Navigáció átugrása
1049

Budapest–Hatvan–Gyöngyös–Verpelét–Eger

Menetrend érvényessége: 2017.06.16 -
Besorolás: R R O O
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1     6 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7   V   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 5   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 0,0 0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 05:55 14:30 17:30 18:45
3,8 3,8 3,8 S Budapest, Kacsóh P. út S 14:38 17:38 18:53
7,7 7,7 7,7 S Budapest, Szerencs u. S 14:45 17:45 19:00
S S S 2,4 Budapest, Örs vezér tere 06:04 S S S
S S S 4,8 Budapest, Nagyicce 06:07 S S S
S S S 8,9 Budapest, Vidámvásár u. 06:15 S S S
S S S 13,2 Kistarcsa, vendéglő 06:20 S S S
S S S 16,3 Kerepes, Templom tér 06:24 S S S
S S 28,9 23,5 Gödöllő, aut. áll. 06:32 S S S
S S 28,9 23,5 Gödöllő, aut. áll. 06:35 S S S
S S 36,7 .. Domonyvölgy 06:45 S S S
S S 42,4 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 06:54 S S S
S S 43,9 .. Aszód, Bethlen G. u. 06:57 S S S
S 52,1 53,8 .. Kerekharaszt 07:08 | S S
S 55,0 .. .. Hatvan, Zöldfa vendéglő 07:12 15:27 S S
S 56,4 .. .. Hatvan, aut. pu. 07:15 15:30 S S
S 56,4 .. .. Hatvan, aut. pu. 07:20 15:35 S S
S 57,3 .. .. Hatvan, Kossuth tér 07:22 15:37 S S
S 58,4 .. .. Hatvan, Horváth M. út 07:23 15:38 S S
S 64,8 .. .. Hort, Gerendás 07:30 15:45 S S
S 65,8 .. .. Hort, Hősök tere 1. 07:32 15:47 S S
S 67,9 .. .. Fáy tanya 07:34 15:49 S S
S 71,3 .. .. Ilonatelep 07:38 15:53 S S
70,8 74,5 .. .. Szőlőskert 07:40 15:55 | |
72,0 75,7 .. .. Nagyrédei elág. 07:42 15:57 | |
76,3 80,0 .. .. Gyöngyös, toronyház 07:47 16:02 18:37 19:52
76,7 80,4 0,0 .. Gyöngyös, aut. áll. bej. út | | | |
S S 0,9 .. Gyöngyös, aut. áll. 07:50 16:05 18:40 19:55
S S 0,9 .. Gyöngyös, aut. áll. 08:00 16:10 18:45 19:55
76,7 80,4 0,0 .. Gyöngyös, aut. áll. bej. út | | | |
77,9 81,6 .. .. Gyöngyös, MEZŐGÉP | | | |
79,7 83,4 .. .. Abasári elág. 08:05 16:15 | |
81,2 84,9 .. .. Vizespince 08:07 16:17 | |
83,5 87,2 .. .. Abasár, Béke tér | | 18:55 20:05
84,0 87,7 .. .. Abasár, kh. 08:10 16:20 18:56 20:06
84,6 88,3 .. .. Abasár, posta 08:13 16:23 18:57 20:07
85,4 89,1 .. .. Abasár, telep 08:15 16:25 18:59 20:09
86,7 90,4 .. .. Tatármező, laktanya 08:17 16:27 | |
87,5 91,2 .. .. Tatármező, alsó | | | |
89,6 93,3 .. .. Markaz, isk. 08:20 16:30 19:06 20:16
90,2 93,9 .. .. Markaz, posta 08:21 16:31 19:07 20:17
90,6 94,3 .. .. Markaz, tűzoltószertár 08:23 16:33 19:08 20:18
91,6 95,3 .. .. Markaz, benzinkút | | | |
94,8 98,5 .. .. Domoszló, benzinkút 08:28 16:38 19:13 20:23
95,5 99,2 .. .. Domoszló, aut. vt. 08:29 16:39 19:14 20:24
95,5 99,2 .. .. Domoszló, aut. vt. 08:30 16:40   20:25
96,4 100,1 .. .. Domoszló, Kossuth u. 87. 08:32 16:42   20:27
98,9 102,6 .. .. Kisnána, Béke u. 35. 08:35 16:45   20:30
99,6 103,3 .. .. Kisnána, aut. vt. 08:36 16:46   20:31
101,6 105,3 .. .. Kistölgyesi erdészház 08:39 16:49   |
104,6 108,3 .. .. Verpelét, tésztagyár 08:44 16:53   |
105,4 109,1 .. .. Verpelét, vá. bej. út 08:45 16:54   20:40
106,8 110,5 .. .. Verpelét, aut. vt. 08:48 16:56   20:41
106,8 110,5 .. .. Verpelét, aut. vt. 08:49 17:00   20:42
107,8 111,5 .. .. Verpelét, újtelep 08:51 17:02   20:44
111,8 115,5 .. .. Kovács tanya 08:59 17:09   |
116,7 120,4 .. .. Egerszalók, újtelep 09:02 17:12   |
117,6 121,3 .. .. Egerszalók, aut. vt. 09:07 17:17   21:03
118,5 122,2 .. .. Egerszalók, Bérc út | |   |
121,2 124,9 .. .. Egerszóláti elág. 09:12 17:22   |
123,5 127,2 .. .. Eger, Kohári u. 35. 09:17 17:27   21:12
124,9 128,6 .. .. Eger, aut. áll. 09:20 17:30   21:15

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 4, 5 és 7 sz. járatokat KMKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
R Regionális járat
O Országos járat