1040

Gyöngyös–Hatvan–Gödöllő–Budapest

Menetrend érvényessége: 2011.12.11 - 2012.04.14
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 402 358 M 60 5 4 M 1063 M 42 2 1050 5 10 M 6 8 1050 5 1050 1049 M 1049 A 1036 28 M 1037 1050 418 N 1046 408 M 1031 N 1045 N 1039 22 1052 M 1052 A 30 M 1031 1069 1054 338 M 26 A 404 1049 M 1050 1045 34 V 1031 2 32 N 1052 2 428 1037 M 1050 340 1050 406 M 1045 1050 1039 448 46 A 1050 1068 2 1031 2 1052 14
1039 15
1050 1046 1520 1045 2 1049 2 1050 3 24 2 1045 2 18 2 1050 2 1045 E 81 1037 15
1046 3 1047 E 81 1054 E 81 16 V 5 1050 2 1052 V 1052 3 1052 15
1050 3
0,0 0,0 .. .. Gyöngyös, aut. áll. 04:30   04:45 05:05   05:30 05:30 05:40 05:50 05:50 06:00 06:10 06:20 06:30 06:30       06:45 06:45 07:00 07:15   07:30   07:15 07:45 07:45 08:00   08:15 08:45   09:00 09:15 09:30 09:45 10:15 10:15   10:30 10:45 11:15   11:45 12:15 12:45 12:45 13:15 13:45   14:15 14:15 14:45 15:15   15:20   15:45 16:00   16:15 16:15 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 17:45   18:15 18:15 18:15 18:15 18:45 19:15 19:45 20:45 21:05
1,3 1,3 .. .. Gyöngyös, toronyház 04:33   04:48 05:08   05:33 05:33 05:43 05:53 05:53 06:03 06:13 06:23 06:33 06:33       06:48 06:48 07:03 07:18   07:33   07:18 07:48 07:48 08:03   08:18 08:48   09:03 09:18 09:33 09:48 10:18 10:18   10:33 10:48 11:18   11:48 12:18 12:48 12:48 13:18 13:48   14:18 14:18 14:48 15:18   15:23   15:48 16:03   16:18 16:18 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48 17:48   18:18 18:18 18:18 18:18 18:48 19:18 19:48 20:48 21:08
5,6 5,6 .. .. Nagyrédei elág. |   04:53 05:13   | 05:38 | | 05:58 | | | | |       | 06:53 | |   |   07:23 | | |   | |   09:08 | 09:38 | | 10:23   10:38 | |   | | | 12:53 | |   | 14:23 | |   |   | |   | 16:23 | 17:08 | | | |   | | | 18:23 | | | 20:53 |
6,8 6,8 .. .. Szőlőskert |   04:55 05:15   | 05:40 | | 06:00 | | | | |       | 06:55 | |   |   07:25 | | |   | |   09:10 | 09:40 | | 10:25   10:40 | |   | | | 12:55 | |   | 14:25 | |   |   | |   | 16:25 | 17:10 | | | |   | | | 18:25 | | | 20:55 |
S 10,0 .. .. Ilonatelepi célgazdaság S   04:57 05:17   S 05:42 S S 06:02 S S S S S       S 06:57 S S   S   07:27 S S S   S S   09:12 S 09:42 S S 10:27   10:42 S S   S S S 12:57 S S   S 14:27 S S   |   S S   S 16:27 S 17:12 S S S S   S S S 18:27 S | | 20:57 S
S 13,4 .. .. Fáy tanya S   05:01 05:21   S 05:46 S S 06:06 S S S S S       S 07:01 S S   S   07:31 S S S   S S   09:16 S 09:46 S S 10:31   10:46 S S   S S S 13:01 S S   S 14:31 S S   |   S S   S 16:31 S 17:16 S S S S   S S S 18:31 S | | 21:01 S
S 15,5 .. .. Hort, Hősök tere 1. S   05:03 05:23   S 05:48 S S 06:08 S S S S S   06:28   S 07:03 S S   S 07:26 07:33 S S S   S S   09:18 S 09:48 S S 10:33   10:48 S S   S S S 13:03 S S 14:16 S 14:33 S S   15:35 15:32 S S   S 16:33 S 17:18 S S S S   S S S 18:33 S 19:30 20:00 21:03 S
S 16,5 .. .. Hort, ÁFÉSZ S   05:05 05:25   S 05:50 S S 06:10 S S S S S   06:30   S 07:05 S S   S 07:28 07:35 S S S   S S   09:20 S 09:50 S S 10:35   10:50 S S   S S S 13:05 S S 14:18 S 14:35 S S   | 15:34 S S   S 16:35 S 17:20 S S S S   S S S 18:35 S | | 21:05 S
S 22,9 .. .. Hatvan, Sárga csikó ib. S   05:12 05:32 05:31 S 05:57 S S 06:17 S S S S S   06:37   S 07:12 S S   S 07:36 07:42 S S S   S S   09:27 S 09:57 S S 10:42   10:57 S S   S S S 13:12 S S 14:26 S 14:42 S S   | 15:42 S S   S 16:42 S 17:27 S S S S   S S S 18:42 S | | 21:12 S
S 24,0 .. .. Hatvan, Kossuth tér S   05:13 05:33 05:32 S 05:58 S S 06:18 S S S S S   06:38 06:52 S 07:15 S S   S 07:37 07:43 S S S   S S   09:28 S 09:58 S S 10:43   10:58 S S 11:37 S S S 13:13 S S 14:27 S 14:43 S S   15:43 15:43 S S   S 16:43 S 17:28 S S S S 17:47 S S S 18:43 S 19:38 20:08 21:13 S
S 24,9 .. .. Hatvan, aut. pu. S   05:15 05:35 05:35 S 06:00 S S 06:20 S S S S S 06:36 06:40 06:55 S 07:18 S S   S 07:40 07:45 S S S   S S   09:30 S 10:00 S S 10:45   11:00 S S 11:40 S S S 13:15 S S 14:30 S 14:45 S S   15:45 15:45 S S 16:17 S 16:45 S 17:30 S S S S 17:50 S S S 18:45 S 19:40 20:10 21:15 S
S 24,9 .. .. Hatvan, aut. pu. S 04:50 05:20 05:40 05:45 S 06:05 S S 06:25 S S S S S 06:37 06:45 07:05 S 07:25 S S   S 07:45 07:50 S S S   S S 09:05 09:35 S 10:05 S S 10:50   11:05 S S 11:45 S S S 13:20 S S 14:35 S 14:50 S S   15:50 15:50 S S 16:20 S 16:50 S 17:35 S S S S 18:00 S S S 18:50 S 19:45 20:15 21:15 S
S 26,3 .. .. Hatvan, Zöldfa vendéglő S 04:53 05:23 05:43 05:48 S 06:08 S S 06:28 S S S S S 06:40 06:48 07:08 S 07:27 S S 07:43 S 07:48 07:53 S S S 08:13 S S 09:08 09:38 S 10:08 S S 10:53 10:43 11:08 S S 11:48 S S S 13:23 S S 14:38 S 14:53 S S 15:43 15:53 15:54 S S 16:25 S 16:53 S 17:38 S S S S 18:03 S S S 18:53 S 19:48 20:18 21:18 S
S 27,2 .. .. Hatvan, Rákóczi út S | 05:24 05:44 | S 06:09 S S 06:29 S S S S S | 06:49 | S 07:29 S S | S | | S S S | S S | | S | S S | | | S S | S S S | S S | S | S S | | | S S | S | S | S S S S | S S S | S | | | S
S 29,2 0,0 .. Kerekharaszt S 04:56 05:26 05:46 05:51 S 06:11 S S 06:31 S S S S S | 06:51 07:10 S 07:31 S S | S 07:52 07:56 S S S | S S 09:11 09:41 S 10:11 S S 10:56 | 11:11 S S 11:50 S S S 13:26 S S 14:42 S 14:56 S S | | 15:57 S S | S 16:56 S 17:41 S S S S 18:05 S S S 18:56 S 19:51 20:21 | S
S S 9,9 .. Aszód, Bethlen G. u. S S S 05:55 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 08:05 S S S S S S S 09:50 S 10:20 S S S S 11:20 S S S S S S S S S S S 15:05 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:05 S S S S S
S S 11,4 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. S S S 05:58 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 08:08 S S S S S S S 09:53 S 10:23 S S S S 11:23 S S S S S S S S S S S 15:08 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:08 S S S S S
S S 17,1 .. Domonyvölgy S S S 06:05 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 08:15 S S S S S S S 10:00 S 10:30 S S S S 11:30 S S S S S S S S S S S 15:15 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:15 S S S S S
S S 24,9 0,0 Gödöllő, aut. áll. S S S 06:15 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 08:25 S S S S S S S 10:10 S 10:40 S S S S 11:40 S S S S S S S S S S S 15:25 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:25 S S S S S
S S 24,9 0,0 Gödöllő, aut. áll. S S S 06:20 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 08:30 S S S S S S S 10:13 S 10:43 S S S S 11:45 S S S S S S S S S S S 15:30 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:28 S S S S S
S S 25,6 S Gödöllő, szökőkút S S S 06:22 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 08:32 S S S S S S S S S S S S S S 11:47 S S S S S S S S S S S 15:32 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 26,4 S Gödöllő, Széchenyi I. u. S S S 06:25 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 08:35 S S S S S S S S S S S S S S 11:50 S S S S S S S S S S S 15:35 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 27,0 S Gödöllő, szoc. otthon S S S 06:26 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 08:36 S S S S S S S S S S S S S S 11:51 S S S S S S S S S S S 15:36 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S S 7,2 Kerepes, Templom tér S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 10:21 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:36 S S S S S
S S S 10,3 Kistarcsa, vendéglő S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 10:25 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:40 S S S S S
S S S 14,6 Budapest, Cinkota Csak leszállás  0 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 10:30 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:45 S S S S S
S S S 18,7 Budapest, Nagyicce Csak leszállás  0 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 10:38 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:53 S S S S S
S S S 21,1 Budapest, Örs vezér tere Csak leszállás  0 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 10:41 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:56 S S S S S
69,9 73,6 46,1 S Budapest, Szerencs u. Csak leszállás  0 05:25 05:35 06:05 06:45 06:30 06:35 06:50 06:35 06:55 07:10 07:05 07:15 07:25 07:35 07:25 07:25 07:30 07:49 07:50 08:10 07:55 08:15 08:25 08:25 08:30 08:55 08:50 08:40 09:00 08:55 09:10 09:40 09:50 S 10:10 11:05 10:40 11:10 11:35 11:25 12:10 11:40 12:10 12:29 12:40 13:10 13:40 14:05 14:10 14:40 15:20 15:10 15:55 15:40 16:10 16:25 16:35 16:35 16:40 16:55 17:00 17:10 17:35 17:40 18:20 18:10 18:25 18:40 18:40 18:44 19:10 19:10 19:10 S 19:40 20:30 21:00 21:55 22:00
73,8 77,5 50,0 S Budapest, Kacsóh P. út Csak leszállás  0 05:32 05:42 06:12 06:52 06:37 06:42 06:57 06:42 07:02 07:17 07:12 07:22 07:32 07:42 07:32 07:33 07:37 07:56 07:57 08:17 08:02 08:22 08:32 08:32 08:37 09:02 08:57 08:47 09:07 09:02 09:17 09:47 09:57 S 10:17 11:12 10:47 11:17 11:42 11:32 12:17 11:47 12:17 12:36 12:47 13:17 13:47 14:12 14:17 14:47 15:27 15:17 16:02 15:47 16:17 16:32 16:42 16:42 16:47 17:02 17:09 17:17 17:42 17:47 18:27 18:17 18:32 18:47 18:47 18:51 19:17 19:17 19:17 S 19:47 20:37 21:07 22:02 22:07
77,6 81,3 53,8 23,5 Budapest, Stadion aut. pu. 05:40 05:50 06:20 07:00 06:45 06:50 07:05 06:50 07:10 07:25 07:20 07:30 07:40 07:50 07:40 07:40 07:45 08:05 08:05 08:25 08:10 08:30 08:40 08:40 08:45 09:10 09:05 08:55 09:15 09:10 09:25 09:55 10:05 10:50 10:25 11:20 10:55 11:25 11:50 11:40 12:25 11:55 12:25 12:45 12:55 13:25 13:55 14:20 14:25 14:55 15:35 15:25 16:10 15:55 16:25 16:40 16:50 16:50 16:55 17:10 17:18 17:25 17:50 17:55 18:35 18:25 18:40 18:55 18:55 19:00 19:25 19:25 19:25 20:05 19:55 20:45 21:15 22:10 22:15

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A 338, 340 és 358 sz. járatokat a HATVANI VOLÁN Zrt., a 402, 404, 406, 408, 418, 428 és 448 sz. járatokat a MÁTRA VOLÁN Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
Nem közlekedik:
2 XII. 24.
3 XII. 24. és 31.
5 XII. 25-26.
81 XII. 26.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére

Közlekedési rend a tavaszi szünet alatt

2014. április 15. és 24. között helyi és helyközi járataink az alábbiak szerint közlekednek: