5,6 5,6 Diósd, törökbálinti elág. 05:21   06:21   07:21   08:21     10:21     12:21     14:21   15:21   16:21     18:21   19:21    
6,3 6,3 Diósd, Kaktusz u. 05:23   06:23   07:23   08:23     10:23     12:23     14:23   15:23   16:23     18:23   19:23    
8,7 8,7 Törökbálint, Telenor 05:27   06:27   07:27   08:27     10:27     12:27     14:27   15:27   16:27     18:27   19:27    
9,6 9,6 Törökbálint, Diósdi út 05:29   06:29   07:29   08:29     10:29     12:29     14:29   15:29   16:29     18:29   19:29    
10,2 10,2 Törökbálint, Nyár u. 05:30   06:30   07:30   08:30     10:30     12:30     14:30   15:30   16:30     18:30   19:30    
10,9 10,9 Törökbálint, Deák F. u. 05:32   06:32   07:32   08:32     10:32     12:32     14:32   15:32   16:32     18:32   19:32    
11,3 11,3 Törökbálint, Téglagyár 05:33   06:33   07:33   08:33     10:33     12:33     14:33   15:33   16:33     18:33   19:33    
11,7 11,7 Törökbálint, Vasút u. 05:34   06:34   07:34   08:34     10:34     12:34     14:34   15:34   16:34     18:34   19:34    
12,3 12,3 Törökbálint, Tó u. - vá. 05:35   06:35   07:35   08:35     10:35     12:35     14:35   15:35   16:35     18:35   19:35    
12,9 12,9 Légimentők 05:36   06:36   07:36   08:36     10:36     12:36     14:36   15:36   16:36     18:36   19:36    
13,3 13,3 Budaörs, Tetra Pak 05:37   06:37   07:37   08:37     10:37     12:37     14:37   15:37   16:37     18:37   19:37    
14,2 14,2 Budaörs, Raktárbázis 05:39 06:09 06:39 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 10:09 10:39 11:09 12:09 12:39 13:09 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 18:09 18:39 19:09 19:39 20:09 21:09
14,9 14,9 Budaörs, Ipari Park IV. sz. kapu 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 10:10 10:40 11:10 12:10 12:40 13:10 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10 21:10
17,1 17,1 Farkashegyi repülőtér 05:43 06:13 06:43 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13 10:13 10:43 11:13 12:13 12:43 13:13 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 18:13 18:43 19:13 19:43 20:13 21:13
S 18,3 Budakeszi, Tesco-Parkcenter 05:46 S 06:46 S 07:46 08:16 08:46 09:16 10:16 10:46 11:16 13:16 12:46 13:16 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 18:16 18:46 19:16 19:46 20:16 21:16
S 18,6 Budakeszi, Szőlőskert u. 05:47 S 06:47 S 07:47 08:17 08:47 09:17 10:17 10:47 11:17 13:17 12:47 13:17 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 18:17 18:47 19:17 19:47 20:17 21:17
18,9 19,2 Budakeszi, lakótelep 05:48 06:16 06:48 07:16 07:48 08:18 08:48 09:18 10:18 10:48 11:18 12:18 12:48 13:18 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 21:18
19,3 19,6 Budakeszi, Dózsa György tér 05:50 06:18 06:50 07:18 07:50 08:20 08:50 09:20 10:20 10:50 11:20 12:20 12:50 13:20 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 21:20
Budakeszi, Dózsa György tér   06:30 06:50 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 10:23 10:53 11:23 12:23 12:53 13:23 14:23 14:53 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 18:25 18:55 19:20 19:50 20:20  
Zsámbék, Szent István tér   06:55 07:15 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:48 11:18 11:48 12:48 13:18 13:48 14:48 15:18 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:50 19:20 19:45 20:15 20:45  
19,3 19,6 Budakeszi, Dózsa György tér 05:51 06:19 06:51   07:51 08:21 08:51 09:21 10:21 10:51 11:21 12:21 12:51 13:21 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21 21:21
20,0 20,3 Budakeszi, vh. 05:52 06:20 06:52   07:52 08:22 08:52 09:22 10:22 10:52 11:22 12:22 12:52 13:22 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 21:22
20,3 20,6 Budakeszi, gimnázium 05:53 06:21 06:53   07:53 08:23 08:53 09:23 10:23 10:53 11:23 12:23 12:53 13:23 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 21:23
Budakeszi, gimnázium 06:13 06:43 07:13   08:03 08:48 09:18 09:48 10:46 11:16 11:46 12:46 13:16 13:31 14:31 15:01 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:33 18:58 19:43 20:13 20:43 21:49
Perbál, központ 06:35 07:05 07:35   08:40 09:10 09:40 10:10 11:08 11:38 12:08 13:08 13:38 13:55 14:53 15:23 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:55 19:20 20:05 20:35 21:05 22:10
21,0 21,3 Budakeszi, Zichy P. u. 05:54 06:22 06:54   07:54 08:24 08:54 09:24 10:24 10:54 11:24 11:24 12:54 13:24 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24 21:24
21,4 21,7 Budakeszi, Honfoglalás sétány 05:55 06:23 06:55   07:55 08:25 08:55 09:25 10:25 10:55 11:25 12:25 12:55 13:25 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 21:25

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.

munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Ideiglenes megállóhely Budakeszin

Október 23. (csütörtök) és november 2. (vasárnap) között, a 758, 779, 788, 794, 795 jelzésű Honfoglalás sétány, illetve Telki irányába közlekedő járatok megállnak Budakeszi, temető ideiglenes megállóhelyen.

Közlekedési rend az őszi szünetben

Menetrend módosítások június közepétől

2014. június közepétől az alábbi menetrendi változások lépnek életbe: