Navigáció átugrása
1034

Budapest–Bátonyterenye–Ózd–Jósvafő

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: O O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1054       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1   A 62 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 06:15 07:30
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 06:23 07:38
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 06:30 07:45
90,3 .. Mátraverebély, eszpresszó S 08:59
93,6 .. B.terenye (N.bátony), Ózdi út 10. S 09:03
94,9 .. B.terenye (N.bátony), bányaváros S 09:06
101,7 .. Nemti, vegyesbolt S 09:14
107,4 .. Mátraterenye (Nádújfalu), faluszéle S 09:20
115,2 .. Ivád, bej. út S 09:28
118,3 .. Pétervására, aut. vt. S 09:32
125,0 .. Bükkszenterzsébet, aut. vt. S 09:39
126,5 .. Tarnalelesz, aut. vt. S 09:41
128,3 .. Szentdomonkos, aut. vt. S 09:43
129,9 .. Szentdomonkos, Tipászó S 09:45
138,2 .. Borsodnádasd, aut. vt. S 09:56
142,1 .. Járdánháza, temető S 10:00
144,8 .. Arló, Arlói-tó bej. út S 10:04
147,7 .. Ózd, somsályi elág. S 10:08
148,7 .. Ózd-Hódoscsépány, élelmiszerbolt S 10:10
150,2 .. Ózd, bolyki elág. S 10:12
151,7 .. Ózd, aut. áll. S 10:15
151,7 .. Ózd, aut. áll. S 10:25
162,2 .. Sajópüspöki, sz.ib. S 10:37
164,4 .. Bánréve, aut. vt. S 10:40
167,0 .. Héti elág. S 10:43
168,5 .. Serényfalva, kh. S 10:46
174,7 .. Kelemér, aut. vt. S 10:54
180,7 .. Zádorfalva, Virág u. S 11:01
186,0 .. Ragály, aut. ford. 10:32 11:07
189,2 .. Trizs, községháza 10:36 11:11
195,2 .. Aggtelek, Kossuth u., Barlang bej. út 10:43 11:18
195,8 .. Aggtelek, aut. vt. 10:44 11:19
198,8 .. Vöröstói barlang, bej. út 10:48 11:23
201,0 0,0 Jósvafő, Szálló bej. út | |
S 0,6 Jósvafő, Szálló 10:52 11:27
201,0 0,0 Jósvafő, Szálló bej. út | |
201,7 .. Jósvafő, aut. vt. 10:55 11:30

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben
fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a
www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
21 XII. 24-én 30 perccel korábban, Gyöngyös, aut. áll. érintésével
(Eger és Budapest között az 1050/120 sz. járat menetrendje szerint) közlekedik
22 XII. 24-én 120 perccel korábban közlekedik
62 XII. 25-26-án és I. 1-jén 120 perccel később közlekedik

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat