Navigáció átugrása
476

GÖDÖLLŐ HELYI: Autóbusz-állomás–Királytelep–Hegy u.–Autóbusz-állomás

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: H H H H H H H H H
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 476 111 A     476 113 A     476 115 A     476 117 A 2   476 1 M     476 3 M     476 5 M     476 119 A 2   476 9 M    
0,0 Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  13:15 15:15 16:45 18:15 18:45 19:45 20:50 21:10 22:30
0,7 Gödöllő, szökőkút 13:18 15:18 16:48 18:18 18:48 19:48 20:53 21:13 22:32
1,0 Gödöllő, Kossuth L. u. bölcsőde 13:19 15:19 16:49 18:19 18:49 19:49 20:54 21:14 22:33
1,4 Gödöllő, Bajcsy-Zs. E. u. 33. 13:20 15:20 16:50 18:20 18:50 19:50 20:55 21:15 22:34
1,9 Gödöllő, Szőlő u. 47. 13:21 15:21 16:51 18:21 18:51 19:51 20:56 21:16 22:35
2,4 Gödöllő, Mátyás király u. 12. 13:22 15:22 16:52 18:22 18:52 19:52 20:57 21:17 22:36
2,7 Gödöllő, Présház 13:23 15:23 16:53 18:23 18:53 19:53 20:58 21:18 22:37
3,1 Gödöllő, Bem J. u. 13:24 15:24 16:54 18:24 18:54 19:54 20:59 21:19 22:38
3,6 Gödöllő, Hegedűs Gy. u. 13:25 15:25 16:55 18:25 18:55 19:55 21:00 21:20 22:39
4,0 Gödöllő, Dobó K. u. 13:26 15:26 16:56 18:26 18:56 19:56 21:01 21:21 22:40
4,3 Gödöllő, Szarvas u. 13:27 15:27 16:57 18:27 18:57 19:57 21:02 21:22 22:41
4,7 Gödöllő, Iskola u. 13:28 15:28 16:58 18:28 18:58 19:58 21:03 21:23 22:42
5,0 Gödöllő, Királytelep aut. ford. 13:29 15:29 16:59 18:29 18:59 19:59 21:04 21:24 22:43
5,3 Gödöllő, Iskola u. 13:30 15:30 17:00 18:30 19:00 20:00 21:05 21:25 22:44
5,7 Gödöllő, Szarvas u. 13:31 15:31 17:01 18:31 19:01 20:01 21:06 21:26 22:45
6,0 Gödöllő, Dobó K. u. 13:32 15:32 17:02 18:32 19:02 20:02 21:07 21:27 22:46
6,4 Gödöllő, Hegedűs Gy. u. 13:33 15:33 17:03 18:33 19:03 20:03 21:08 21:28 22:47
6,9 Gödöllő, Grassalkovich A. u. 25. 13:34 15:34 17:04 18:34 19:04 20:04 21:09 21:29 22:48
8,1 Gödöllő, Radnóti M. u. 13:36 15:36 17:06 18:36 19:06 20:06 21:11 21:31 22:50
8,3 Gödöllő, Rigó u. 13:37 15:37 17:07 18:37 19:07 20:07 21:12 21:32 22:51
8,8 Gödöllő, Rét u. 13:38 15:38 17:08 18:38 19:08 20:08 21:13 21:33 22:52
9,1 Gödöllő, Blaha Lujza fürdő 13:39 15:39 17:09 18:39 19:09 20:09 21:14 21:34 22:53
9,6 Gödöllő, Hegy u. aut. ford. 13:41 15:41 17:11 18:41 19:11 20:11 21:16 21:36 22:54
10,1 Gödöllő, Blaha Lujza fürdő 13:43 15:43 17:13 18:43 19:13 20:13 21:18 21:38 o
10,4 Gödöllő, Rét u. 13:44 15:44 17:14 18:44 19:14 20:14 21:19 21:39  
10,9 Gödöllő, Rigó u. 13:45 15:45 17:15 18:45 19:15 20:15 21:20 21:40  
11,1 Gödöllő, Radnóti M. u. 13:46 15:46 17:16 18:46 19:16 20:16 21:21 21:41  
11,8 Gödöllő, Mátyás király u. 25. 13:47 15:47 17:17 18:47 19:17 20:17 21:22 21:42  
12,3 Gödöllő, Szőlő u. 47. 13:48 15:48 17:18 18:48 19:18 20:18 21:23 21:43  
12,8 Gödöllő, Szilhát u. 3. 13:49 15:49 17:19 18:49 19:19 20:19 21:24 21:44  
13,5 Gödöllő, szökőkút 13:50 15:50 17:20 18:50 19:20 20:20 21:25 21:45  
14,2 Gödöllő, aut. áll. 13:52 15:52 17:22 18:52 19:22 20:22 21:27 21:47  

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
H Helyi járat

Hírek

Hírek