Navigáció átugrása
1037

Budapest–Hatvan–Apc

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E E E
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 3   M     1   N     71   V    
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 08:40 13:15 13:15
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 08:48 13:23 13:23
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 08:55 13:30 13:30
52,1 .. Kerekharaszt 09:34 14:09 14:09
54,1 .. Hatvan, Rákóczi út | | |
55,0 .. Hatvan, Zöldfa vendéglő 09:37 14:12 14:12
56,4 .. Hatvan, aut. pu. 09:40 14:15 14:15
56,4 .. Hatvan, aut. pu. 09:40 14:25 14:25
57,3 .. Hatvan, Kossuth tér 09:43 14:28 14:28
57,9 .. Hatvan, gimnázium 09:44 14:29 14:29
59,0 .. Hatvan, Balassi út 77. 09:45 14:30 14:30
60,8 .. Hatvan, Nagygombos 09:47 14:32 14:32
63,3 .. Hatvan, Kisgombos 09:51 14:36 14:36
65,0 .. Lőrinci, Erőmű ltp. 09:54 14:39 14:39
66,7 .. Lőrinci, Bajcsy Zs. u. 09:57 14:42 14:42
67,8 .. Lőrinci, vh. 09:59 14:44 14:44
68,9 .. Lőrinci, Piactér 10:01 14:46 14:46
69,5 .. Lőrinci, Árpád út 212. 10:02 14:47 14:47
70,6 0,0 Lőrinci, Selyp 10:03 14:48 14:48
S 2,2 Petőfibánya, aut. vt. S S 14:50
S 2,2 Petőfibánya, aut. vt. S S 14:55
70,6 0,0 Lőrinci, Selyp 10:03 14:48 14:58
72,0 .. Zagyvaszántó, isk. 10:05 14:50 15:00
72,7 .. Zagyvaszántó, kh. 10:06 14:51 15:01
74,1 .. Apc-Zagyvaszántó vá. 10:08 14:53 15:03
76,1 .. Apc, Erzsébet tér 10:10 14:55 15:05
76,4 .. Apc, Petőfi tér 10:12 14:57 15:07
77,1 .. Apc, Rákóczi út 78. 10:13 14:58 15:09
77,7 .. Apc, aut. ford. 10:15 15:00 15:11

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
E Elővárosi járat