758

Bp., Budatétény–Diósd–Törökbálint–Budakeszi

Menetrend érvényessége: 2016.01.18 -
Besorolás: E R E R E R E R R E R R E R R E R E R E R R E R E R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 758 1 M     779 3       alacsonypadlós járat 758 3 M     779 5 M     alacsonypadlós járat 758 5 M     779 7       alacsonypadlós járat 758 9 M     779 9 M     alacsonypadlós járat 779 11       alacsonypadlós járat 758 13 M     779 13 M     alacsonypadlós járat 779 15       alacsonypadlós járat 758 17 M     779 17 M     alacsonypadlós járat 779 19       alacsonypadlós járat 758 19 M     779 21 M     alacsonypadlós járat 758 21 M     779 23       alacsonypadlós járat 758 23 M     779 25 M     alacsonypadlós járat 779 27   2   alacsonypadlós járat 758 27 M     779 29 M     alacsonypadlós járat 758 29 M     779 31   2   alacsonypadlós járat 779 33   2   alacsonypadlós járat
0,0 0,0 Budapest, Budatétény vá. (Campona) 05:05   06:05   07:05   08:05     10:05     12:05     14:05   15:05   16:05     18:05   19:05    
0,5 0,5 Budapest, Budatétényi sorompó 05:06   06:06   07:06   08:06     10:06     12:06     14:06   15:06   16:06     18:06   19:06    
1,1 1,1 Budapest, I. utca 05:07   06:07   07:07   08:07     10:07     12:07     14:07   15:07   16:07     18:07   19:07    
1,6 1,6 Budapest, Mátra u. 05:08   06:08   07:08   08:08     10:08     12:08     14:08   15:08   16:08     18:08   19:08    
2,2 2,2 Budapest, Barosstelep vá. 05:09   06:09   07:09   08:09     10:09     12:09     14:09   15:09   16:09     18:09   19:09    
3,4 3,4 Budapest, Párhuzamos út 05:11   06:11   07:11   08:11     10:11     12:11     14:11   15:11   16:11     18:11   19:11    
3,9 3,9 Budapest, Barackos út / Angeli u. 05:12   06:12   07:12   08:12     10:12     12:12     14:12   15:12   16:12     18:12   19:12    
4,3 4,3 Budapest, Diósdi u. 05:13   06:13   07:13   08:13     10:13     12:13     14:13   15:13   16:13     18:13   19:13    
4,6 4,6 Budapest, Németh-villa 05:14   06:14   07:14   08:14     10:14     12:14     14:14   15:14   16:14     18:14   19:14    
5,0 5,0 Budapest, Szerafin-villa 05:15   06:15   07:15   08:15     10:15     12:15     14:15   15:15   16:15     18:15   19:15    
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                      
5,6 5,6 Diósd, törökbálinti elág. 05:16   06:16   07:16   08:16     10:16     12:16     14:16   15:16   16:16     18:16   19:16    
6,3 6,3 Diósd, Kaktusz u. 05:18   06:18   07:18   08:18     10:18     12:18     14:18   15:18   16:18     18:18   19:18    
8,7 8,7 Törökbálint, Telenor 05:22   06:22   07:22   08:22     10:22     12:22     14:22   15:22   16:22     18:22   19:22    
9,6 9,6 Törökbálint, Diósdi út 05:24   06:24   07:24   08:24     10:24     12:24     14:24   15:24   16:24     18:24   19:24    
10,2 10,2 Törökbálint, Nyár u. 05:25   06:25   07:25   08:25     10:25     12:25     14:25   15:25   16:25     18:25   19:25    
10,9 10,9 Törökbálint, Deák F. u. 05:27   06:27   07:27   08:27     10:27     12:27     14:27   15:27   16:27     18:27   19:27    
11,3 11,3 Törökbálint, Jókai Mór u. 05:28   06:28   07:28   08:28     10:28     12:28     14:28   15:28   16:28     18:28   19:28    
11,7 11,7 Törökbálint, Vasút u. 05:30   06:30   07:30   08:30     10:30     12:30     14:30   15:30   16:30     18:30   19:30    
12,3 12,3 Törökbálint, vá. 05:31   06:31   07:31   08:31     10:31     12:31     14:31   15:31   16:31     18:31   19:31    
12,9 12,9 Budaörs, Légimentők 05:33   06:33   07:33   08:33     10:33     12:33     14:33   15:33   16:33     18:33   19:33    
13,3 13,3 Budaörs, Tetra Pak 05:34   06:34   07:34   08:34     10:34     12:34     14:34   15:34   16:34     18:34   19:34    
14,2 14,2 Budaörs, Raktárbázis 05:36 06:06 06:36 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06 10:06 10:36 11:06 12:06 12:36 13:06 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 18:06 18:36 19:06 19:36 20:06 21:06
14,9 14,9 Budaörs, Ipari Park IV. sz. kapu 05:38 06:08 06:38 07:08 07:38 08:08 08:38 09:08 10:08 10:38 11:08 12:08 12:38 13:08 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 18:08 18:38 19:08 19:38 20:08 21:08
17,1 17,1 Farkashegyi repülőtér 05:41 06:11 06:41 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 10:11 10:41 11:11 12:11 12:41 13:11 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 18:11 18:41 19:11 19:41 20:11 21:11
S 18,3 Budakeszi, Tesco-Parkcenter 05:43 S 06:43 S 07:43 08:13 08:43 09:13 10:13 10:43 11:13 12:13 12:43 13:13 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 18:13 18:43 19:13 19:43 20:13 21:13
S 18,6 Budakeszi, Szőlőskert u. 05:44 S 06:44 S 07:44 08:14 08:44 09:14 10:14 10:44 11:14 12:14 12:44 13:14 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 18:14 18:44 19:14 19:44 20:14 21:14
18,9 19,2 Budakeszi, lakótelep 05:46 06:14 06:46 07:14 07:46 08:16 08:46 09:16 10:16 10:46 11:16 12:16 12:46 13:16 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 18:16 18:46 19:16 19:46 20:16 21:16
19,3 19,6 Budakeszi, Dózsa György tér 05:47 06:15 06:47 07:15 07:47 08:17 08:47 09:17 10:17 10:47 11:17 12:17 12:47 13:17 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 18:17 18:47 19:17 19:47 20:17 21:17
Budakeszi, Dózsa György tér   06:30 06:50 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 10:23 10:53 11:23 12:23 12:53 13:23 14:23 14:53 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 18:25 18:55 19:20 19:50 20:20  
Zsámbék, Szent István tér   06:55 07:15 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:48 11:18 11:48 12:48 13:18 13:48 14:48 15:18 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:50 19:20 19:45 20:15 20:45  
19,3 19,6 Budakeszi, Dózsa György tér 05:48 06:16 06:48   07:48 08:18 08:48 09:18 10:18 10:48 11:18 12:18 12:48 13:18 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 21:18
20,0 20,3 Budakeszi, vh. 05:49 06:17 06:49   07:49 08:19 08:49 09:19 10:19 10:49 11:19 12:19 12:49 13:19 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 18:19 18:49 19:19 19:49 20:19 21:19
20,3 20,6 Budakeszi, gimnázium 05:51 06:19 06:51   07:51 08:21 08:51 09:21 10:21 10:51 11:21 12:21 12:51 13:21 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21 21:21
Budakeszi, gimnázium 06:13 06:43 07:13   08:03 08:48 09:18 09:48 10:46 11:16 11:46 12:46 13:16 13:31 14:31 15:01 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:33 18:58 19:43 20:13 20:43 21:49
Perbál, központ 06:35 07:05 07:35   08:40 09:10 09:40 10:10 11:08 11:38 12:08 13:08 13:38 13:55 14:53 15:23 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:55 19:20 20:05 20:35 21:05 22:10
.. .. Budakeszi, temető | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
21,0 21,3 Budakeszi, Zichy P. u. 05:52 06:20 06:52   07:52 08:22 08:52 09:22 10:22 10:52 11:22 12:22 12:52 13:22 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 21:22
21,4 21,7 Budakeszi, Honfoglalás sétány 05:53 06:21 06:53   07:53 08:23 08:53 09:23 10:23 10:53 11:23 12:23 12:53 13:23 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 21:23

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Nem közlekedik:
2 XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat