Navigáció átugrása
869

Budapest, Heltai Jenő tér–Szentendre, Püspökmajori ltp.–Budapest, Heltai Jenő tér

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 869 1 M     869 3 M     869 5 M     869 7 M     869 9 M     869 11 M     869 13 M     869 15 M    
Budapest, Batthyány tér   07:49   09:38   12:38   14:16
Békásmegyer   08:11   10:00   13:00   14:38
0,0 Budapest, Heltai J. tér   08:15   10:05   13:05   14:45
5,8 Szentendre, ÉMI   08:24   10:14   13:14   14:54
6,2 Szentendre, Papírgyár   08:26   10:16   13:16   14:56
6,7 Szentendre, Egyetem   08:27   10:17   13:17   14:57
8,0 Szentendre, aut. áll.   08:30   10:20   13:20   15:00
Budapest, Batthyány tér 06:50     09:38 11:38     14:08
Szentendre 07:31     10:18 12:18     14:48
8,0 Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  07:40     10:25 12:25     15:05
8,9 Szentendre, Római kőtár 07:42     10:27 12:27     15:07
9,5 Szentendre, Kálvária tér 07:44     10:29 12:29     15:09
9,7 Szentendre, Pomázi út 18. 07:45     10:30 12:30     15:10
10,4 Szentendre, Radnóti M. u. 8. 07:47     10:32 12:32     15:12
11,0 Szentendre, Kálvária út 07:48     10:33 12:33     15:13
11,2 Szentendre, János u. 07:49     10:34 12:34     15:14
11,6 Szentendre, Püspökmajori ltp. 07:50     10:35 12:35     15:15
12,2 Szentendre, Kálvária tér 07:52     10:37 12:37     15:17
12,8 Szentendre, Római kőtár 07:54     10:39 12:39     15:19
13,7 Szentendre, aut. áll. 07:56     10:41 12:41     15:21
Szentendre 08:12     10:52 12:52     15:28
Budapest, Batthyány tér 08:23     11:32 13:37     16:08
13,7 Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  08:00   09:50   12:45   14:25  
15,0 Szentendre, Egyetem 08:02   09:52   12:47   14:27  
15,5 Szentendre, Papírgyár 08:03   09:53   12:48   14:28  
15,9 Szentendre, ÉMI 08:05   09:55   12:50   14:30  
21,7 Budapest, Heltai J. tér 08:15   10:05   13:00   14:40  
Békásmegyer 08:25   10:11   13:09   14:46  
Budapest, Batthyány tér 08:48   10:32   13:32   15:08  

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat