Navigáció átugrása
1022

Budapest–Hatvan–Pásztó–Salgótarján

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 - 2019.07.31
Besorolás: O
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 07:20
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 07:28
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 07:35
54,1 .. Hatvan, Zöldfa vendéglő 08:10
54,8 0,0 Hatvan, Meszlényi-híd |
S 1,0 Hatvan, aut. pu. 08:15
S 1,0 Hatvan, aut. pu. 08:20
54,8 0,0 Hatvan, Meszlényi-híd |
65,2 .. Lőrinci, petőfibányai elág. 08:35
73,2 .. Jobbágyi, galgagutai elág. 08:46
75,6 .. Szurdokpüspöki elág. 08:49
83,9 .. Pásztó, Csillag tér 08:59
84,5 .. Pásztó, Fő út 73. 09:00
91,4 .. Sámsonházai elág. 09:09
94,6 .. Mátraverebély, eszpresszó 09:12
100,5 .. Bátonyterenye (Kisterenye), ózdi útelág. 09:20
108,4 .. Salgótarján, szécsényi útelág. 09:29
109,1 .. Salgótarján (Zagyvapálfalva), felülj. 09:30
113,1 .. Salgótarján, aut. áll. 09:35

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat

Hírek