Navigáció átugrása
468, 469

GÖDÖLLŐ HELYI: Autóbusz-állomás–Klapka u.–Máriabesnyő–Autóbusz-állomás

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 468 99 M     468 91 M     468 93 M     469 3 A     468 95 M     468 5 M     469 7 A     474 1       468 97 T     469 11 A     469 13 M     469 21 V     469 25 N     469 29 M     469 31       468 37 I     468 201 M     468 39 M     469 87 A     468 203 M     468 47 M     468 207 M     469 53 A     468 105 M     468 209 M     469 61 A 2   468 63 M     469 211 M     469 69 M     469 75 M     469 85 A 2   469 77 M     468 81 M     469 79 A 2   468 83 M    
0,0 Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:50 05:15 05:45 06:20 06:20 06:45 07:20 07:20 07:20 08:15 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:10 14:00 14:30 14:45 15:00 15:30 16:00 16:15 16:30 17:00 17:30 17:30 18:05 18:35 19:35 19:45 20:35 21:35 21:50 22:30
0,9 Gödöllő, Egyetem 04:52 05:17 05:47 06:22 06:22 06:47 07:22 S 07:22 08:17 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:12 14:02 14:32 14:47 15:02 15:32 16:02 16:17 16:32 17:02 17:32 17:32 18:07 18:37 19:37 19:47 20:37 21:37 21:52 22:32
1,7 Gödöllő, Tisza u. 04:54 05:19 05:49 06:24 06:24 06:49 07:24 S 07:24 08:19 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:14 14:04 14:34 14:49 15:04 15:34 16:04 16:19 16:34 17:04 17:34 17:34 18:09 18:39 19:39 19:49 20:39 21:39 21:54 22:34
2,2 Gödöllő, Damjanich J. u. 04:55 05:20 05:50 06:25 06:25 06:50 07:25 07:36 07:25 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:15 14:05 14:35 14:50 15:05 15:35 16:05 16:20 16:35 17:05 17:35 17:35 18:10 18:40 19:40 19:50 20:40 21:40 21:55 22:35
2,8 Gödöllő, Klapka u. elág. 04:56 05:21 05:51 06:26 06:26 06:51 07:26 07:38 07:27 08:22 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:17 14:07 14:37 14:51 15:07 15:37 16:07 16:21 16:37 17:06 17:36 17:36 18:11 18:41 19:41 19:51 20:41 21:41 21:56 22:36
3,3 Gödöllő, Tél u. 04:57 05:22 05:52 06:27 06:27 06:52 07:27 07:39 07:28 08:23 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:18 14:08 14:38 14:52 15:08 15:38 16:08 16:22 16:38 17:07 17:37 17:37 18:12 18:42 19:42 19:52 20:42 21:42 21:57 22:37
3,6 Gödöllő, Fenyvesi bolt 04:58 05:23 05:53 06:28 06:28 06:53 07:28 07:40 07:29 08:24 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:19 14:09 14:39 14:53 15:09 15:39 16:09 16:23 16:39 17:08 17:38 17:38 18:13 18:43 19:43 19:53 20:43 21:43 21:58 22:38
3,8 Gödöllő, Katona J. u. 04:59 05:24 05:54 06:29 06:29 06:54 07:29 07:41 07:30 08:25 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:20 14:10 14:40 14:54 15:10 15:40 16:10 16:24 16:40 17:09 17:39 17:39 18:14 18:44 19:44 19:54 20:44 21:44 21:59 22:39
4,2 Gödöllő, Klapka u. aut. ford. 05:00 05:25 05:55 06:30 06:30 06:55 07:30 07:42 07:31 08:26 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:21 14:11 14:41 14:55 15:11 15:41 16:11 16:25 16:41 17:10 17:40 17:40 18:15 18:45 19:45 19:55 20:45 21:45 22:00 22:40
4,2 Gödöllő, Klapka u. aut. ford.       06:30     07:30     08:27 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57       14:55       16:25     17:40   18:15 18:45 19:45 19:55 20:45   22:00  
4,6 Gödöllő, Katona J. u.       06:31     07:31     08:28 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58       14:56       16:26     17:41   18:16 18:46 19:46 19:56 20:46   22:01  
4,8 Gödöllő, Fenyvesi bolt       06:32     07:32     08:29 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59       14:57       16:27     17:42   18:17 18:47 19:47 19:57 20:47   22:02  
5,1 Gödöllő, Tél u.       06:33     07:33     08:30 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00       14:58       16:28     17:43   18:18 18:48 19:48 19:58 20:48   22:03  
5,6 Gödöllő, Klapka u. elág.       06:34     07:34     08:31 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01       14:59       16:29     17:44   18:19 18:49 19:49 19:59 20:49   22:04  
5,7 Gödöllő, Máriabesnyő Posta       06:35     07:35     08:32 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02       15:00       16:30     17:45   18:20 18:50 19:50 20:00 20:50   22:05  
6,2 Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út       06:36     07:36     08:33 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03       15:01       16:31     17:46   18:21 18:51 19:51 20:01 20:51   22:06  
6,7 Gödöllő, Máriabesnyő templom       06:37     07:37     08:34 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04       15:02       16:32     17:47   18:22 18:52 19:52 20:02 20:52   22:07  
6,7 Gödöllő, Máriabesnyő templom       06:37     07:37     08:35 09:05   11:05 12:05 13:05       15:02       16:32     17:47   18:22 18:52 19:52 20:02 20:52   22:07  
7,2 Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út       06:38     07:38     08:36 09:06   11:06 12:06 13:06       15:03       16:33     17:48   18:23 18:53 19:53 20:03 20:53   22:08  
7,7 Gödöllő, Máriabesnyő Posta       06:39     07:39     08:37 09:07   11:07 12:07 13:07       15:04       16:34     17:49   18:24 18:54 19:54 20:04 20:54   22:09  
8,4 Gödöllő, Damjanich J. u.       06:40     07:40     08:39 09:09   11:09 12:09 13:09       15:05       16:35     17:50   18:25 18:55 19:55 20:05 20:55   22:10  
8,9 Gödöllő, Tisza u.       06:41     07:41     08:41 09:11   11:11 12:11 13:11       15:06       16:36     17:51   18:26 18:56 19:56 20:06 20:56   22:11  
9,7 Gödöllő, Egyetem       06:43     07:43     08:43 09:13   11:13 12:13 13:13       15:08       16:38     17:53   18:28 18:58 19:58 20:08 20:58   22:13  
10,6 Gödöllő, aut. áll.       06:45     07:45     08:45 09:15   11:15 12:15 13:15       15:10       16:40     17:55   18:30 19:00 20:00 20:10 21:00   22:15  

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
H Helyi járat

Hírek

Hírek