Navigáció átugrása
1035

Budapest–Bátonyterenye–Ózd–Kazincbarcika

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O
 Km Km Megállók (ÉMKK Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 15:30
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 15:38
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 15:45
90,3 .. Mátraverebély, eszpresszó 16:59
93,6 .. Bátonyterenye (Nagybátony), Ózdi út 10. 17:03
94,9 .. Bátonyterenye (Nagybátony), bányaváros 17:06
101,7 .. Nemti, vegyesbolt 17:14
107,4 .. Mátraterenye (Nádújfalu), faluszéle 17:20
115,2 .. Ivád, bej. út 17:28
118,3 .. Pétervására, Városháza 17:32
125,0 .. Bükkszenterzsébet, aut. vt. 17:39
126,5 .. Tarnalelesz, Központ 17:41
128,3 .. Szentdomonkos, aut. vt. 17:43
129,9 .. Szentdomonkos, Tipászó 17:45
138,2 .. Borsodnádasd, aut. vt. 17:56
142,1 .. Járdánháza, temető 18:00
144,8 .. Arló, Arlói-tó bej. út 18:04
147,7 .. Ózd, somsályi elág. 18:08
148,7 .. Ózd-Hódoscsépány, élelmiszerbolt 18:10
150,2 .. Ózd, bolyki elág. 18:12
151,7 .. Ózd, aut. áll. 18:15
151,7 .. Ózd, aut. áll. 18:25
152,9 .. Ózd, vasútállomás 18:27
155,3 .. Ózd, Alsó vasútállomás 18:30
162,2 .. Sajópüspöki, élelmiszerbolt 18:41
164,4 .. Bánréve, aut. vt. 18:44
165,9 .. Bánréve, újtelep 18:48
167,0 .. Héti elág. 18:50
171,0 .. Putnok, aut. vt. 18:55
171,9 .. Putnok, Kossuth u. 62. 18:57
175,7 .. Dubicsány, panzió 19:01
178,4 .. Sajógalgóci elág. 19:05
181,0 .. Vadna, kh. 19:08
183,0 .. Sajókaza, vá. bej. út 19:11
186,9 0,0 Kazincbarcika, vh. |
S 0,4 Kazincbarcika, Kórház 19:15
S 1,6 Kazincbarcika, aut. áll. 19:17
187,3 .. Kazincbarcika, központi isk.  
188,9 .. Kazincbarcika, Szt. Flórián t. aut. vt.  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a
www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek

Hírek