Navigáció átugrása
1052

Budapest–Gödöllő–Hatvan–Gyöngyös–Eger

Menetrend érvényessége: 2019.04.07 -
Besorolás: R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1     71 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 22:45
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 22:50
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. 22:55
S 26,8 .. Gödöllő, Idősek Otthona 23:10
S 27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. 23:11
S 28,2 .. Gödöllő, szökőkút 23:13
S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. 23:15
S 29,8 .. Gödöllő, Egyetem 23:17
S 32,3 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út 23:20
S 36,7 .. Domonyvölgy 23:24
S 42,4 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 23:30
S 43,3 .. Aszód, vá. bej. út 23:31
S 43,9 .. Aszód, Bethlen G. u. 23:32
52,1 53,8 .. Kerekharaszt (3-as főút) 23:40
54,1 55,8 .. Hatvan, Rákóczi út 23:42
55,0 56,7 .. Hatvan, Zöldfa vendéglő 23:43
56,4 58,1 .. Hatvan, aut. pu. 23:45
56,4 58,1 .. Hatvan, aut. pu. 23:45
57,3 59,0 .. Hatvan, Kossuth tér 23:47
58,4 60,1 .. Hatvan, Horváth M. út 23:48
64,8 66,5 .. Hort, Gerendás 23:54
65,8 67,5 .. Hort, Hősök tere 1. 23:55
67,9 69,6 .. Hort, Fáy tanya |
71,3 73,0 .. Hort, Ilonatelep |
74,5 76,2 .. Nagyréde, Szőlőskert |
75,7 77,4 .. Nagyrédei elág. 00:03
80,0 81,7 .. Gyöngyös, toronyház 00:08
80,4 82,1 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
S S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 00:10
S S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 00:10
80,4 82,1 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
88,9 90,6 .. Halmajugra, bej. út 00:20
92,6 94,3 .. Karácsond, bej. út 00:23
96,6 98,3 .. Detk, bej. út 00:26
109,3 111,0 .. Kápolna, Dembinszky út 00:37
118,3 120,0 .. Kerecsend, Fő út 60. 00:46
129,0 130,7 .. Eger, Tompa utca 00:56
130,6 132,3 .. Eger, vá. bej. út 00:58
131,3 133,0 .. Eger, színház 00:59
132,0 133,7 .. Eger, aut. áll. 01:00

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 352 és 354 sz. járatokat a KMKK Zrt. közlekedteti.
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
71 XII. 24-25-26-án és XII. 31-én nem közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
R Regionális járat

Hírek

Hírek