Navigáció átugrása
1024

Budapest–Pásztó–Hollókő

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: O O
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 3   45   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 08:30 08:30
3,8 3,8 Budapest, Kacsóh P. út 0 08:38 08:38
7,7 7,7 Budapest, Szerencs u. 0 08:45 08:45
61,6 61,6 Lőrinci, petőfibányai elág. 09:23 09:23
69,6 69,6 Jobbágyi, galgagutai elág. 09:31 09:31
74,0 S Szurdokpüspöki, Szabadság tér 09:39 09:39
74,7 S Szurdokpüspöki, óvoda 09:41 09:41
75,4 S Szurdokpüspöki, Szabadság út 169. 09:42 09:42
79,8 S Pásztó, Muzslai bej. út 09:47 09:47
81,2 80,3 Pásztó, Csillag tér 09:49 09:49
82,3 81,4 Pásztó, vá. 09:52 09:52
82,3 81,4 Pásztó, vá. 09:55 09:55
86,0 85,1 Szécsényi útelág. 09:59 09:59
88,8 87,9 Ecsegi elág. 10:02 10:02
91,7 90,8 Keresztvölgyi elág 10:06 10:06
92,5 91,6 Ecseg, templom 10:08 10:08
94,8 93,9 Kozárd, f. szöv. 10:12 10:12
97,2 96,3 Nagymezői elág. 10:17 10:17
99,8 98,9 Alsótold, vegyesbolt 10:21 10:21
101,9 101,0 Felsőtold, faluház 10:25 10:25
104,5 103,6 Hollókői elág. 10:28 10:28
106,5 105,6 Hollókő, Kossuth út 11. 10:29 10:29
106,8 105,9 Hollókő, aut. vt. 10:30 10:30

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
45 V. 2-től VIII. 25-ig munkanapokon

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat