1045

Budapest–Gyöngyös–Mátraháza–Kékestető/Fallóskút

Menetrend érvényessége: 2014.12.14 -
Besorolás: O O O O O R O O O O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1 N A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1046 62 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 13 N A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1046 E 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 15 21 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 17 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1046 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1046 3 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 06:45 07:45 08:15 09:15 13:15   14:15 16:45 17:15 18:15
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út Csak felszállás  0 06:53 07:53 08:23 09:23 13:23   14:23 16:53 17:23 18:23
7,7 .. Budapest, Szerencs u. Csak felszállás  0 07:00 08:00 08:30 09:30 13:30   14:30 17:00 17:30 18:30
76,3 .. Gyöngyös, toronyház 07:52 08:52 09:22 10:22 14:22   15:22 17:52 18:22 19:22
77,6 .. Gyöngyös, aut. áll. 07:55 08:55 09:25 10:25 14:25   15:25 17:55 18:25 19:25
77,6 .. Gyöngyös, aut. áll. 08:00 09:00 09:30 10:30 14:30 14:30 15:30 18:00 18:30 19:30
78,8 .. Gyöngyös, Főiskola 08:03 09:03 09:33 10:33 14:32 14:33 15:33 18:03 18:32 19:32
79,7 .. Gyöngyös, Kollégium | | | | | | | | 18:33 19:33
82,2 .. Gyöngyössolymosi elág. | | | | | | | | | |
83,7 .. Mátrafüred, Erdész u. Csak leszállás  08:09 09:09 09:39 10:39 14:36 14:39 15:39 18:09 18:36 19:36
84,2 .. Mátrafüred, aut. vt. 08:10 09:10 09:40 10:40 14:37 14:40 15:40 18:10 18:37 19:37
84,2 .. Mátrafüred, aut. vt. 08:12 09:12 09:42 10:42 14:39 14:42 15:42 18:12 18:39 19:37
87,2 .. Sástó 08:16 09:16 09:46 10:46 14:46 14:46 15:46 18:16 18:46 19:43
89,7 .. Mátraháza, MÁV-üdülő 08:21 09:21 09:51 10:51 14:52 14:51 15:51 18:21 18:52 19:50
91,1 .. Mátraháza, Szanatórium 08:24 09:24 09:54 10:54 14:55 14:54 15:54 18:24 18:55 19:53
92,2 0,0 Mátraháza, aut. áll. 08:26 09:26 09:56 10:56 14:57 14:56 15:56 18:26 18:57 19:56
92,2 0,0 Mátraháza, aut. áll. 08:28 09:28 09:58 10:58 15:00 14:58 15:58 18:28 18:58 19:56
S 0,9 Mátraháza, Veronika rét 08:30 S S 11:00 S S 16:00 S S S
S 3,6 Kékestető, Szanatórium 08:40 S S 11:10 S S 16:10 S S S
93,2 .. Mátraháza, Honvéd üdülő   09:30 10:00   15:02 15:00   18:30 19:00 19:58
94,5 .. Mátraháza, Vörösmarty turistaház   09:32 10:02   15:04 15:02   18:32 19:03 20:01
95,4 .. Mátraháza, KM. kig. telep     10:03   15:06     18:33    
96,6 .. Nyírjespuszta     10:05   15:08     18:35    
99,1 .. Nyírjesi kőbánya     10:08   15:11     18:38    
100,8 .. Rudolftanyai elág.     10:11   15:16     18:41    
102,1 .. Galya, alsó     10:13   15:20     18:43    
103,7 .. Galyatető, Fenyő üdülő     10:16   15:22     18:46    
104,4 .. Galyatető, Kodály Zoltán sétány     10:18   15:24     18:48    
104,4 .. Galyatető, Kodály Zoltán sétány     10:20   15:25     18:50    
106,1 .. Csillagvizsgáló, bej. út     10:23   15:28     18:53    
106,8 .. Piszkéstető     10:25   15:30     18:55    
107,6 0,0 Mátraszentistváni elág.     10:26   15:31     18:56    
S 1,7 Sztepán rét     10:29   15:34     18:59    
S 2,4 Mátraszentlászló, bej. út     10:30   15:35     19:00    
S 3,6 Mátraszentistván, aut. vt.     10:32   15:37     19:02    
S 3,6 Mátraszentistván, aut. vt.     10:33   15:38     19:03    
S 2,4 Mátraszentlászló, bej. út     10:35   15:40     19:05    
S 1,7 Sztepán rét     10:36   15:41     19:06    
107,6 0,0 Mátraszentistváni elág.     10:39   15:44     19:09    
108,8 0,0 Mátraszentimrei elág.     10:41   15:46     19:11    
S 0,6 Mátraszentimre, aut. vt.     10:42   15:47     19:12    
S 1,1 Mátraszentimre, Vadvirág t.ház     10:43   15:48     19:13    
S 1,1 Mátraszentimre, Vadvirág t.ház     10:44              
S 0,6 Mátraszentimre, aut. vt.     10:45              
108,8 0,0 Mátraszentimrei elág.     10:46              
111,1 .. Bagolyirtás, BELKER üdülő     10:50              
111,1 .. Bagolyirtás, BELKER üdülő     10:51              
113,8 .. Fallóskút     10:55              

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 13 sz. járatot a MÁTRA VOLÁN Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
21 XII. 24-én csak Gyöngyös, aut. áll.-ig közlekedik
31 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
62 XII.25-én és I. 1-jén nem közlekedik
82 XII. 28-án nem közlekedik

munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
R Regionális járat
O Országos járat