758

Bp., Budatétény–Diósd–Törökbálint–Budakeszi

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: E R E R E R E R R E R R E R R E R E R E R R E R E R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 758
1
M
779
3
alacsonypadlós járat
758
3
M
779
5
M alacsonypadlós járat
758
5
M
779
7
alacsonypadlós járat
758
9
M
779
9
M alacsonypadlós járat
779
11
alacsonypadlós járat
758
13
M
779
13
M alacsonypadlós járat
779
15
alacsonypadlós járat
758
17
M
779
17
M alacsonypadlós járat
779
19
alacsonypadlós járat
758
19
M
779
21
M alacsonypadlós járat
758
21
M
779
23
alacsonypadlós járat
758
23
M
779
25
M alacsonypadlós járat
779
27
2 alacsonypadlós járat
758
27
M
779
29
M alacsonypadlós járat
758
29
M
779
31
2 alacsonypadlós járat
779
33
2 alacsonypadlós járat
0,0 0,0 Budapest, Budatétény vá. (Campona) 05:10   06:10   07:10   08:10     10:10     12:10     14:10   15:10   16:10     18:10   19:10    
0,5 0,5 Budapest, Budatétényi sorompó 05:11   06:11   07:11   08:11     10:11     12:11     14:11   15:11   16:11     18:11   19:11    
1,1 1,1 Budapest, Dózsa Gy. út 05:12   06:12   07:12   08:12     10:12     12:12     14:12   15:12   16:12     18:12   19:12    
1,6 1,6 Budapest, Mátra u. 05:13   06:13   07:13   08:13     10:13     12:13     14:13   15:13   16:13     18:13   19:13    
2,2 2,2 Budapest, Barosstelep vá. 05:14   06:14   07:14   08:14     10:14     12:14     14:14   15:14   16:14     18:14   19:14    
3,4 3,4 Budapest, Párhuzamos út 05:16   06:16   07:16   08:16     10:16     12:16     14:16   15:16   16:16     18:16   19:16    
3,9 3,9 Budapest, Barackos út 05:17   06:17   07:17   08:17     10:17     12:17     14:17   15:17   16:17     18:17   19:17    
4,3 4,3 Budapest, Diósdi u. 05:18   06:18   07:18   08:18     10:18     12:18     14:18   15:18   16:18     18:18   19:18    
4,6 4,6 Budapest, Németh-villa 05:19   06:19   07:19   08:19     10:19     12:19     14:19   15:19   16:19     18:19   19:19    
5,0 5,0 Budapest, Szerafin-villa 05:20   06:20   07:20   08:20     10:20     12:20     14:20   15:20   16:20     18:20   19:20    
.. .. BB szakaszhatár                                                      
5,6 5,6 Diósd, törökbálinti elág. 05:21   06:21   07:21   08:21     10:21     12:21     14:21   15:21   16:21     18:21   19:21    
6,3 6,3 Diósd, Kaktusz u. 05:23   06:23   07:23   08:23     10:23     12:23     14:23   15:23   16:23     18:23   19:23    
8,7 8,7 Törökbálint, Telenor 05:27   06:27   07:27   08:27     10:27     12:27     14:27   15:27   16:27     18:27   19:27    
9,6 9,6 Törökbálint, Diósdi út 05:29   06:29   07:29   08:29     10:29     12:29     14:29   15:29   16:29     18:29   19:29    
10,2 10,2 Törökbálint, Bartók B. u. 05:30   06:30   07:30   08:30     10:30     12:30     14:30   15:30   16:30     18:30   19:30    
10,6 10,6 Törökbálint, Baross G. u. 05:31   06:31   07:31   08:31     10:31     12:31     14:31   15:31   16:31     18:31   19:31    
11,3 11,3 Törökbálint, Deák F. u. 05:32   06:32   07:32   08:32     10:32     12:32     14:32   15:32   16:32     18:32   19:32    
11,7 11,7 Törökbálint, Téglagyár 05:33   06:33   07:33   08:33     10:33     12:33     14:33   15:33   16:33     18:33   19:33    
12,1 12,1 Törökbálint, Vasút u. 05:34   06:34   07:34   08:34     10:34     12:34     14:34   15:34   16:34     18:34   19:34    
12,7 12,7 Törökbálint, Tó u. - vá. 05:35   06:35   07:35   08:35     10:35     12:35     14:35   15:35   16:35     18:35   19:35    
13,3 13,3 Légimentők 05:36   06:36   07:36   08:36     10:36     12:36     14:36   15:36   16:36     18:36   19:36    
13,7 13,7 Budaörs, Tetra Pak 05:37   06:37   07:37   08:37     10:37     12:37     14:37   15:37   16:37     18:37   19:37    
14,6 14,6 Budaörs, Raktárbázis 05:39 06:09 06:39 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 10:09 10:39 11:09 12:09 12:39 13:09 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 18:09 18:39 19:09 19:39 20:09 21:09
15,3 15,3 Budaörs, Ipari Park IV. sz. kapu 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 10:10 10:40 11:10 12:10 12:40 13:10 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10 21:10
17,5 17,5 Farkashegyi repülőtér 05:43 06:13 06:43 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13 10:13 10:43 11:13 12:13 12:43 13:13 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 18:13 18:43 19:13 19:43 20:13 21:13
S 18,7 Budakeszi, Tesco-Parkcenter 05:46 S 06:46 S 07:46 08:16 08:46 09:16 10:16 10:46 11:16 12:16 12:46 13:16 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 18:16 18:46 19:16 19:46 20:16 21:16
S 19,0 Budakeszi, Szőlőskert u. 05:47 S 06:47 S 07:47 08:17 08:47 09:17 10:17 10:47 11:17 12:17 12:47 13:17 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 18:17 18:47 19:17 19:47 20:17 21:17
19,3 19,6 Budakeszi, lakótelep 05:48 06:16 06:48 07:16 07:48 08:18 08:48 09:18 10:18 10:48 11:18 12:18 12:48 13:18 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 21:18
19,7 20,0 Budakeszi, Dózsa György tér 05:50 06:18 06:50 07:18 07:50 08:20 08:50 09:20 10:20 10:50 11:20 12:20 12:50 13:20 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 21:20
Budakeszi, Dózsa György tér   06:30 06:50 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 10:23 10:53 11:23 12:23 12:53 13:23 14:23 14:53 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 18:25 18:55 19:20 19:50 20:20  
Zsámbék, Szent István tér   06:55 07:15 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:48 11:18 11:48 12:48 13:18 13:48 14:48 15:18 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:50 19:20 19:45 20:15 20:45  
19,7 20,0 Budakeszi, Dózsa György tér 05:51 06:19 06:51   07:51 08:21 08:51 09:21 10:21 10:51 11:21 12:21 12:51 13:21 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21 21:21
20,4 20,7 Budakeszi, vh. 05:52 06:20 06:52   07:52 08:22 08:52 09:22 10:22 10:52 11:22 12:22 12:52 13:22 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 21:22
20,7 21,0 Budakeszi, gimnázium 05:53 06:21 06:53   07:53 08:23 08:53 09:23 10:23 10:53 11:23 12:23 12:53 13:23 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 21:23
Budakeszi, gimnázium 06:13 06:43 07:13   08:03 08:48 09:18 09:48 10:46 11:16 11:46 12:46 13:16 13:31 14:31 15:01 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:33 18:58 19:43 20:13 20:43 21:49
Perbál, központ 06:35 07:05 07:35   08:40 09:10 09:40 10:10 11:08 11:38 12:08 13:08 13:38 13:55 14:53 15:23 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:55 19:20 20:05 20:35 21:05 22:10
21,4 21,7 Budakeszi, Zichy P. u. 05:54 06:22 06:54   07:54 08:24 08:54 09:24 10:24 10:54 11:24 12:24 12:54 13:24 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24 21:24
21,8 22,1 Budakeszi, Honfoglalás sétány 05:55 06:23 06:55   07:55 08:25 08:55 09:25 10:25 10:55 11:25 12:25 12:55 13:25 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 21:25

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.
Nem közlekedik:
2 XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Közlekedési rend a tavaszi szünet alatt

2014. április 15. és 24. között helyi és helyközi járataink az alábbiak szerint közlekednek: