Navigáció átugrása
1039

Budapest - Hatvan - Ecséd - Gyöngyöspata

Menetrend érvényessége: 2018.03.01 -
Besorolás: E E
 Km Megállók (KMKK Zrt.) 301         303        
0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 11:15 17:00
3,8 Budapest, Kacsóh P. út 0 11:23 17:08
7,7 Budapest, Szerencs u. 0 11:30 17:15
52,1 Kerekharaszt 12:08 17:53
54,1 Hatvan, Rákóczi út | 17:55
55,0 Hatvan, Zöldfa vendéglő 12:11 17:56
56,4 Hatvan, aut. pu. 12:15 18:00
56,4 Hatvan, aut. pu. 12:20 18:05
57,3 Hatvan, Kossuth tér 12:22 18:07
58,4 Hatvan, Horváth M. út 12:23 18:08
64,8 Hort, Gerendás 12:33 18:17
65,8 Hort, Hősök tere 1. 12:35 18:18
66,5 Hort, kh. 12:37 18:19
70,1 Ecséd, Táncsics M. út 12:43 18:25
70,6 Ecséd, Szabadság u.55. 12:44 18:26
71,3 Ecséd, aut. vt. 12:46 18:28
72,1 Ecséd, aut. ford. 12:48 18:30
72,1 Ecséd, aut. ford. 12:49  
75,8 Szűcsi elág. [3] 12:53  
77,8 Rózsaszentmártoni elág. 12:58  
78,8 Rózsaszentmárton, aut. vt. 13:00  
79,4 Rózsaszentmárton, ÁFÉSZ 13:02  
82,2 Szűcsi, aut. ford. 13:08  
86,3 Gyöngyöspata, szücsi elág. 13:15  
87,3 Gyöngyöspata, aut. ford. 13:20  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
E Elővárosi járat

Hírek