1046

Budapest–Gyöngyös–Recsk–Mátraballa/Bükkszék

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: O R O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 3 62 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5 E 82 A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 11 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 07:45   17:15 18:15
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 Csak felszállás07:53   Csak felszállás17:23 Csak felszállás18:23
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 Csak felszállás08:00   Csak felszállás17:30 Csak felszállás18:30
76,3 76,3 .. Gyöngyös, toronyház 08:52   18:22 19:22
77,6 77,6 .. Gyöngyös, aut. áll. 08:55   18:25 19:25
77,6 77,6 .. Gyöngyös, aut. áll. 09:00 14:30 18:30 19:30
78,8 78,8 .. Gyöngyös, Főiskola 09:03 14:33 18:32 19:32
79,7 79,7 .. Gyöngyös, Kollégium | | 18:33 19:33
83,7 83,7 .. Mátrafüred, Erdész u. Csak leszállás09:09 Csak leszállás14:39 Csak leszállás18:36 Csak leszállás19:36
84,2 84,2 .. Mátrafüred, aut. vt. 09:10 14:40 18:37 19:37
84,2 84,2 .. Mátrafüred, aut. vt. 09:12 14:42 18:39 19:37
87,2 87,2 .. Sástó 09:16 14:46 18:46 19:43
89,7 89,7 .. Mátraháza, MÁV-üdülő 09:21 14:51 18:52 19:50
91,1 91,1 .. Mátraháza, Szanatórium 09:24 14:54 18:55 19:53
92,2 92,2 .. Mátraháza, aut. áll. 09:26 14:56 18:57 19:56
92,2 92,2 .. Mátraháza, aut. áll. 09:28 14:58 18:58 19:56
93,2 93,2 .. Mátraháza, Honvéd üdülő 09:30 15:00 19:00 19:58
94,5 94,5 .. Mátraháza, Vörösmarty turistaház 09:32 15:02 19:03 20:01
101,7 101,7 .. Parádsasvári elág. 09:42 15:12 19:14 20:10
102,4 102,4 .. Fényespusztai elág. 09:43 15:13 19:16 |
104,6 104,6 .. Parád, Kossuth u. 44. 09:46 15:16 19:19 20:14
105,2 105,2 .. Parád, ÁFÉSZ 09:47 15:17 19:20 20:15
105,7 105,7 .. Parád, Fáy isk. | | 19:22 |
106,2 106,2 .. Parád, sz. ib. 09:49 15:19 19:23 20:17
106,8 106,8 .. Parád, Palóc fogadó 09:50 15:20 19:26 20:19
107,5 107,5 .. Parádfürdő, aut. vt. 09:51 15:21 19:28 20:21
107,5 107,5 .. Parádfürdő, aut. vt. 09:52 15:22 19:31 20:21
109,7 109,7 .. Recski ércbánya bej. út 09:55 15:25 19:34 20:23
110,7 110,7 .. Recsk, Kossuth u. 45. 09:57 15:27 19:35 20:24
111,1 111,1 0,0 Recsk-Parádfürdő, vá. bej. út | | | |
S S 0,2 Recsk-Parádfürdő vá. 09:58 15:28 S 20:25
S S 0,2 Recsk-Parádfürdő vá.   15:28 S  
111,2 111,2 0,5 Recsk, OTP.   15:29 19:37  
111,8 111,8 .. Recsk, mátrad.-i elág.   15:30 19:38  
S 114,3 .. Mátraderecske, Petőfi S. út 35.   15:33 S  
S 115,1 .. Mátraderecske, sz. ib.   15:34 S  
S 121,2 .. Mátraballa, Fő u. 83.   15:41 S  
112,8 .. .. Recsk, kőbánya bej. út     19:41  
119,0 .. .. Sirok, lakótelep bej. út     19:49  
119,5 .. .. Sirok, bükkszéki elág.     19:50  
124,7 .. .. Bükkszéki elág.     o  
127,8 .. .. Bükkszék, sz. ib.        
128,4 .. .. Bükkszék, gyógyfürdő        

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 2, 6, 9 és 11 sz. járatokat a MÁTRA VOLÁN Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
62 XII.25-én és I. 1-jén nem közlekedik
82 XII. 29-én nem közlekedik

a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
R Regionális járat
O Országos járat