1045

Budapest–Gyöngyös–Mátraháza–Fallóskút/Kékestető

Menetrend érvényessége: 2011.12.11 - 2012.12.08
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1 N 1046 61 3 7 13 N 1047 E 81 15 21 17 21 1046 1046
0,0 0,0 .. .. Budapest, Stadion aut. pu. 06:45 07:45 08:15 09:15 13:15   14:15 16:45 17:15 18:15
3,8 3,8 .. .. Budapest, Kacsóh P. út Csak felszállás  0 06:53 07:53 08:23 09:23 13:23   14:23 16:53 17:23 18:23
7,7 7,7 .. .. Budapest, Szerencs u. Csak felszállás  0 07:00 08:00 08:30 09:30 13:30   14:30 17:00 17:30 18:30
S 57,2 .. .. Hatvan, aut. áll. S S S S S   S S S S
S 66,1 .. .. Hort, Hősök tere 1. S S S S S   S S S S
76,3 80,3 .. .. Gyöngyös, toronyház 07:52 08:52 09:22 10:22 14:22   15:22 17:52 18:22 19:22
77,6 81,6 .. .. Gyöngyös, aut. áll. 07:55 08:55 09:25 10:25 14:25   15:25 17:55 18:25 19:25
77,6 81,6 .. .. Gyöngyös, aut. áll. 08:00 09:00 09:30 10:30 14:30 14:30 15:30 18:00 18:30 19:30
78,8 82,8 .. .. Gyöngyös, Főiskola 08:02 09:02 09:32 10:32 14:32 | 15:32 18:02 18:32 19:32
79,7 83,7 .. .. Gyöngyös, Kollégium | | | | | | | | 18:33 19:33
82,2 86,2 .. .. Gyöngyössolymosi elág. | | | | | | | | | |
83,7 87,7 .. .. Mátrafüred, Erdész u. Csak leszállás  08:06 09:06 09:36 10:36 14:36 14:36 15:36 18:06 18:36 19:36
84,2 88,2 .. .. Mátrafüred, aut. vt. 08:07 09:07 09:37 10:37 14:37 14:37 15:37 18:07 18:37 19:37
84,2 88,2 .. .. Mátrafüred, aut. vt. 08:10 09:09 09:39 10:40 14:39 14:39 15:37 18:09 18:39 19:37
87,2 91,2 .. .. Sástó 08:17 09:16 09:46 10:47 14:46 14:46 15:44 18:16 18:46 19:43
89,7 93,7 .. .. Mátraháza, MÁV-üdülő 08:23 09:22 09:52 10:53 14:52 14:52 15:50 18:22 18:52 19:50
91,1 95,1 .. .. Mátraháza, Szanatórium 08:26 09:25 09:55 10:56 14:55 14:55 15:53 18:25 18:55 19:53
92,2 96,2 0,0 .. Mátraháza, aut. áll. 08:28 09:27 09:57 10:58 14:57 14:57 15:55 18:27 18:57 19:56
92,2 96,2 0,0 .. Mátraháza, aut. áll. 08:30 09:30 10:00 11:00 15:00 15:00 15:55 18:30 18:58 19:56
S S 0,9 .. Mátraháza, Veronika rét 08:33 S S 11:03 S S 15:57 S S S
S S 3,6 .. Kékestető, Szanatórium 08:45 S S 11:15 S S 16:05 S S S
93,2 97,2 .. .. Mátraháza, Honvéd üdülő o 09:32 10:02 o 15:02 15:02 o 18:32 19:00 19:58
94,5 98,5 .. .. Mátraháza, Vörösmarty turistaház   09:35 10:04   15:04 15:05   18:34 19:03 20:01
95,4 99,4 .. .. Mátraháza, KM. kig. telep     10:06   15:06     18:36    
96,6 100,6 .. .. Nyírjespuszta     10:08   15:08     18:38    
99,1 103,1 .. .. Nyírjesi kőbánya     10:11   15:11     18:41    
100,8 104,8 .. .. Rudolftanyai elág.     10:16   15:16     18:46    
102,1 106,1 .. .. Galya, alsó     10:20   15:20     18:50    
103,7 107,7 .. .. Galyatető, Fenyő üdülő     10:22   15:22     18:52    
104,4 108,4 .. .. Galyatető, Kodály Zoltán sétány     10:24   15:24     18:54    
104,4 108,4 .. .. Galyatető, Kodály Zoltán sétány     10:25   15:25     18:55    
106,1 110,1 .. .. Csillagvizsgáló, bej. út     10:28   15:28     18:58    
106,8 110,8 .. .. Piszkéstető     10:30   15:30     19:00    
107,6 111,6 .. 0,0 Mátraszentistváni elág.     10:31   15:31     19:01    
S S .. 1,7 Sztepán rét     10:34   S     19:04    
S S .. 2,4 Mátraszentlászló, bej. út     10:35   S     19:05    
S S .. 3,6 Mátraszentistván, aut. vt.     10:37   S     19:07    
S S .. 3,6 Mátraszentistván, aut. vt.     10:39   S     19:08    
S S .. 2,4 Mátraszentlászló, bej. út     10:43   S     19:12    
S S .. 1,7 Sztepán rét     10:44   S     19:13    
107,6 111,6 .. 0,0 Mátraszentistváni elág.     10:47   15:31     19:16    
108,8 112,8 0,0 .. Mátraszentimrei elág.     10:49   15:33     19:18    
S S 0,6 .. Mátraszentimre, aut. vt.     10:50   15:34     19:19    
S S 1,1 .. Mátraszentimre, Vadvirág t.ház     10:51   15:35     19:20    
S S 1,1 .. Mátraszentimre, Vadvirág t.ház     10:53              
S S 0,6 .. Mátraszentimre, aut. vt.     10:55              
108,8 112,8 0,0 .. Mátraszentimrei elág.     10:56              
111,1 115,1 .. .. Bagolyirtás, BELKER üdülő     11:00              
111,1 115,1 .. .. Bagolyirtás, BELKER üdülő     11:01              
113,8 117,8 .. .. Fallóskút     11:05              

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A 13 sz. járat a MÁTRA VOLÁN Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
Nem közlekedik:
61 XII. 25. és I. 1.
81 XII. 26.
21 XII. 24-én csak Gyöngyös, aut. áll.-ig közlekedik

munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére

Közlekedési rend a tavaszi szünet alatt

2014. április 15. és 24. között helyi és helyközi járataink az alábbiak szerint közlekednek: