Navigáció átugrása
1024

Budapest–Pásztó–Hollókő

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 - 2019.07.31
Besorolás: O O
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 1   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 3   67   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 08:30 08:30
3,8 3,8 Budapest, Kacsóh P. út 08:38 08:38
7,7 7,7 Budapest, Szerencs u. 08:45 08:45
61,6 61,6 Lőrinci, petőfibányai elág. 09:25 09:25
69,6 69,6 Jobbágyi, galgagutai elág. 09:32 09:32
74,0 S Szurdokpüspöki, Szabadság tér 09:38 09:38
74,7 S Szurdokpüspöki, óvoda 09:39 09:39
75,4 S Szurdokpüspöki, Szabadság út 169. 09:40 09:40
79,8 S Pásztó, Muzslai bej. út 09:45 09:45
81,2 80,3 Pásztó, Csillag tér 09:47 09:47
82,3 81,4 Pásztó, vá. 09:49 09:49
82,3 81,4 Pásztó, vá. 09:55 09:55
86,0 85,1 Szécsényi útelág. 10:00 10:00
88,8 87,9 Ecsegi elág. 10:04 10:04
91,7 90,8 Keresztvölgyi elág 10:08 10:08
92,5 91,6 Ecseg, templom 10:09 10:09
94,8 93,9 Kozárd, Fő út 10:12 10:12
97,2 96,3 Nagymezői elág. 10:16 10:16
99,8 98,9 Alsótold, vegyesbolt 10:20 10:20
101,9 101,0 Felsőtold, faluház 10:24 10:24
104,5 103,6 Hollókői elág. 10:27 10:27
106,5 105,6 Hollókő, Kossuth út 11. 10:29 10:29
106,8 105,9 Hollókő, aut. vt. 10:30 10:30

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
67 nyári tanszünetben munkanapokon

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat

Hírek

Hírek