Navigáció átugrása
873

Szentendre, aut. áll.–Pismány

Menetrend érvényessége: 2018.06.01 -
Besorolás: H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 873 1 M     873 35   6   873 103 I     873 3 T     873 7 A     873 5 I     873 9       873 11       873 13       873 15 M     873 17 A     873 19 M     873 21 M     873 23 A     873 25 M     873 37 M     873 27 A 2   873 29 M     873 31 M     873 33 M    
Budapest, Batthyány tér 04:18 04:48 05:58 05:58 05:48 05:58 08:16 10:18 12:18   14:18 14:53 15:53 16:18 16:53 18:00 18:18 18:58 19:58 21:18
Szentendre 04:57 05:27 06:37 06:37 06:27 06:37 08:57 10:57 12:57   14:57 15:42 16:32 16:57 17:39 18:41 18:57 19:37 20:37 21:57
0,0 0,0 Szentendre, aut. áll. 05:10 05:45 06:45 06:45 06:50 06:55 09:05 11:05 13:05 14:25 15:05 15:45 16:45 17:05 17:45 18:45 19:05 19:45 20:45 22:10
0,9 0,9 Szentendre, Római kőtár 05:12 05:47 06:47 06:47 06:52 06:57 09:07 11:07 13:07 14:27 15:07 15:47 16:47 17:07 17:47 18:47 19:07 19:47 20:47 22:12
S 1,5 Szentendre, Kálvária tér S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 1,7 Szentendre, Pomázi út 18. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 2,4 Szentendre, Radnóti M. u. 8. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 3,0 Szentendre, Kálvária út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 3,2 Szentendre, János u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 3,6 Szentendre, Püspökmajori ltp. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 4,2 Szentendre, Kálvária tér S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
1,4 5,1 Szentendre, Bükkös patak 05:14 05:49 06:49 06:49 06:54 06:59 09:09 11:09 13:09 14:29 15:09 15:49 16:49 17:09 17:49 18:49 19:09 19:49 20:49 22:14
1,8 5,5 Szentendre, Izbégi elág. 05:16 05:51 06:51 06:51 06:56 07:01 09:11 11:11 13:11 14:31 15:11 15:51 16:51 17:11 17:51 18:51 19:11 19:51 20:51 22:16
S 6,0 Szentendre, Tavasz u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 6,4 Szentendre, Templom u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 7,3 Szentendre, Barátság köz S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
2,5 7,8 Szentendre, Pismány ABC 05:18 05:53 06:53 06:53 06:58 07:03 09:13 11:13 13:13 14:33 15:13 15:53 16:53 17:13 17:53 18:53 19:13 19:53 20:53 22:18
3,3 8,6 Szentendre, Törökvölgyi út 05:20 05:55 06:55 06:55 07:00 07:05 09:15 11:15 13:15 14:35 15:15 15:55 16:55 17:15 17:55 18:55 19:15 19:55 20:55 22:20
4,0 9,3 Szentendre, Lejtő út 05:21 05:56 06:57 06:57 07:02 07:07 09:17 11:17 13:17 14:37 15:17 15:57 16:57 17:17 17:57 18:57 19:17 19:57 20:56 22:21
4,3 9,6 Szentendre, Meggyfa u. 05:22 05:57 06:58 06:58 07:03 07:08 09:18 11:18 13:18 14:38 15:18 15:58 16:58 17:18 17:58 18:58 19:18 19:58 20:57 22:22
4,6 9,9 Szentendre, Tátika u. 05:23 05:58 06:59 06:59 07:04 07:09 09:19 11:19 13:19 14:39 15:19 15:59 16:59 17:19 17:59 18:59 19:19 19:59 20:58 22:23
5,3 10,6 Szentendre, Ösvény u. 05:24 05:59 07:00 07:00 07:05 07:10 09:20 11:20 13:20 14:40 15:20 16:00 17:00 17:20 18:00 19:00 19:20 20:00 20:59 22:24

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
H Helyi járat

Hírek