Navigáció átugrása
1040

Budapest–Gödöllő–Hatvan–Gyöngyös

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: O R O O E O O O E O O E O O O O O O O E O E O O E E O O O O O E E O O E E O R O E O R O O O E O O O E O O O E O O E O E E O O O E E O O E E O E O E R
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 403       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1049     6 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 11       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1045   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 329   M     1520       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1068       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1046     61 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1052   V   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1045       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1037   M     1050       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1045       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1050       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 425   27   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 435   T   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 415   O   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1054   E 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 405   M     1050       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1039         417       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1050       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 423   M     325   M   A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1050   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 421   V   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1050       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1045   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 427   V   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1037         331   M     1054   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1050   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 341   M   A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 339   A   A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1045       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1049   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1052       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 39       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 15       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1063   M     1050       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 51   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1069       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 53       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1045       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1054       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 429   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1039         1046       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 57   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1049   V 3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 55   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1050       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 59   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 345   M   A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1046     3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 323   14     335   15     1050     3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1050   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1049   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 23     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 353   15     65     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1050     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 67   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 73     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1050     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 77   V 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1050     3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 333   15     1052     71 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 0,0 0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 05:45 05:55 06:15 06:45 07:00 07:10 07:15 07:45 08:10 08:10 08:15 08:40 08:45 09:15 09:45 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:45 11:15 11:15 11:45 11:45 12:05 12:15 12:15 12:45 13:15 13:15 13:15 13:40 13:45 13:45 14:05 14:05 14:15 14:30 14:45 14:45 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 16:45 17:00 17:00 17:15 17:30 17:30 17:30 17:45 18:00 18:00 18:15 18:15 18:15 18:45 18:45 18:45 19:00 19:05 19:15 19:45 19:45 20:30 20:45 21:15 21:45 22:45 22:45
3,8 3,8 3,8 S Budapest, Kacsóh P. út Csak felszállás  0 05:53 S 06:23 06:53 07:08 07:18 07:23 07:53 08:18 08:18 08:23 08:48 08:53 09:23 09:53 10:23 10:23 10:23 10:23 10:23 10:53 11:23 11:23 11:53 S 12:13 12:23 12:23 12:53 13:23 13:23 13:23 13:48 13:53 13:53 14:13 14:13 14:23 14:38 14:53 14:53 15:23 15:38 15:53 16:08 16:23 16:38 16:53 16:53 17:08 17:08 17:23 17:38 17:38 17:38 17:53 18:08 18:08 18:23 18:23 18:23 18:53 18:53 18:53 19:08 19:13 19:23 19:53 19:53 S 20:53 21:23 21:50 22:53 22:50
7,7 7,7 7,7 S Budapest, Szerencs u. Csak felszállás  0 06:00 S 06:30 07:00 07:15 07:25 07:30 08:00 08:25 08:25 08:30 08:55 09:00 09:30 10:00 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 11:00 11:30 11:30 12:00 S 12:20 12:30 12:30 13:00 13:30 13:30 13:30 13:55 14:00 14:00 14:20 14:20 14:30 14:45 15:00 15:00 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:00 17:15 17:15 17:30 17:45 17:45 17:45 18:00 18:15 18:15 18:30 18:30 18:30 19:00 19:00 19:00 19:15 19:20 19:30 20:00 20:00 S 21:00 21:30 21:55 23:00 22:55
S S S 2,4 Budapest, Örs vezér tere Csak felszállás  0 S 06:04 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 11:56 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:39 S S S S S
S S S 4,8 Budapest, Nagyicce Csak felszállás  0 S 06:07 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:01 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:43 S S S S S
S S S 8,9 Budapest, Vidámvásár u. Csak felszállás  0 S 06:15 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:08 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:50 S S S S S
S S S 13,2 Kistarcsa, vendéglő S 06:20 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:15 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:55 S S S S S
S S S 16,3 Kerepes, Templom tér S 06:24 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:20 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:59 S S S S S
S S 26,8 S Gödöllő, Idősek Otthona S S S S S S S S 08:41 08:41 S S S S S S S S S S S S S S S | S S S S S S 14:11 S S S S S S S 15:16 S S S S S S S S S S S S S S S S S S | | S S S S S S S 20:16 S S 21:44 S S 23:10
S S 27,4 S Gödöllő, Széchenyi I. u. S S S S S S S S 08:42 08:42 S S S S S S S S S S S S S S S | S S S S S S 14:12 S S S S S S S 15:17 S S S S S S S S S S S S S S S S S S 18:47 18:47 S S S S S S S 20:17 S S 21:45 S S 23:11
S S 28,2 S Gödöllő, szökőkút S S S S S S S S 08:45 08:45 S S S S S S S S S S S S S S S | S S S S S S 14:15 S S S S S S S 15:20 S S S S S S S S S S S S S S S S S S 18:50 18:50 S S S S S S S 20:20 S S 21:48 S S 23:13
S S 28,9 23,5 Gödöllő, aut. áll. S 06:32 S S S S S S 08:47 08:47 S S S S S S S S S S S S S S 12:29 12:42 S S S S S S 14:17 S S S S S S S 15:22 S S S S S S S S S S S S S S S S S S 18:52 18:52 S S S S S S S 20:22 21:05 S 21:50 S S 23:15
S S 28,9 23,5 Gödöllő, aut. áll. S 06:35 S S S S S S 08:50 08:50 S S S S S S S S S S S S S S 12:30 12:45 S S S S S S 14:25 S S S S S S S 15:25 S S S S S S S S S S S S S S S S S S 18:55 18:55 S S S S S S S 20:25 21:05 S 21:50 S S 23:15
S S 36,7 .. Domonyvölgy S 06:45 S S S S S S 09:00 09:00 S S S S S S S S S S S S S S 12:40 12:55 S S S S S S 14:35 S S S S S S S 15:35 S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:05 19:05 S S S S S S S 20:35 21:15 S 22:00 S S 23:24
S S 42,4 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. S 06:54 S S S S S S 09:07 09:07 S S S S S S S S S S S S S S 12:50 13:02 S S S S S S 14:42 S S S S S S S 15:42 S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:12 19:12 S S S S S S S 20:42 21:22 S 22:07 S S 23:30
S S 43,9 .. Aszód, Bethlen G. u. S 06:57 S S S S S S 09:10 09:10 S S S S S S S S S S S S S S 12:53 13:05 S S S S S S 14:45 S S S S S S S 15:45 S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:15 19:15 S S S S S S S 20:45 21:25 S 22:10 S S 23:32
S 52,1 53,8 .. Kerekharaszt S 07:08 S S 07:54 | S S 09:19 09:19 S 09:34 S S S S S S S 11:09 S 12:08 S S 13:02 13:14 S S S S S 14:09 14:54 S S 14:59 14:59 S | S 15:54 S 16:24 S S S 17:24 S S S 17:53 S S S 18:24 S S 18:54 S 19:24 19:24 S S S 19:54 19:59 S S 20:54 21:34 S 22:19 S 23:39 23:40
S 54,1 .. .. Hatvan, Rákóczi út S | S S 07:56 | S S | | S | S S S S S S S 11:11 S | S S 13:05 | S S S S S | | S S 15:01 15:01 S | S 15:56 S 16:25 S S S 17:26 S S S 17:55 S S S 18:26 S S 18:56 S | | S S S 19:56 | S S 20:56 21:36 S | S | 23:42
S 55,0 .. .. Hatvan, Zöldfa vendéglő S 07:12 S S 07:57 08:00 S S 09:22 09:22 S 09:37 S S S S S S S 11:12 S 12:11 S S 13:07 13:17 S S S S S 14:12 14:57 S S 15:02 15:02 S 15:27 S 15:57 S 16:27 S S S 17:27 S S S 17:56 S S S 18:27 S S 18:57 S 19:27 19:27 S S S 19:57 20:02 S S 20:57 21:37 S 22:22 S 23:42 23:43
S 56,4 .. .. Hatvan, aut. pu. S 07:15 S S 08:00 08:05 S S 09:25 09:25 S 09:40 S S S S S S S 11:15 S 12:15 S S 13:10 13:20 S S S S S 14:15 15:00 S S 15:05 15:05 S 15:30 S 16:00 S 16:30 S S S 17:30 S S S 18:00 S S S 18:30 S S 19:00 S 19:30 19:30 S S S 20:00 20:05 S S 21:00 21:40 S 22:25 S 23:45 23:45
S 56,4 .. .. Hatvan, aut. pu. S 07:20 S S   08:10 S S 09:30 09:30 S 09:40 S S S S S S S 11:20 S 12:20 S S 13:11   S S S S S 14:25   S S 15:05   S 15:35 S 16:05 S 16:30 S S S 17:35 S S S 18:05 S S S 18:35 S S   S     S S S 20:05   S S 21:05 21:40 S 22:25 S   23:45
S 57,3 .. .. Hatvan, Kossuth tér S 07:22 S S     S S 09:32 09:32 S 09:43 S S S S S S S 11:22 S 12:22 S S 13:13   S S S S S 14:28   S S 15:07   S 15:37 S 16:07 S 16:33 S S S 17:37 S S S 18:07 S S S 18:37 S S   S     S S S 20:07   S S 21:07 21:42 S 22:27 S   23:47
S 58,4 .. .. Hatvan, Horváth M. út S 07:23 S S     S S 09:33 09:33 S   S S S S S S S 11:23 S 12:23 S S 13:15   S S S S S     S S 15:08   S 15:38 S 16:08 S 16:34 S S S 17:38 S S S 18:08 S S S 18:38 S S   S     S S S 20:08   S S 21:08 21:43 S 22:28 S   23:48
S 64,8 .. .. Hort, Gerendás S 07:30 S S     S S 09:40 09:40 S   S S S S S S S 11:30 S 12:33 S S 13:22   S S S S S     S S 15:15   S 15:45 S 16:15 S   S S S 17:45 S S S 18:17 S S S 18:45 S S   S     S S S 20:15   S S 21:15 21:50 S 22:35 S   23:54
S 65,8 .. .. Hort, Hősök tere 1. S 07:32 S S     S S 09:42 09:42 S   S S S S S S S 11:32 S 12:35 S S 13:24   S S S S S     S S 15:17   S 15:47 S 16:17 S   S S S 17:47 S S S 18:18 S S S 18:47 S S   S     S S S 20:17   S S 21:17 21:52 S 22:37 S   23:55
S 67,9 .. .. Fáy tanya S 07:34 S S     S S 09:44 09:44 S   S S S S S S S 11:34 S   S S 13:26   S S S S S     S S 15:19   S 15:49 S 16:19 S   S S S 17:49 S S S   S S S o S S   S     S S S 20:19   S S 21:19 21:54 S 22:39 S   |
S 71,3 .. .. Ilonatelep S 07:38 S S     S S 09:48 09:48 S   S S S S S S S 11:38 S   S S 13:30   S S S S S     S S 15:23   S 15:53 S 16:23 S   S S S 17:53 S S S   S S S   S S   S     S S S 20:23   S S 21:23 21:58 S 22:43 S   |
70,8 74,5 .. .. Szőlőskert | 07:40 | |     | | 09:50 09:50 |   | | | | | | | 11:40 |   | | 13:35   | | | | |     | | 15:25   | 15:55 | 16:25 |   | | | 17:55 | | |   | | |   | |   |     | | | 20:25   | | 21:25 22:00 | 22:45 |   |
72,0 75,7 .. .. Nagyrédei elág. | 07:42 | |     | | 09:52 09:52 |   | | | | | | | 11:42 |   | | 13:37   | | | | |     | | 15:27   | 15:57 | 16:27 |   | | | 17:57 | | |   | | |   | |   |     | | | 20:27   | | 21:27 22:02 | 22:47 |   00:03
76,3 80,0 .. .. Gyöngyös, toronyház 06:52 07:47 07:22 07:52     08:22 08:52 09:57 09:57 09:22   09:52 10:22 10:52 11:22 11:22 11:22 11:22 11:47 11:52   12:22 12:52 13:42   13:22 13:22 13:52 14:22 14:22     14:52 14:52 15:32   15:22 16:02 15:52 16:32 16:22   16:52 17:07 17:22 18:02 17:52 17:52 18:07   18:22 18:37 18:37   18:52 19:07   19:22     19:52 19:52 19:52 20:32   20:22 20:52 21:32 22:07 21:52 22:52 22:47   00:08
77,6 81,3 .. .. Gyöngyös, aut. áll. 06:55 07:50 07:25 07:55     08:25 08:55 10:00 10:00 09:25   09:55 10:25 10:55 11:25 11:25 11:25 11:25 11:50 11:55   12:25 12:55 13:45   13:25 13:25 13:55 14:25 14:25     14:55 14:55 15:35   15:25 16:05 15:55 16:35 16:25   16:55 17:10 17:25 18:05 17:55 17:55 18:10   18:25 18:40 18:40   18:55 19:10   19:25     19:55 19:55 19:55 20:35   20:25 20:55 21:35 22:10 21:55 22:55 22:50   00:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 323, 325, 329, 331, 333, 335, 339, 341, 345, 353, 403, 405, 415, 417, 421, 423, 425, 427, 429 és 435 sz. járatokat a KMKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
27 a hetek utolsó iskolai előadási napja kivételével iskolai előadási napokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik
61 XII. 25-én és I. 1-jén nem közlekedik
71 XII. 24-25-26-án és XII. 31-én nem közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
E Elővárosi járat
R Regionális járat
O Országos járat