Navigáció átugrása
1031

Budapest–Bátonyterenye–Ózd

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: O O O O O O O O O O O O O O O O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1034   A 62 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3     6 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 101       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 103   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 105   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1035       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 107   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 109   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 111     3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 113   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 115   66   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 11   E 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 07:30 07:30 09:30 11:30 13:30 13:30 14:30 15:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 19:30 19:30 22:45
3,8 Budapest, Kacsóh P. út Csak felszállás  0 07:38 07:38 09:38 11:38 13:38 13:38 14:38 15:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 19:38 19:38 22:50
7,7 Budapest, Szerencs u. Csak felszállás  0 07:45 07:45 09:45 11:45 13:45 13:45 14:45 15:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 19:45 19:45 22:55
69,6 Jobbágyi, galgagutai elág. | | | | | | | | | | | 19:33 | | | |
80,5 Pásztó, bej. út | | | | | | | | | | | | | | | |
83,2 Mátraszőlős, faluszéle | | | | | | | | | | | | | | | |
90,3 Mátraverebély, eszpresszó 08:59 08:59 10:59 12:59 14:59 14:59 15:59 16:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59 20:59 20:59 23:58
93,6 B.terenye (N.bátony), Ózdi út 10. 09:03 09:03 11:03 13:03 15:03 15:03 16:03 17:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03 21:03 21:03 00:02
94,9 B.terenye (N.bátony), bányaváros 09:06 09:06 11:06 13:06 15:06 15:06 16:06 17:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06 21:06 21:06 00:04
101,7 Nemti, vegyesbolt 09:14 09:14 11:14 13:14 15:14 15:14 16:14 17:14 17:14 18:14 19:14 20:14 21:14 21:14 21:14 00:11
107,4 Mátraterenye (Nádújfalu), faluszéle 09:20 09:20 11:20 13:20 15:20 15:20 16:20 17:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 21:20 21:20 00:17
115,2 Ivád, bej. út 09:28 09:28 11:28 13:28 15:28 15:28 16:28 17:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28 21:28 21:28 00:25
118,3 Pétervására, aut. vt. 09:32 09:32 11:32 13:32 15:32 15:32 16:32 17:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32 21:32 21:32 00:29
125,0 Bükkszenterzsébet, aut. vt. 09:39 09:39 11:39 13:39 15:39 15:39 16:39 17:39 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39 21:39 21:39 00:36
126,5 Tarnalelesz, aut. vt. 09:41 09:41 11:41 13:41 15:41 15:41 16:41 17:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41 21:41 21:41 00:38
128,3 Szentdomonkos, aut. vt. 09:43 09:43 11:43 13:43 15:43 15:43 16:43 17:43 17:43 18:43 19:43 20:43 21:43 21:43 21:43 00:40
129,9 Szentdomonkos, Tipászó 09:45 09:45 11:45 13:45 15:45 15:45 16:45 17:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45 21:45 21:45 00:42
138,2 Borsodnádasd, aut. vt. 09:56 09:56 11:56 13:56 15:56 15:56 16:56 17:56 17:56 18:56 19:56 20:56 21:56 21:56 21:56 00:52
142,1 Járdánháza, temető 10:00 10:00 12:00 14:00 16:00 16:00 17:00 18:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 22:00 22:00 00:56
144,8 Arló, Arlói-tó bej. út 10:04 10:04 12:04 14:04 16:04 16:04 17:04 18:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04 22:04 22:04 00:59
147,7 Ózd, somsályi elág. Csak leszállás  10:08 10:08 12:08 14:08 16:08 16:08 17:08 18:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08 22:08 22:08 01:03
148,7 Ózd-Hódoscsépány, élelmiszerbolt Csak leszállás  10:10 10:10 12:10 14:10 16:10 16:10 17:10 18:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10 22:10 22:10 01:05
150,2 Ózd, bolyki elág. Csak leszállás  10:12 10:12 12:12 14:12 16:12 16:12 17:12 18:12 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12 22:12 22:12 01:07
151,7 Ózd, aut. áll. 10:15 10:15 12:15 14:15 16:15 16:15 17:15 18:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15 22:15 22:15 01:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak. A 11 sz. járat nem tart pihenőt!
A 7 és 9 sz. járatokra munkanapokon Budapest, Stadion autóbusz-pályaudvaron csak előre váltott, helyfoglalást is tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
A 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113 és 115 sz. járatokat az ÉMKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
66 a hetek első iskolai előadási napját megelőző napon
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik
62 XII. 25-26-án és I. 1-jén 120 perccel később közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat